Bartosz Slisz w barwach Zagłębia Lubin - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia kupi Slisza za ponad półtora miliona euro

Wiśnia, źródło: Sport.pl

20-letni pomocnik Zagłębia Lubin Bartosz Slisz w czwartek przejdzie testy medyczne przed transferem do Legii. Według informacji Sport.pl, stołeczny zespół zapłaci za zawodnika jego kwotę odstępnego, czyli ponad milion euro. Prezes Zagłębia sprecyzował na łamach Przeglądu Sportowego, że chodzi o kwotę 1,5 mln euro + VAT.

Slisz jest w Zagłębiu piłkarzem podstawowej jedenastki. W tym sezonie rozegrał dla tej drużyny 24 mecze, w których strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty. Jego obecny kontrakt z "Miedziowymi" obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Slisz będzie miał za zadanie wypełnić lukę w środku pola, która powstała po sprzedaży Cafu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (181)

+dodaj komentarz
Tarchomin - 28.02.2020 / 07:53, *.centertel.pl

Czy to prawda że Legia interesuje się Kapustką?

odpowiedz
Zdzisiek - 28.02.2020 / 07:58, *.centertel.pl

@Tarchomin : tak, może Kapustka zamknąć okienko transferowe

odpowiedz
Tarchomin - 28.02.2020 / 08:04, *.centertel.pl

@Zdzisiek: ok dzięki

odpowiedz
News⚽️Legia - 28.02.2020 / 01:37, *.188.202

Już jest u nas a już od dziś jego notowania urosły do 3 milonòw euro!wiéc ?chyba super transfer sie zapowiada!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2020 / 23:15, *.centertel.pl

Wszystko zweryfikuja eliminacje do europejskich pucharow . Trzeba trzymac mocno kciuki. Bo tylko gra w grupie zapewni jeszcze lepszy sklad.

odpowiedz
jezus - 28.02.2020 / 12:01, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: spoko, odpadniemy w eliminacjach

odpowiedz
Książę Nocy - 27.02.2020 / 23:02, *.inetia.pl

Wygląda na to, że transfer na + ale to się okażę po czasie. Ja czekam na rozwój tego wychowanku Realu co go rezerwy (L) kupiły. Jak wypali to może być ciekawie.

odpowiedz
bartek - 27.02.2020 / 22:07, *.vectranet.pl

na jakiej pozycji gra ślisz?

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 28.02.2020 / 07:38, *.centertel.pl

@bartek: na bramce

odpowiedz
będziedobrze - 28.02.2020 / 10:19, *.t-mobile.pl

@bartek: Slisz - przy "s" naciskamy shift, a nie alt ; - )

odpowiedz
BezPaniki - 27.02.2020 / 20:45, *.tpnet.pl

Z innej beczki coś plotki krążą, że jutro jednym z zaleceń dla wojewodów po spotkaniu z premierem będzie zalecenie zamknięcia stadionów dla publiczności podczas meczów? To już panika i paranoja z tym wirusem. Właśnie odwołano IEM w Katowicach oraz inne imprezy masowe...

odpowiedz
eduardo - 27.02.2020 / 23:15, *.tpnet.pl

@BezPaniki : pracuje w mBank i powiem Ci ze niedlugo 5000 pracownikow idzie na Home Office

odpowiedz
(L)egion - 27.02.2020 / 20:28, *.tpnet.pl

oby wszystko wypaliło.... ja osobiście wolałbym kupić Buksę z krakowa....

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 28.02.2020 / 08:07, *.play-internet.pl

@(L)egion: Dokładnie on ma to coś za 3 -4 lata bedzie grał w Dortmundzie.

odpowiedz
Mistrz - 27.02.2020 / 19:34, *.orange.pl

Łoł. Bardzo ciekawy ruch. Od dłuższego czasu oglądam Zagłębie Lubin i chłopak ma zajebiscie poukładane w głowie co ma robić na murawie. Ja jestem jak najbardziej na tak z tym transferem. Jeszcze Legia może na nim zarobić parę razy więcej jak zapłaci

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 27.02.2020 / 19:33, *.amazonaws.com

Mioduski juz wylicza jaki bedzie zysk na sprzedazy za 2 lata !!......

odpowiedz
Marcin - 27.02.2020 / 19:42, *.234.84

@MIODUSKI OUT !!!!!:
Nie kupuje - zle. wydaje spora kase jak na polska lige - jeszcze gorzej bo pozniej bedzie chcial drozej sprzedac.
Kot cie skrzywdzil dziecko?

odpowiedz
Int - 27.02.2020 / 20:43, *.47.133

@MIODUSKI OUT !!!!!: Czyli, za dwa lata pójdzie za dużo większą kasę? czyli, sie wg Ciebie sprawdzi?
Rozumiem, że Ci się to nie podoba, ponieważ p. Mioduski będzie miał wzrost z inwestycji.
A może dlatego, że Legia będzie miała 2 lata dobrego grajka.
Odpowiedz proszę.

