Aleksandar Vuković i Szymon Marciniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Cracovią

Woytek, źródło: PZPN

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 24. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Cracovią. W obecnym sezonie arbiter z Płocka prowadził trzy mecze stołecznego zespołu (0-0 z Jagiellonią, 1-2 z Lechią, 3-2 z Widzewem). Cracovii sędziował dwa razy (1-2 z ŁKS-em, 2-0 ze Śląskiem). Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Bartosz Heinig, sędzią technicznym będzie Damian Kos, natomiast w wozie VAR zasiądą Bartosz Frankowski i Marcin Boniek.

Obsada sędziowska 24. kolejki Ekstraklasy
Raków Częstochowa – Piast Gliwice, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Wisła Kraków – Wisła Płock, sędzia: Łukasz Szczech (Kobyłka)
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Legia Warszawa – Cracovia, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Korona Kielce – Lechia Gdańsk, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Arka Gdynia – ŁKS Łódź, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
L fan - 29.02.2020 / 00:01, *.chello.pl

13 na 11

odpowiedz
jo - 28.02.2020 / 06:28, *.centertel.pl

Grając jak z Jagą to nikt nam nie powinien przeszkodzić. Jak patrzę na zespoły pana Łychy to bardziej mnie martwi, że znowu zobaczę Legię i autobus. Wcześniej to był autobus z podlasia a teraz z wielkopolski... Generalnie taktyka tego geniusza to: siedzimy w krzakach i jak się da to wyskakujemy. Długa dzida i lecimy, kiedyś coś wpadnie bo się ktoś pomyli.

odpowiedz
Ja - 28.02.2020 / 08:56, *.t-mobile.pl

@jo: kolego wszystko ok,ale mylisz Małopolskę z w
Wielkopolska.Ja wiem czepiam się Ale niestety takich cymbalow jak Ty jest większośc na Żylecie. . A później są problemy . Myślenie nie boli.

odpowiedz
Jerry - 29.02.2020 / 17:06, *.207.33

@Ja: I jeszcze głąb "z małej litery" napisał. Polak kuźwa.

odpowiedz
olo - 28.02.2020 / 05:06, *.tpnet.pl

Może i pytanie takie nie powinno paść, ale wielu z nas wróciło z ferii w Italii, gdzie rozwija się to paskudztwo.
Czy mecze najbliższe ( sobotni, w Gdańsku itd) będą z udziałem publiki ?
Patrząc na decyzję dotyczącą Katowic ( targi gier) może być tylko TV

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 28.02.2020 / 04:38, *.centertel.pl

Łapówka nic nie wydrukuje wara mu nie pozwoli

odpowiedz
Marce(L) - 27.02.2020 / 18:34, *.vectranet.pl

I marciniak i probierz mają kompleks Stolicy... Ale to ich problem , trzeba zagrać z cracovią jak z jagiellonią to i sędziowie Nam nie przeszkodza

odpowiedz
Jano - 27.02.2020 / 14:43, *.orange.pl

no to Legia ma przesr.....

odpowiedz
Wolfik - 27.02.2020 / 14:23, *.179.238

Dwóch moich "ulubieńców" w meczu na szczycie. Jeden na ławce gości, drugi z gwizdkiem.

odpowiedz
Arek - 27.02.2020 / 16:35, *.tpnet.pl

@Wolfik: gorzej, że Frankowski na varze. Mój trzeci ulubieniec:)

odpowiedz
Kobo(L)t - 27.02.2020 / 14:16, *.privatgirot.se

Marciniak Marciniakiem, ale na Varze siedzi prawdziwa gwiazda.

odpowiedz
Jerry - 27.02.2020 / 13:21, *.netfala.pl

Najgorszy arbiter w Polsce. O nie drukuje on jest po prostu żenująco słaby!!!

odpowiedz
SYL65 - 27.02.2020 / 13:12, *.szpitalmadalinskiego.pl

MIĘDZY NARODOWY DRUKARZ KARNY ALBO CZERWONA KARTKA ŻEBY POMÓC KRAKUSOM

odpowiedz
Lukasz - 27.02.2020 / 14:15, *.amazonaws.com

@SYL65: Na forum Cracovii też lament, tyle że w drugą stronę. Ich zdaniem na pewno będzie drukował dla Legii :).

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.02.2020 / 15:50, *.cyfrowypolsat.pl

@Lukasz: bo on jest po prostu słabym sędzią a na dodatek ma zakuty łeb i jest przekonany o swojej nieomylności... Zepsuje ciekawy mecz...

odpowiedz
Marcin - 27.02.2020 / 12:54, *.chello.pl

Karny na bank.Stawiać u buka.

odpowiedz