Wszyscy #NaLegię
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Cracovią

Redakcja

W sobotę o godzinie 20:00 przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się hitowe spotkanie 24. kolejki, w której lider Legia podejmie wicelidera Cracovię. Normalny bilet na Żyletę kosztuje 35 zł. Na ten moment (piątek 9:00) zajętych jest ok. 19 tysięcy miejsc - zapraszamy do kupowania wejściówek!



KUP BILET NA MECZ Z CRACOVIĄ

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;
- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;
- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.

fot.
fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
bzura7 - 26.02.2020 / 08:59, *.play-internet.pl

Do Tommi:100% racji , strzał w sedno sprawy! takie wpisy chce się czytać pozdrawiam

odpowiedz
K - 25.02.2020 / 17:57, *.t-mobile.pl

Proszę Państwa toż to mecz o 6 punktów!!! (przewagi)
Obecność że tak powiem obowiązkowa.

odpowiedz
Kiel - 28.02.2020 / 11:11, *.t-mobile.pl

@K: kiedy Legia ostatni raz wykorzystała jakąkolwiek szansę na odskoczenie od rywali? Tu można śmiało obstawiać u buka na Kraków. No, od biedy remis bezbramkowy.

odpowiedz
Lajkonik - 25.02.2020 / 17:09, *.net.pl

Jedziemy jak po swoje = 3 pkt.
Tak jakoś to widze

odpowiedz
jo - 25.02.2020 / 20:57, *.centertel.pl

@Lajkonik: zaczyna się wysyp... Co wieś to przed meczem nalot na stołeczne strony www...

odpowiedz
Lajkonik - 26.02.2020 / 08:32, *.net.pl

@jo: A to nie król Waza przeprowadziła się onegdaj
Z miasta na wieś w celu podratowania zdrowia wiejskim powietrzem ?

odpowiedz
T75 - 26.02.2020 / 10:53, *.net.pl

@Lajkonik: Przeprowadził się, bo miał dosyć wychodzenia na pole. Wolał na dwór ;)

odpowiedz
Lajkonik - 26.02.2020 / 13:20, *.net.pl

@T75: Na pole idą mieszkańcy dworu
Na dwór idą ci, co mieszkają w polu ;)

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 27.02.2020 / 09:15, *.perfecteline.pl

@Lajkonik: Paniczu z Krakowa ten Lajkonik to zawsze był szczerbaty?

odpowiedz
S - 27.02.2020 / 17:48, *.125.71

@Lajkonik: Faktycznie zdrowe te powietrze macie.
Tylko pozazdrościć tego smogu.

odpowiedz
Kalbar - 25.02.2020 / 10:44, *.chello.pl

Mecz sezonu a dopiero połowa stadionu zajęta. Widać że jest problem z frekwencją na naszym stadionie, nie pomaga też coraz słabszy poziom naszej Ekstraklasy.

odpowiedz
Tommi - 25.02.2020 / 15:52, *.chello.pl

@Kalbar: Mecze sezonu????? Bo lider gra z wiceliderem? Przecież to że cracovia jest teraz na 2 miejscu nic nie oznacza. Równie dobrze może z czołowej ósemki wylecieć przed 30 kolejką. A do tego mamy wtorek i do meczu 5 dni więc ponad 15 tysięcy sprzedanych to bardzo dobry wynik. W sobotę będzie spokojnie 25 tysięcy ludzi i miazga bo wielu przyjdzie popatrzeć jak fajnie zaczęliśmy w końcu grać i zaczynamy odjeżdżać gównianej lidze gasząc wszystkim rywalom nadzieje na pokrzyżowanie nam planów.

odpowiedz