odpowiedz
eduardo - 27.02.2020 / 23:16, *.tpnet.pl

@asdf: on nie musi inwestowac swojej kasy, ale ma prawo pisac co chce. To zapewnia mu Konstytucja

odpowiedz
Legion - 28.02.2020 / 07:05, *.orange.pl

@asdf: czy uważasz że chodzenie na inne trybuny niż Żyleta jest czymś złym?

odpowiedz
SlawoL - 28.02.2020 / 09:48, *.drgerard.eu

@MIODUSKI OUT !!!!!:
Tak własnie się działa zarządzając klubem czy w biznesie. Nie rozumiem po co to piszesz, no chyba, że tego co ja napisałem nie pojmujesz ....

odpowiedz
LGZ - 27.02.2020 / 19:29, *.tpnet.pl

Stanowczo za drogo a czy wypali to sie okaze !!!

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 27.02.2020 / 17:23, *.vectranet.pl

Oby był wart tych pieniędzy!!!

odpowiedz
Dlu - 27.02.2020 / 16:48, *.centertel.pl

Dobry transfer, ale głównie dla Zagłębia, które skasuje 1,5 mn EUR za Juniora. Bartek pewnie swoje zarobi w Legii, ale nie wiadomo czy się przebije do 1 zespołu. Dla Legii to ryzyko, które może się opłacić, ale chłopak powinien pograć ze 3 lata w Legii i pokazać się w pucharach.

odpowiedz
Super Samiec - 27.02.2020 / 18:28, *.net.pl

@Dlu: to samo moze powiedziec Legia o sprzedazy Majeckiego do Monaco
kazdy transfer jest ryzykiem a Slisz to jeden z najzdolniejszych mlodziakow w lidze wiec chyba lepiej ze idzie do nas niz do Lecha czy Lechii
ciezko jest zadowolic ludzi dajmy szanse chlopakowi niech pogra jak sie wykazde cena napewno wzrosnie jak nie podoła trudno bedzie jednym z kolejnych
osobiscie jestem zadowolony z tego transferu jak dojdzie do skutku

odpowiedz
asdf - 27.02.2020 / 22:40, *.centertel.pl

@Dlu: Lewandowski tez nigdy w pilke nie powjnien grac wg SPECÓW z Legii :D hahah kpina

odpowiedz
Roma - 27.02.2020 / 14:57, *.plus.pl

Faktycznie ten transfer może być ciekawy. Ale widzę, że paru kolegów trochę poniosło i znaleźli okazję żeby podlizać się prezesowi. Legia wykorzystuję gapiostwo Zagłębia ( niska kwota wykupu ) i niedługo ogłosi : spieszcie się kochać Ślisza, tak szybko odchodzi.

odpowiedz
atmosferic - 27.02.2020 / 14:51, *.orange.pl

Czytam te komentarze i jak zwykle marudzenie i wywody fachowcow ktorzy juz widza "przecietniak" hehe - "fana" Legii nie zadowolisz. Kupuja doswiadczonych zle, kupuja najzdolniejszych mlodych z ligi jeszcze gorzej. Nigdy nic nie jest ok. Dla mnie super transfer. Musi byc polaczenie doswiadczenia z mlodoscia. Mieszanka rutyny i glodu zwyciestwa. Cos jak Ajax. Legia musi szukac tez za granicami, np. w holandii gdzie jest masa zdolnej mlodziezy np. niepotrzebnych w wielkiej trojce. Bo oni tez odpalaja pilkarzy, bo nie kazdy sie tam nadaje, ale moze sie nadac u nas, bo tu jest slabszy poziom pilkarski. Tylko z holandii to polecalbym brac mlodych graczy ofensywnych, bo obroncy sa tam raczej kiepscy.

odpowiedz
P(L)EBAN - 27.02.2020 / 14:43, *.centertel.pl

Powiem tak nikogo nie chce obrażać ale nie którzy zachowują się jak nie dojdy. Przyszedł doświadczony napastnik - źle. Strzelił gola w debiucie - Jaga słaba. Przychodzi młody Polak - źle. To do wuja pana płaczki kogo wy chcecie ? Dajmy szansę Vuko. Nikt nie jest zwolennikiem Miodka ale wydaje mi się że Vuko temat jako tako ogarnia i nie brałby kogoś do Naszej Legii za taki hajs w kim nie widziałby potencjału. Jak ma nam pomóc w walce o Europę a potem mamy mieć kolejne bańki z transferu to trzymajmy za niego kciuki ! Narzekaczko z was się robią jak stare baby z Białorusi ! Jestesmy Legia Warszawa! Siemiatycze = Legia . P(L)EBAN

odpowiedz
Kb - 27.02.2020 / 16:44, *.t-mobile.pl

@P(L)EBAN: myślę że nie jest tak że nikt nie jest zwolennikiem Miodka, ja np. jestem. Nie wierzę w Chińczyków czy arabów w polskiej lidze, którzy wyłożą grube miliony i poczekają na zyski z sukcesów w lidze mistrzow. Potrzeba jest praca organiczna i długofalowa strategia. Uważam że mioduski taka ma a do tego udowodnił że jest w stanie finansowo utrzymać ten klub na powierzchni w słabych latach. Jasne, popełnia błędy, pewnie nie jest idealny, ale klub potrzebuje stabilnego i bezpiecznego właściciela a nie widzę na tą chwilę lepszych kandydatów.

