Wojciech Kamiński - fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Kamiński: To będzie dla mnie wyzwanie, na które czekałem

źródło: legiakosz.com

- Potencjał Legii jest ogromny, zarówno w zakresie sportowym jak i organizacyjnym. To będzie dla mnie wyzwanie, na które czekałem. Wiadomo, że teraz przed nami walka o utrzymanie w lidze. Musimy zacząć wygrywać, potrzebujemy zwycięstw jak tlenu. Na pewno zespół ma potencjał - mówi nowy trener Legii Wojciech Kamiński.

- Koncentruję się na składzie który mam. Chcę zobaczyć wszystkich zawodników w treningu, bo dotąd miałem okazję oglądać mecze zespołu na wideo, podczas transmisji. Już za kilka dni czeka nas bardzo ważny mecz do którego musimy podejść z maksymalnym zaangażowaniem, dobrym podejściem mentalnym. Celem będą zwycięstwa w każdych kolejnych meczach, na tym będziemy się skupiać. Musimy walczyć, uwolnić potencjał, który niewątpliwie jest w drużynie – dodaje nowy szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
mały (mr) - 27.02.2020 / 12:11, *.138.21

Najlepsze życzenia urodzinowe Panie Wojtku od Seniora koszykarskiej Legii, zdobywcy z Legią Warszawa Pucharu Polski przed 50-cioma laty. Życzę Panu sukcesów na miarę tych naszych z lat 60-70- tych ubiegłego stulecia i dużo , dużo zdrowia.Trzymam kciuki i kibicuję Panu tak samo jak Kamilowi Łączyńskiemu w Jego karierze zawodnika.
Pozdrawiam i do zobaczenia ma meczu z Dąbrową.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.