Kibice Legii w Poznaniu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lech zamknął sektor gości

Wiśnia, źródło: Lech Poznań

Lech Poznań poinformował o zamknięciu swojego sektora gości na trzy najbliższe mecze Ekstraklasy. Decyzja ta jest podyktowana niedzielnym zachowaniem kibiców Lechii Gdańsk, którzy rzucając na boisko race, doprowadzili do przerwania spotkania. Oznacza to, że na stadion przy ulicy Bułgarskiej nie wejdą kibice Górnika Zabrze, Legii Warszawa i Pogoni Szczecin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
OLej - 28.02.2020 / 00:53, *.tpnet.pl

J.......ć Poznańskie Słowiki i tyly w temacie Łach=Policyjny Klub Piłkarski

odpowiedz
Maroo Legia - 26.02.2020 / 14:12, *.cyfrowypolsat.pl

Banda debili z Lechi niech wyjdą na ustawkę z Lechem a nie zucaja race w sektor rodziny.

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever - 26.02.2020 / 04:02, *.02.net

Najlepiej to pobić rekord Ślàski ! ....i w 3.500 tysiaka Fans !....zwiedzać browar Wielkopolski!na zakazie oczywiście tylko Polskim!

odpowiedz
Krzysiek - 25.02.2020 / 23:52, *.centertel.pl

Wielka szkoda.
Teraz niech kolejne kluby zamkną sektory dla przyjezdnych...

odpowiedz
Karo(L) - 25.02.2020 / 20:38, *.t-mobile.pl

Cykory

odpowiedz
bronek49 - 25.02.2020 / 18:19, *.chello.pl

co to jest za samowolka lecha jakie prawo mają zamykać sektor dla gości którzy nie mają nic wspólnego z kibicami lechi tu musi interweniować PZPN i LEGIA pyroki niech karaja swoich kibiców ,uważam że jeżeli kibice Legii nie zostaną wpuszczeni niech to samo zrobi Legia

odpowiedz
j-62 - 25.02.2020 / 13:11, *.orange.pl

To już jest chore, może całkiem zamknąć wszystkie stadiony i otworzyć na nich bazary

odpowiedz
klaus - 25.02.2020 / 08:59, *.mil.pl

Przestańcie pisać bzdury dzieci. Akurat grupa gimnastyczna Lecha jest najsilniejsza w Polsce i Legię obija od ładnych kilku lat, więc nie piszcie, że frajerzy, bo do walk podchodzą honorowo. Lechia sama sobie jest winna, że straciła oprawę a bilety do Poznania już są dograne. Tak działają kibice...

odpowiedz
lob - 25.02.2020 / 15:17, *.chello.pl

@klaus: no to chyba ich amikorz się odezwał w obronie swojego klubiku..............tak...oni są naj,naj,naj , ale nie w tej gimnastyce jak ty nazywasz pranie po facjacie.........

odpowiedz
Bródno - 26.02.2020 / 14:29, *.chello.pl

@klaus: to cie teraz poniosło gamoniu...

odpowiedz
Masakra - 26.02.2020 / 17:01, *.3s.pl

@klaus:
ta sekcja gimnastyczna faktycznie wymiata....

odpowiedz
Kibic L - 25.02.2020 / 08:14, *.centertel.pl

Jeżeli sektor byłby otwarty, to moglibyśmy wejść? Czy mieliśmy zakaz do poznania po oprawie, z zeszłego sezonu" być albo nie być?" - niestety pamięć ulotna.

odpowiedz
Kwas70 - 25.02.2020 / 06:43, *.oktv.se

Nowa swiecka tradycja juz nie bedzie trzeba walczyc o flagi, bedzie je mozna odebrac u ochrony w trakcie meczu. Kuchenki Poznan jestescie banda fraje.. w a co za tym idzie zero ale to zero honoru.

odpowiedz
Szyszko - 25.02.2020 / 02:24, *.chello.pl

A to przepraszam w oparciu o jaki przepis ta decyzja? To może sobie zamkną do końca sezonu? Albo na 3 lata bo to zawsze łatwiej obpunkty? Bez jaj - mają obowiązek wpuścić a nie jakieś widzimisię i obarczanie konsekwencjami własnej indolencji i zachowania Lechii innych klubów /kibiców.