odpowiedz
Matigol - 27.02.2020 / 22:58, *.orange.pl

@P(L)EBAN: Witaj sympatyczny kolego po szalu - rozumiem że jesteś z Siemiatycz? Możesz napisać jak obecnie wygląda sytuacja w tym mieście? W niedalekim Drohiczynie jest nasz FC i chyba nie mają żółto-czerwonych sąsiadów.Jakiś czas temu ktoś mi opowiadał że Legioniści są tam (w Siemiatyczach) na wymarciu ( kiedyś to miasto podobno było w 100% nasze) i rządzi Jaga. To prawda? Z góry dzięki za odp - z fartem ! (L)

odpowiedz
P(L)EBAN - 29.02.2020 / 00:12, *.centertel.pl

@Matigol: Ryjku umując to w jednym zdaniu jest wszechobecna ch...ia. Ogolnie ciężko cokolwiek powiedzieć ludzie wyjeżdżają, ludzie umierają więc jak tu mówić o ruchu Kibicowskim? Wszystko umiera ale najwytwalsi są. Jaga cos tam biega lepiej niż w ostatnich czasach ale bądźmy szczerzy.. przykro na to wszystko patrzeć. ALE LEGIA DALEJ MOCNO !

odpowiedz
ARTEK - 27.02.2020 / 14:32, *.com.pl

Slisz do Legii - dlaczego? Aby w sezonie 20/21 grał młodzieżowiec. Gdyż:
Lato 2020 odchodzą:
Majecki
Karbownik - sprzedaż, oby ok. 10 mln euro.
Wydaje mi się, że następca Majeckiego miał być Muzyk ale są po słowie z Arturem Borucem. Także, potrzebujemy solidnego młodzieżowca. Król Artur na 1 może 2 sezony na zakończenie kariery. Meega magnes dla kibiców aby przyjść na stadion. OBY :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 27.02.2020 / 16:10, *.inetia.pl

@ARTEK:

Słuszna uwaga. Młodzieżowcy staną się drożsi i dobrze. I lepiej mieć dobrego niż słabego. Pytanie, czy ten Śliż taki dobry. Bo mojej uwagi wcale dotychczas nie zwrócił, co nie świadczy o nim najlepiej, no ale ja się przecież nie znam.

odpowiedz
Pepe - 27.02.2020 / 14:24, *.174.26

Za bardzo nie ma się czym podniecać, chociaż niewykluczone, że się sprawdzi i będzie grał na przyzwoitym poziomie, zarobku też zbyt wielkiego po nim nie należy się spodziewać na wypadek wyprzedaży, to przecinak, mam nadzieję, że to taka lepsza wersja Kopczyńskiego, a więc nie jest zawodnikiem kreatywnym, ani bramkarzem, na których Legia zazwyczaj zarabia najwięcej, jak pójdzie, to przy dobrych wiatrach za jakieś 2 miliony, a więc ledwo się zwróci

odpowiedz
grzesiek - 27.02.2020 / 13:17, *.centertel.pl

No wlasnie oby nikt nie odszedl przypadkiem....
Swoja droga czy sa tu jeszcze ci co płakalipo odejsciu carlitosa?
Chłopek byl kompletnie niepoukladany mentalnie. Mowil o tym ze marzyl o grze w Legii a pozniej zakladal trykot i nawet nie podał pilki kolegom tylko wszystko sam koñczył

odpowiedz
Maciek - 27.02.2020 / 13:33, *.centertel.pl

@grzesiek: he, he, mylisz skutek z przyczyna. To Legia nie potrafiła wykorzystać możliwości Carlitosa, widać to po tym ile goli i asyst miał w Wiśle ! To był fajny, pozytywny grajek i do tego z technika!!

odpowiedz
grzesiek - 27.02.2020 / 14:03, *.centertel.pl

@Maciek: jakby był taki dobry to by gral w Legii. Przyczyna za slaby na Legie skutek transfer. :)

odpowiedz
grzesiek - 27.02.2020 / 14:44, *.plus.pl

@grzesiek: Lewandowski też nie gra w Legii, czyli wg. ciebie też jest słaby?

odpowiedz
grzesiek - 27.02.2020 / 14:50, *.centertel.pl

@grzesiek: na tamtą chwile byl za slaby. Arruabarena był lepszy. Mirosław Trzeciak były dyrektor ds transferow ktory zna sie duzo bardziej od Ciebie potwierdzi moje slowa.

