20fot. Dariusz Chojnacki
REKLAMA

Zbiórka krwi!

Niespodzianki dla krwiodawców 29 lutego na Legii

Krewcy Legioniści

Serdecznie zapraszamy na kolejną zbiórkę krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, która odbędzie się w sobotę, 29 lutego na stadionie Legii Warszawa. Zbiórka, w której wezmą udział dwa autokary-krwiobusy będzie trwała w godzinach 9-14.

Dla krwiodawców przygotowane zostały następujące atrakcje:

- klub Legia Warszawa przeznaczył dla krwiodawców z akcji bilety na mecz z Piastem Gliwice, który odbędzie się w niedzielę, 8 marca o godzinie 17:30

- krwiodawcy otrzymają piękne pamiątkowe podziękowania w formacie A4 za udział w akcji

- Sekcja Koszykówki Legii przekazała dla krwiodawców 40 biletów na mecz z Arką Gdynia, który odbędzie się w piątek, 13 marca o godzinie 19:00. Spotkanie odbędzie się na Bemowie

- PANDA, serwująca najlepsze zapiekanki w mieście, przekaże dla 100 krwiodawców vouchery na zapiekanki do odbioru na Bielanach.
PANDA Przystanek Aspekt, Wólczyńska 23
PANDA Ratusz Bielany , Żeromskiego 29a

- Pizza Pod Palmą z Al. Jerozolimskich 4 przekazała dla stu osób, które odda krew na naszej zbiórce, promocyjne kupony na pyszną pizzę za 1 PLN. Ponadto na Legię zostanie dostarczonych 10 gorących pizz, które rozlosujemy wśród obecnych na akcji krwiodawców.

- podczas zbiórki dla krwiodawców zostaną przygotowane pyszne pączki ufundowane przez Cukiernię Karpatka z Góry Kalwarii oraz gorące napoje (kawa i herbata)

- dwie wylosowane osoby otrzymają vouchery na usługę pełnego strzyżenia brody wraz ze stylizacją i pielęgnacją oraz konturowanie brzytwą u Grzecha w profesjonalnym zakładzie "Czarodziej Barber Shop" na Gocławiu.

Ponadto wśród krwiodawców naszej akcji rozlosujemy vouchery na konsumpcję w następujących miejscach:
- BONAppetit Restauracja, ul. Górczewska 224, Warszawa
- Pizzeria Trentadue Wiązowna, ul. Boryszewska 1/2, 05-462 Wiązowna
- Bar Swojski Kocioł, ul. Wolności 23, 05-220 Zielonka
- Restauracja SOULSET ul. Górczewska, Warszawa
- Restauracja meksykańska Rico Tex Mex, ul. Jana Pawła II, Warszawa
- Pizza Bar VIADUCT al. 3 Maja 16/18a, 00-090 Warszawa
- TUK TUK Thai Food, ul. Koszykowa 63, ul. Francuska 3 a, ul. Mokotowska 17, Warszawa

Podczas naszej zbiórki będą obecni Dobrzy (L)udzie, od których będzie można nabyć gadżety. Dobrzy (L)udzie - kibice Legii dzieciom przygotowali dla naszych krwiodawców niespodziankę w postaci 50 swoich bajkowych kalendarzy.

Jeżeli dopisze pogoda i zdrowie, to swoją obecnością zaszczyci nas kapitan AK wywodzący się z 6. Brygady Wileńskiej.

Już teraz zachęcamy do zaplanowania sobie czasu i namawiania znajomych. Nie bądźmy obojętni, wielu potrzebujących czeka na Waszą krew!
Widzimy się 29 lutego na Legii!

fot. Dariusz Chojnacki
fot.
fot.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Janusz - 05.03.2020 / 17:33, *.2.109

Mam pytanie odnośnie biletu na mecz koszykówki. Zostałem wpisany na listę ale nie wiem co dalej. Jak sprawdzić czy dostanę bilet? A może nie załapałem się do pierwszej czterdziestki?

odpowiedz
Marcin - 29.02.2020 / 08:12, *.t-mobile.pl

Czy w przeszłości zbiórka trwała punktualnie do 14:00, czy jak ktoś przyjechał przed 14:00 to mógł oddać jeszcze krew?