odpowiedz
Su - 25.02.2020 / 08:33, *.plus.pl

@Szyszko: tak mogą od zeszłego roku

odpowiedz
Edek - 24.02.2020 / 23:08, *.play-internet.pl

Lech plus ochrona =koalicja

odpowiedz
vd - 25.02.2020 / 09:08, *.mil.pl

@Edek: Nie bądź śmieszny

odpowiedz
Bródno - 26.02.2020 / 14:32, *.chello.pl

@vd: ty nie bądź śmieszny zmieniając ciągle nick...i wypad z naszego forum zgniłku poznański

odpowiedz
K - 24.02.2020 / 23:04, *.t-mobile.pl

łachy ukradły oprawę gdańszczan z depozytu dogadując się z ochroną czym sprowokowali późniejsze wydarzenia a teraz rżną głupa że dla bezpieczeństwa rodzin i dzieci zamkną sektor gości na trzy mecze. Tacy święci bo grozi im zamknięcie stadionu przez wojewodę lub komisję ligi. Za takie frajerskie akcje łachmaniarzy do spółki z władzami klubu powinna spotkać zasłużona kara!

odpowiedz
(L)o(L)o - 24.02.2020 / 22:28, *.47.127

A zresztą w posraniu i tak tubylcy załatwią sprawę pozytywnie, wyłamią furty , wbiegną na murawę bo taka ich ludowa tradycja..

odpowiedz
(L)o(L)o - 24.02.2020 / 21:58, *.47.127

Durne są te pyry niesamowicie , ale właściwie czego się po takiej pyrze spodziewać.....
Przecież takie proste rozwiązanie , jak zamknąć w jakimś sektorze , nie tym dla gości , ale w dowolnym innym , tą ich obs...ną ochronę, to im do głowy nie przyjdzie.
I byłby spokój , bo zamknięta ochrona nie kradła by barw innych klubów.
A przecież miejsca mają tyle, że na 70 - 80 % stadionu i tak wiatr hula.

odpowiedz
Juri - 24.02.2020 / 21:26, *.inetia.pl

Nie skradzione podstępem ,tylko ochrona im przekazała,bo nie pozwoliła wnieść na sektor.
Kolejarz od dawna współpracuje z ochroną,kto jeździ,ten wie.
Się szczycą dumnie że zwineli.
Hahahaha

odpowiedz
morf - 25.02.2020 / 08:00, *.com.pl

@Juri: niby tak, ale kto zostawia swoje barwy w depozycie na wyjeździe? równie dobrze mogli od razu przekazać sektorówkę łachowi

odpowiedz
Yeti - 24.02.2020 / 21:23, *.play-internet.pl

Pojedziemy na zakazie, posrańska wioska zostanie zdemolowana.

odpowiedz
Kuba - 24.02.2020 / 21:12, *.t-mobile.pl

Przecież o tak macie zakaz...

odpowiedz
(L) jak Legia - 24.02.2020 / 20:08, *.chello.pl

Podejście jak extraklasa nie oni zawinili oni poniosą konsekwencje

odpowiedz
Co za posnańskie słowiki - 24.02.2020 / 19:29, *.vectranet.pl

Cienkie fujary tak się boją kibiców Legii i łomotu, że muszą sektor zamykać.

Na Legii w kolejnym sezonie powinno być podobnie - w obawie przed słowikami zamknięcie trybuny gości.

odpowiedz
Darek - 24.02.2020 / 20:26, *.vectranet.pl

@Co za posnańskie słowiki: A My to czego mamy się bać i zamykać sektor dla nich? nie rodziumiem ;)

odpowiedz
I co teraz - 24.02.2020 / 19:29, *.vectranet.pl

Czy te poznańskie słowiki mają jaja i nas wpuszczą na własne sektory czy to porażka ekstraklapy.Piłka nożna dla kibiców a nie dla leśnych dziadków z komuna w sercu.