odpowiedz
lhm - 28.02.2020 / 00:55, *.vectranet.pl

@grzesiek:
Grzesiu, czasem naprawdę lepiej nic nie napisać...

odpowiedz
lob - 27.02.2020 / 13:02, *.chello.pl

To kto odejdzie jak Slisz przychodzi ?
Chiny i Rosja otwarte.......

odpowiedz
Marcus Merk - 27.02.2020 / 14:48, *.play-internet.pl

@lob: Rosja już nie.

odpowiedz
Semper Fidelis - 27.02.2020 / 12:52, *.play-internet.pl

A ja powiem Wam, kochani Patrioci, kochane Siostry i Bracia, że od samego początku projekt Pana Miodunskiego jest zajebista, długofalową szansa dla Legii i całej Polskiej Pilki. Czas pokaże prawdę. Kibicuje, wspieram i będę dopóki, będę widział takie rezultaty w grze, w transferach, w zarządzaniu klubem i w Akademii. I walą mnie zawistne komentarze pod tym wpisem, jaki to ja nie jestem powalony, ale szczerze? Spójrz na siebie jeden z drugim...
I cieszę się jeszcze z jednego...
Że to Polak jest właścicielem Legii. Dawnej Legii wywodzącej się z Legionów, walczących chłopaków o niepodległość, i zbyt wielu z Was o tym zapomina... Honor i Ojczyzna. Dopóki to się zgadza, dopóty Mioduski ma Legię.

odpowiedz
Jerry - 27.02.2020 / 13:27, *.netfala.pl

@Semper Fidelis: 100 % racji

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.02.2020 / 14:04, *.centertel.pl

@Semper Fidelis: "dopóki, będę widział takie rezultaty w grze, w transferach, w zarządzaniu klubem i w Akademii" - nie brakuje ci tu czegoś w tej liście życzeń, kibicu?!

odpowiedz
zniesmaczony - 28.02.2020 / 07:37, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Oczywiście Mistrzostwa i Pucharu, ale co się dziwić, jak gość kibicuje Mioduskiemu , a nie Legii.

odpowiedz
DZIK - 27.02.2020 / 12:49, *.214.242

Lepszy
Polak niż jakis kolejny obcokrajowiec

Brawo Legia

odpowiedz
KLanik - 27.02.2020 / 13:18, *.chello.pl

@DZIK: Dokładnie. Polaków jak na lekarstwo w naszej Legiuni. O całej lidze szkoda gadać. Same zagraniczne szroty, a poziom jest coraz gorszy. W polskich klubach muszą grać chłopaki związane z klubem, miastem, najlepiej kibice. Pozdro Dziku.

odpowiedz
Kolega kolegi - 27.02.2020 / 11:12, *.rr.com

No i bardzo dobrze, brać młodego póki ciepły, bo w następnym okienku zgarniemy za niego piątkę, o to właśnie tutaj się rozchodzi.

odpowiedz
kolega nauczyciela języka polskiego - 27.02.2020 / 11:33, *.elartnet.pl

@Kolega kolegi: '...o to chodzi"

odpowiedz
lol - 27.02.2020 / 10:57, *.amazonaws.com

brac !!!!!!!

odpowiedz
Bie(L)any - 27.02.2020 / 10:54, *.lsas.aero

No i git , fama głosi, że Legia jeszcze jest zainteresowana Bartoszem Kapustką...

odpowiedz
Zięciu - 27.02.2020 / 15:30, *.centertel.pl

@Bie(L)any: Powiedz Famie, że jest głupia i vice versa...:-)

odpowiedz
grzesiek - 27.02.2020 / 10:40, *.centertel.pl

Powiem tak, niezle pluliśmy na Miodka ze zadnego transferu wartosciowego nie przeprowadzil. Osobiscie w pierwszym momencie wkurzylem sie ze kupujemy srodkowego pomocnika a nie napastnika. Sam Kante to troche mało, niby przyszedł perkhard warunki fizyczne ma swietne np na dosrodkowania co przy jego dobrej grze glowa bedzie duzym atutem. No i tak mysle sobie ze napastnik jest od wykanczania i w zasadzie nawet ten cieniutki perhard moze odpalic jak bedzie mu komu dogrywac. Bede bardzo kibicowal aby slisz posadzil na lawke martinsa. Bardzo ale to bardzo. Antolić ma juz przeblyski dobrej gry chcialbym zeby z marinsem bylo tak samo ale martins jakis za dretwy sie zrobil. Tak czy siak mega plus dla Mioduskiego za ten transfer bo z tego co czytam to ten Slisz to talent i np z karbownikiem jak sie zgraja to moga wciagnac ta lige nosem.