odpowiedz
rob bandit - 26.02.2020 / 13:26, *.com.pl

Szacuneczek Krewniacy!!! FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Bade - 26.02.2020 / 07:40, *.play-internet.pl

Mając 17 lat to rodzic musi być obecny na miejscu czy wystarczy pisemna zgoda?

odpowiedz
Elquatro - 26.02.2020 / 17:08, *.chello.pl

@Bade: Musi być rodzic, babka i dzielnicowy.

odpowiedz
dino - 26.02.2020 / 20:25, *.amazonaws.com

@Bade:
Trzeba miec skonczone 18 lat

odpowiedz
Alik - 25.02.2020 / 23:20, *.chello.pl

Czy osoby ktore jeszcze nigdy nie oddawały krwi tez moga przyjść i pierwszy raz oddać?

odpowiedz
KL - 26.02.2020 / 00:07, *.chello.pl

@Alik: tak.
Poczytaj tylko sobie na stronie czy spełniasz warunki aby oddać krew:
http://www.rckik-warszawa.com.pl/zasady-kwalifikowania-kandydatów-na-dawców-do-oddania-krwi-lub-jej-składników.html

I kilka godzin przed oddaniem pij dużo wody!

odpowiedz
Elquatro - 26.02.2020 / 17:08, *.chello.pl

@KL: a po oddaniu dużo alkoholu

odpowiedz
WuPe - 27.02.2020 / 12:15, *.centertel.pl

@KL: z zasad niewiele wynika. Mam iść do lekarza, zrobić badanie krwi i przyjść z kwitkiem na oddanie, czy na miejscu jest lekarz i kwalifikuje?

odpowiedz
1312 - 27.02.2020 / 12:19, *.hapay.pl

@WuPe:
Na miejscu jest.

odpowiedz
kibic - 25.02.2020 / 18:43, *.chello.pl

Każdy z oddających krew otrzyma bilet na mecz z Piastem? Na dowolny sektor, czy z góry wyznaczony?
I czy trzeba czekać do końca zbiórki, aby dowiedzieć się czy wylosowało się którąś z nagród? W jaki sposób będą ogłaszane wyniki?

odpowiedz
Legionista - 25.02.2020 / 22:38, *.chello.pl

@kibic: bilety na wszystkie trybuny oprócz VIP. Ty wybierasz. Bilety będą nabite na kartę kibica.

Nie musisz czekać na losowanie. Będziemy kontaktowali się telefonicznie ze zwycięzcami losowania. Szczegółów dowiesz się na miejscu. Do zobaczenia w sobotę.

odpowiedz
Michal - 25.02.2020 / 14:58, *.as9105.com

Haha, brawo!
Az milo sie czyta.

odpowiedz
Elquatro - 25.02.2020 / 14:34, *.t-mobile.pl

A czekolada?

odpowiedz
Legionista - 25.02.2020 / 14:45, *.plus.pl

@Elquatro: Oczywiście dla każdego po 8 czekolad!

odpowiedz
Robert - 25.02.2020 / 20:09, *.centertel.pl

@Legionista:
Do młodych: kiedyś na Saskiej dawali dwudaniowy obiad...wspaniałe czasy:)

odpowiedz
Elquatro - 25.02.2020 / 21:29, *.chello.pl

@Robert: też tam łaziłem jak mi się nie chciało iść do roboty a wystrzelałem na żądanie

odpowiedz
(L) - 25.02.2020 / 22:41, *.chello.pl

@Elquatro:
Te obiady dwódaniowe na Saskiej to były chyba lata temu. Pamiętacie lata kiedy to było?

odpowiedz
Robert - 26.02.2020 / 09:06, *.play-internet.pl

@(L): jak zacząłem oddawać w 2004 roku to jeszcze były, zdjeli ten przywilej rok czy dwa lata później

odpowiedz
Krwiodawca - 25.02.2020 / 14:05, *.com.pl

Tyle fantów za oddanie krwi to jeszcze nie widziałem ! Takie rzeczy tylko na Legii :) Brawo Krewcy!

odpowiedz