odpowiedz
Padaka - 24.02.2020 / 19:24, *.inetia.pl

A wystarczyło siatki zamontować jak w Gdyni i nie byłoby problemu...

odpowiedz
Tomek 82 - 24.02.2020 / 20:45, *.play-internet.pl

@Padaka: za ich błędy zapłacą kibice jest to smutne bo sami nie dopilnowali obowiazku A szkodzą innym.
Najlepiej zamknąć i pyr nasadzić

odpowiedz
dezet - 24.02.2020 / 19:23, *.chello.pl

Widzę logika a'la Komisja Ligi...

odpowiedz
Mrok - 24.02.2020 / 19:17, *.gov.pl

Kowal zawinił - Cygana powiesili.
Organizator nie potrafi zorganizować bezpiecznej imprezy masowej to trzeba zrobić inaczej "bezpieczny stadion". Hej Pyraki! Pamiętajcie! Najbezpieczniejszy stadion to pusty stadion!

odpowiedz
Gosc - 24.02.2020 / 19:13, *.chello.pl

To tak jak L zamknęłaby sektor gości na 3 mecze przez to, ze ŁKS odpalił race. I na mecz z Cracovia nie mogliby przyjechać fani z Krakowa.

odpowiedz
Browar - 24.02.2020 / 19:10, *.play-internet.pl

I gdzie tu sens i logika...

odpowiedz
GCW - 24.02.2020 / 19:03, *.chello.pl

no i hyc... Nie będzie najazdu na pyrlandję...
:-(

odpowiedz
Grzegorz - 24.02.2020 / 19:02, *.play-internet.pl

A co do tego ma Legia, kombinują....

odpowiedz
Porażka - 24.02.2020 / 18:57, *.play-internet.pl

Ale leszek to gamonie, specjalnie 3 meczyki sektor zamkneli liczą że bez kibiców gości łatwiej im pójdzie

odpowiedz
... - 24.02.2020 / 18:44, *.icpnet.pl

Strzał dla Lechii po stracie takiej ilości płótna. Odbicie sobie rzucaniem rac w przypadkowe osoby przykre w ch...
Dziwi jednak decyzja o zamknięciu stadionu na te 3 mecze.

Ostatnia kolejka bez zakazów odbyła się kiedy? Hmmm...

odpowiedz
Lukadz2634 - 24.02.2020 / 22:47, *.t-mobile.pl

@...: jeśli dobrze pamiętam to 1 wiosenna kolejka tego sezon była bez zakaxu

odpowiedz
News⚽️Legia - 24.02.2020 / 18:44, *.200.20

Zamkniéte na 3 kolejki ale Wiara wpuści na swoje sektory gości na przekur komisji ,bezwzglêdu na animozje..przeciesz łáczy nas piłka...

odpowiedz
Kibic L - 24.02.2020 / 19:53, *.centertel.pl

@News⚽️Legia:

Czy ty czytasz ze zrozumieniem? Nie Komisja ligi tylko LECH zamknął sektor... Więc po co ma nas wpuszczać?

odpowiedz
Sadi - 24.02.2020 / 20:23, *.18.56

@Kibic L : Lech piszemy zawsze z malej

odpowiedz
mi - 25.02.2020 / 09:04, *.chello.pl

@Sadi: lech piszemy zawsze z małej, a ty co literek nie znasz.

odpowiedz
Ewelina - 24.02.2020 / 18:43, *.play-internet.pl

W tym Lechu pracują idioci. My nie wejdziemy na stadion za karę, że Lechia rozrabiała. Większej głupoty dawno nie widziałam.

odpowiedz
Sputnik 44 - 24.02.2020 / 18:42, *.cyfrowypolsat.pl

Ale dla kurnika zamknęli? No przecież tak się kochają...