odpowiedz
grzesiek - 27.02.2020 / 10:53, *.centertel.pl

@grzesiek: osobiście dodam jeszcze że być może prześmiewcza oprawa kibicow Legii, zatrudnienie Vukovicia jako trenera oraz ten transfer to bedzie moment zwrotny dla naszego wlasciciela... Bardzo bym tego sobie zyczyl i kibicom, poniewaz Mioduski to nie jest głupi czlowiek, podobnie jak Leśny moze sie okazac ze bedzie swietnym zarzadca klubu. Moim zdaniem gosc ma papiery na dobre zarzadzanie ale nie zna srodowiska sportowego. Powoli je poznaje. Nie wydawal glupio kasy jak poziom sportowy nie byl wysoki. Teraz poziom sportowy podniosl sie za sprawa dobrego trenera i Miodek wzmocnil kadre. Kto wie czy nie nadchodza lepsze czasy dla Legii. Ogromnym plusem jakdla mnie bylo obstanie za kibicami i nie zgodzenie sie z kara nalozona przez PKo. Np za czasow iti od razu padlo by stwierdzenie ze my (iti) zrobimy wszystko aby ta sytuacja sie nie powtorzyla, bedziemy walczyc z bandytyzmem na stadionach bla bla. Plus dla Dariusza. Na prawde jestem troche w szoku bo myslalem ze miodek to bedzie drugie iti

odpowiedz
Adi - 27.02.2020 / 09:45, *.centertel.pl

Hej. A nie lepiej kupić za ta kasę jakiegoś Hiszpana ? ? ?
W stylu np.Arubarrena ?
Zamiast jakiegoś młokosa z podwarszawskiego Znicza ? ;)))

odpowiedz
grzesiek - 27.02.2020 / 10:02, *.centertel.pl

@Adi: ten temat już był przerabiany, dlatego kompletnie nie rozumiem tego transferu. Arruabarena tito i descarga o takim trio w obecnej Legii można pomarzyć. Nie można nie wspomnieć o Panu Mirosławie Trzeciaku dzieki ktoremu te trzy transfery doszly do skutku w ciagu jednego okienka transferowego.

odpowiedz
kawok - 27.02.2020 / 09:27, *.centertel.pl

Do OMG: mam poważne wątpliwości, czy słyszałeś wcześniej o Sliszu. Bo o tym, że go nie widziałeś, nie musisz nikogo przekonywać. Ten chłopak już dzisiaj wart jest 3 mln euro. Jest bardziej wszechstronny od Dzidzia. Daję większe możliwości taktyczne niż 30-latkowie: Antolić a zwłaszcza Martins. Ale pewnie Ty i tak wiesz lepiej. No to powodzenia, mędrco

odpowiedz
OMG - 27.02.2020 / 09:02, *.centertel.pl

1.5 miliona euro??? Za przeciętniaka z marnej polskiej ligi !? To chyba Mioduski albo Kucharski za dużo wypili.
takie pieniądze to płaci się za "gwiazdę" gościa który "ciągnie zespół" , a nie za przeciętniaka który nie był nawet gwiazdą w swoim zespole. Kapustka - to ja rozumiem gość ciągnął reprezentacje u 21 był jednym z jej liderów ( ma talent który trochę nie mógł wykorzystać przez kontuzje ), ale nie za Slisza.
Pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców.

odpowiedz
Ali - 27.02.2020 / 09:07, *.249.78

@OMG: na jakim świecie ty żyjesz??? Legia sprzeda tego grajka za 3x tyle to raz. dwa, gwiazda która ciagnie zespół to 1,5 miliona EUR zgarnia za podpisanie kontraktu, który opiewa na o wiele więcej, a co dopiero mowić o kwocie transferu gwiazdy.

odpowiedz
Vadis - 27.02.2020 / 09:27, *.t-mobile.pl

@Ali: nie zgodze się, Vadis przyszedł za dużo mniej.

odpowiedz
Hakon - 27.02.2020 / 10:34, *.plus.pl

@Vadis: ale vadis przyszedl po kontuzji bez treningu i na poczatku nie byl gwiazda niczego... Poza tym bardzo szybko chcial wyjechac

odpowiedz
Ewa - 27.02.2020 / 14:51, *.centertel.pl

@Hakon:
Faceta poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna - zapamiętaj to sobie chłopczyku

odpowiedz
kibic emeryt - 27.02.2020 / 08:39, *.tpnet.pl

To transfer przede wszystkim pod młodzieżowca bo po odejściu Majeckiego i pewnie w lecie Karbownika takiego do podstawowego składu brak a chłop będzie jeszcze mógł grać jako młodzieżowiec dwa sezony a z drugiej strony można go wypromować i sprzedać bo taka jest na dziś polityka klubu .Kapustka nigdy dla mnie nie był wielkim talentem jak został okrzyknięty po rozegraniu dosłownie jednego meczu .To transfer z olbrzymim ryzykiem ale kto bogatemu zabroni !?

odpowiedz
Ali - 27.02.2020 / 09:10, *.249.78

@kibic emeryt: młodzierzowcem miał byc Pyrdoł. to transfer nie pod młodzierzowca tylko pod zarobek. czy ktoś tu komentujący ma pojęcie o biznesie w piłce nożnej?

odpowiedz
kibic emeryt - 27.02.2020 / 12:52, *.tpnet.pl

@Ali: Czytaj do końca ,dalej napisałem że można go będzie sprzedać po odpowiednim wypromowaniu . Problem jest taki że prezes to doskonały biznesmen ale w taki sposób wielkiej Legii nie zbuduje bo na to trzeba stabilizacji a tu co sezon to nowy skład .

odpowiedz
Radek - 27.02.2020 / 08:21, *.kpn.net

Lol piłkarze są opodatkowani VATem? :D
VAT płaci ostateczny klient a Legia bierze Slisza w celu odsprzedaży. Ciekawe czy można jakoś odpisać ten VAT jak juz się go sprzeda do drugiej niemieckiej

odpowiedz
pol - 27.02.2020 / 08:12, *.chello.pl

heh....następny internacjonał.
Pinokio i loczek działają

odpowiedz
Tomasz - 27.02.2020 / 08:08, *.orange.pl

Plotki głoszą, że również Kapustka ma do nas dołączyć.

odpowiedz
sprite - 27.02.2020 / 08:07, *.play-internet.pl

Jaką mamy gwarancje że nie będzie jak z Obradoviciem? Czy są jakieś zapisy w umowie że oni muszą wykazywać jakąś ambicje? , przeciez on się może ucieszyć z dużego kontraktu i mieć wszytko w dupie (nie tylko Slisz) :-)

odpowiedz
ucze78 - 27.02.2020 / 07:59, *.152.225

Brawo!!!Wkoncu młody Polak tylko oby nie na jeden sezon i za 5mln transfer na zachód...Tak sie powinno budowac skład na Europejskie puchary (LM)tylko cierpliwosc i najlepsi młodzi zawodnicy plus z własnej Akademi i za 2-3 lata mamy kadre zeby tam sie zakwalifikowac.PS.Tylko po ostatnich sprzedażach naszych młodych zawodników za ogromną kase czy to nie jest polityka wydam 1.5mln zarobie drugie tyle bo młody perspektywiczny zawodnik?Oby nie ...

odpowiedz
kawulok - 27.02.2020 / 06:43, *.centertel.pl

Do wszystkich wątpiących w sens transferu Bartosza Slisza do Legii: - To NAJLEPSZY wybór działu sportowego Legii zawodnika mogącego grać na pozycjach 6/8 z możliwych wyborów!!! Przypominam: Martins to 30-latek o wyraźnie ograniczonych możliwościach gry w ofensywie, Antolić - ok, ale też wkrótce skończy 30 lat i jego kontrakt z L wygasa 31 grudnia b.r. Antola to na dodatek bardziej 6 niż 8. Gwilia, dla odmiany, ma braki w grze defensywnej. Napiszę pewnie coś niepopularnego dla niedzielnych kibiców Legii: - dzisiejsza wartość Slisza to 3 mln euro! I przy okazji mały poradnik dla przyszłych oceniających jego grę. Zwróćcie uwagę na: 1. odbiór piłki i asekurację w strefie. 2. Zaangażowanie - tzw. bycie pod grą (przebiegnięty dystans w meczu). 3. sposób rozegrania piłki. 4. liczbę podań kluczowych, ale i jakość tzw. ostatnich podań. 5. umiejętność (bądź jej brak) oddawania strzałów spoza pola karnego. Najpierw zobaczcie, przeanalizujcie a dopiero pożniej zabierajcie głos. Dla nadal wątpiących - sięgnijcie po filmiki z grudniowego (20.12.2019) meczu Zagłębie Lubin - Legia i przyjrzyjcie się kto kogo zdominował w środkowej strefie boiska: duet Antolić-Martins kontra tandem: Poręba- Slisz, ze szczególnym uwzględnieniem drugiego z wymienionych.

odpowiedz
ajg - 27.02.2020 / 09:28, *.chello.pl

@kawulok: Miło przeczytać mądre opinie! Bo większość na tym forum wypisuje głupoty,bez pojęcia o piłce!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.02.2020 / 06:32, *.chello.pl

Tym razem bardzo dobry ruch Miodka. Nazwałbym go nawet mistrzowskim, gdyby w pakiecie kupił też Białka.

odpowiedz
Albert P. - 27.02.2020 / 04:44, *.t-mobile.pl

A po co nam piłkarz z tego Zagłębia Sosnowiec z drugiej ligi? Nie lepiej kogoś z Ekstraklasy kupić?