odpowiedz
ksieciunio - 24.02.2020 / 18:42, *.chello.pl

głupota, doj........... Lechii bo to nie pierwszy raz ale znowu odpowiedzialność zbiorowa i to na zakładke na kibiców innych drużyn, Lech chyba ma parcie na wynik i znaleźli dobry powód wstyd Pyry !!!!!!!!
i ogarnijcie sie na swoim stadionie

odpowiedz
Gość - 24.02.2020 / 18:41, *.chello.pl

To komu teraz kibole lecha będą kraść i palić flagi i oprawy ? ... powinni dostać jakąś rekompensatę od klubu

odpowiedz
Franio - 24.02.2020 / 18:38, *.tpnet.pl

Sami powinni sie ukarac. Chyba organizator byl odpowiedzialny za wpuszczenie pirotechniki

odpowiedz
lob - 24.02.2020 / 18:38, *.chello.pl

W takim razie wszyscy powinni pozamykać swoje sektory dla gości.
Czekam na ruch Legii. Nie wpuszczać nikogo z przyjezdnych.
Do Białego od paru lat nie możemy wchodzić.......
Amika i będzie mogła sobie jeździć na mecze, a do nich to już nie można.
Oni też ponoszą winę za ten stan bo wpuścili kibiców lechii z racami i sami też sprowokowali tą zadymę.
Myślą, że zamykając sektor dla gości unikną kary finansowej...........

odpowiedz
Haga - 24.02.2020 / 18:35, *.t-mobile.pl

Zawinił drwal powiesili szewca

odpowiedz
Mati - 24.02.2020 / 18:35, *.18.56

Żenada piłka nożna dla kibiców debile sektory zamykają czyli wycieczka turystyczna do pobrania rzecz jasna będzie?

odpowiedz
Alan - 24.02.2020 / 18:33, *.t-mobile.pl

Race spadały na sektor rodziny jakby autor nie zauważył.....

odpowiedz
adriano - 24.02.2020 / 20:50, *.play-internet.pl

@Alan: i wracały z rodzinnego?

odpowiedz
Thomaro - 24.02.2020 / 18:31, *.play-internet.pl

To klub tak po prostu może sobie zamknąć sektor gości bez żadnej konkretnej przyczyny?

odpowiedz
jo - 24.02.2020 / 18:29, *.centertel.pl

Co konia obchodzi, że woźnica pijany... Skoro w filii amiki wronki nie umieją pilnować porządku a ochroniarze są złodziejami to pies je8ał te wroniecką pokrakę. Ja bym przy najbliższej okazji przeprowadził w trakcie meczu w Warszawie lifting sektora gości uniemożliwiający udział grup zorganizowanych i przeznaczył to miejsce dla fanów Legii.

odpowiedz
Rtela - 24.02.2020 / 18:16, *.plus.pl

Bardzo dobra decyzja. Zakaz na 2 lata dla pseudokibiców Lechii. Szkoda, że stadion będzie zamknięty dla 3 innych zespołów.

odpowiedz
roben66 - 24.02.2020 / 19:32, *.207.197

@Rtela: skoro dla Lechii zakaz na 2 lata , to dla Amica 5 lat....za sprowokowanie Lechii , paląc skradzione podstępem flagi

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 24.02.2020 / 20:57, *.play-internet.pl

@Rtela: jaka bardzo dobra decyzja? kogo?
Na razie to beznadziejna decyzja, można będzie tylko zrozumieć jak Lechia dostanie zakaz na następny wyjazd do Poznania (my taką karę mieliśmy na Reymonta)
Mam nadzieję, że opisane zostaną okoliczności przejęcia oprawy przez pyry.

odpowiedz
VcV - 24.02.2020 / 21:23, *.play-internet.pl

@Rtela: Otworzą na Legie, kibice Lecha już się buntują. Bez kibiców Legii stadion wypełni się do połowy, za duże straty dla klubu. Legia to złota żyła dla Lecha. Podobnie ostatnio jest u nas, Legia- Lech jesienią 29.100 tys kibiców.

odpowiedz
FAZI - 24.02.2020 / 21:35, *.plus.pl

@SŁAWEK(L): Zaj... li z depozytu.

odpowiedz
Kujaw76 - 24.02.2020 / 18:09, *.jmdi.pl

tylko liga 30 drużyn to uratuje

odpowiedz
Korek - 24.02.2020 / 19:12, *.chello.pl

@Kujaw76: co tam 30, proponuję 46 drużyn, czyli alleluja i do przodu!

odpowiedz