odpowiedz
Młody - 27.02.2020 / 05:21, *.vectranet.pl

@Albert P.: kupujemy z zagłębia Lubin. To dobry ruch. Młodzieżowiec z polskim paszportem. Będzie wart za 2-3 lata ok 5-6 mln euro

odpowiedz
Trec - 27.02.2020 / 07:18, *.chello.pl

@Albert P.: Ale ty głupi jesteś

odpowiedz
Adson 78 - 27.02.2020 / 02:51, *.plus.pl

To nie głupi pomysł , młody i całkiem niezły środkowy pomocnik !!!

odpowiedz
filand - 27.02.2020 / 02:32, *.t-mobile.pl

Po ostatnim **wybryku** Pekharta wolę wstrzymać się z krytyką transferów. Życzę powodzenia...

odpowiedz
PLK - 27.02.2020 / 02:23, *.cyfrowypolsat.pl

Świetny ruch!!! Odszedł Cafu w jego miejsce młodego fajnie się zapowiadającego Polaka!!! Dobry kierunek!!! Bardzo dobry!!!

odpowiedz
Rocco - 27.02.2020 / 01:38, *.chello.pl

Większość wypisujących tu, że Slisz to ogor nie warty tych pieniędzy, nigdy nie widziała jak ten chłopak gra. Zanim cokolwiek chcecie skomentować zastanówcie się nad tym dwa razy. Sam zamysł kupowania młodych, wyróżniających się Polaków z naszej ligi, to jest jedyna słuszna droga do osiągania sukcesów w Europie.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 27.02.2020 / 06:48, *.centertel.pl

@Rocco: Osoby piszące tak o zawodnikach kupowanych przez Legie to nie piszą kibice Legii tylko lecha, jagi i innych bo mają żal, że to nie ich klub kupuje. ŻAL DUPY CIĄG DALSZY.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 26.02.2020 / 22:53, *.play-internet.pl

Bardzo dobry zawodnik, warto zainwestować, brać jeszcze tego młodego Białka od razu :)

odpowiedz
Wolfik - 26.02.2020 / 22:38, *.mm.pl

Bartek Ślisz był jesienią wyróżniającym się zawodnikiem "miedziowych". Młody Polak, znający realia ligi, gotowy do gry bez "aklimatyzacji". Cena może i wysoka, ale traktujmy ją jako inwestycję. W każdym razie wole naszego niż grajka z peryferii europejskiej piłki. Bardzo dobry ruch moim zdaniem.

odpowiedz
Pacho - 26.02.2020 / 23:30, *.2.37

@Wolfik: gość jeszcze nic nie pokazał. Żeby się nie okazał drugim Masłowskim...

odpowiedz
Sobo(L)ew - 27.02.2020 / 06:52, *.centertel.pl

@Pacho: A oglądałeś jakiś mecz z jego udziałem??? Że mówisz że nic nie pokazał?? Radzę najpierw obejrzeć mecz a dopiero gadać. Ja widziałem pare meczy z jego udziałem i jest to bardzo dobry grajek i bardzo dobrze robimy kupując go.

odpowiedz
lhm - 28.02.2020 / 01:18, *.vectranet.pl

@Sobo(L)ew:
A przeczytałeś, co napisał Pacho?
Przykład Masłowskiego jest bardzo dobry. Pożyjemy, zobaczymy czy Slisz się rozwinie. Młodych i obiecujących, którzy się w Legii spalili było mnóstwo. Calkiem niedawno: Szwoch, Moneta, Michalak, Jagiełło, Makowski...

odpowiedz
Pacho - 28.02.2020 / 07:58, *.2.34

@Sobo(L)ew: 1,5 mln euro to chyba byłby rekord. Wydaje mi się to obarczone dużym ryzykiem. Przyznam, że oprócz meczów Legii nie oglądam naszej ligi bo jest tragiczna. Nie twierdzę jednak że chłop jest zły. Wspominam tylko gracza który został ściągnięty jako w miarę perspektywiczny i wyróżniający się piłkarz z innego polskiego zespołu i też był drogi i nie odpalił...

odpowiedz
loko - 26.02.2020 / 22:15, *.vectranet.pl

wedlug mnie zmarnowany hajs

odpowiedz
arek - 26.02.2020 / 22:00, *.chello.pl

Tylko że ta luka po Cafu znajduje się obecnie na ławce lub trybunach. W tej opcji chyba szkoda 1,5 mln euro. W tej opcji to można mieć gracza który przerasta wszystkich obecnych, albo młodego ale na pozycji na której będzie grał a jego wartość przez to będzie rosła.

odpowiedz
MAKEN - 26.02.2020 / 21:42, *.252.3

Nowa strategia. Czas pokaże. Warto jednak stawiać na swoich.

odpowiedz
Farme(L) - 26.02.2020 / 21:26, *.virginm.net

Fajnie, że młody Polak. Wolałbym jednak, żeby szukali lewego obrońcy, a Karbo przesunęli na środek. Jednak wierzę, że Slisz się u nad rozwinie. Mam tylko nadzieje, że zmieni numer na koszulce, bo 99 to mam takie słabe ostatnie wspomnienia:)

odpowiedz
ZGL - 26.02.2020 / 21:24, *.tpnet.pl

Za slaby i za drogi LEGIO !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.02.2020 / 21:00, *.centertel.pl

Mam pytanie. Nie lepiej bylo kupic tego Hiszpana za 2 mln. Euro? Jak sadzicie?

odpowiedz
Tomek - 26.02.2020 / 21:04, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Nie.

odpowiedz
zDo(L)ny - 26.02.2020 / 22:17, *.play-internet.pl

@Tomek: A skąd wiesz ??

odpowiedz
Zduneq - 26.02.2020 / 23:07, *.play-internet.pl

@zDo(L)ny: był kiedyś w Legii taki chłopak, młody polak.Nie pamiętam jak się nazywał ale Legia go nie chciała bo miała takiego Hiszpana Arubarrne.A już sobie przypomniałem, ten chłopak nazywał się Robert Lewandowski.

odpowiedz
PLK - 27.02.2020 / 02:28, *.cyfrowypolsat.pl

@Leśny Dziadek: Absolutne!!!!
Myślę że da radę chłopak!!!
Polak to Polak!!!!

odpowiedz
Hg - 27.02.2020 / 07:23, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spiep... dziadu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.02.2020 / 09:45, *.centertel.pl

@Hg: Napisalem juz do twojego lekarza prowadzacego. Od jutra 2 x dziennie lewatywa i stoperan.

odpowiedz
Macko - 26.02.2020 / 21:00, *.com.pl

Slisza za bardzo nie kojarzę, ale generalnie strategia jest dobra. Legia powinna kupować młodych, zdolnych, wyróżniających sie w naszej lidze zawodników z innych klubów zanim odejdą za granicę, po to żeby stale wzmacniać swój skład i/lub opylać ich za jeszcze większe pieniądze i na tym zarabiać. Dla tych młodych gra w Legii, europejskich pucharach itd powinna być odskocznią do tzw wielkiej piłki. To skąd gość pochodzi i gdzie się nauczył grać nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Wielu legionistów włącznie z Kaką było spoza Warszawy. Ważne żeby będąc tu zasuwali na maksa dla Legii. A Sliszowi jeśli do nas przyjdzie życzmy powodzenia.

odpowiedz
rafaelvan - 26.02.2020 / 20:48, *.centertel.pl

Byle by nie grał z kurnikiem bo to żabojad jest

odpowiedz
qna - 26.02.2020 / 20:43, *.centertel.pl

za słaby na Legię

odpowiedz
Chcemy kocura a nie ogóra - 26.02.2020 / 20:19, *.plus.pl

Przecież to jest jakiś kompletny ogóras, z czym do ludzi?

odpowiedz
Matigol - 26.02.2020 / 20:26, *.orange.pl

@Chcemy kocura a nie ogóra: Ogóras? Widać że kompletnie nie interesujesz się ekstraklasą. Ochłoń, zacznij ją śledzić a potem się wypowiadaj.

odpowiedz
Chcemy kocura a nie ogóra - 26.02.2020 / 20:30, *.plus.pl

@Matigol: A skąd ty się waflu wziąłeś? Wyjazd jak dorośli dyskutują.

odpowiedz
Pele - 26.02.2020 / 20:57, *.13.30

@Chcemy kocura a nie ogóra: No to faktycznie dorosła wypowiedź. Kasztan jesteś i nic więcej

odpowiedz
Matigol - 26.02.2020 / 20:59, *.orange.pl

@Chcemy kocura a nie ogóra: Słuchaj - po 1 wafla to sobie w rodzinie poszukaj, po 2 - jeśli Ty jesteś dorosły to ja mógłbym być twoim dziadkiem a po 3 nie obrażałem Cię więc czemu pokazujesz swój brak kultury???

odpowiedz
Matigol - 27.02.2020 / 22:41, *.orange.pl

@Chcemy kocura a nie ogóra: No i gdzie teraz jesteś "dorosły" "znawco"? Czytasz opinie pod tym postem? Jaki procent wypowiadających się tutaj uważa tak jak Ja? Też ich wszystkich nazwiesz waflami i zasugerujesz wyjazd bo "dorośli dyskutują"? Czekam teraz czy wyjdziesz z nory jak byłeś taki mądry - bo chyba schowałeś się i wstyd Ci się przyznać do tego jak płytkim tekstem strzeliłeś i że jako jeden z niewielu uważasz że ten transfer to jest pomyłka. Pomyłka to Ty masz chyba na drugie. Nie wyłaź.

odpowiedz
Kalbar - 26.02.2020 / 20:12, *.chello.pl

Brać jeszcze Białka.

odpowiedz
Zamoj - 26.02.2020 / 21:12, *.orange.pl

@Kalbar:
i żółtka

odpowiedz
zman - 26.02.2020 / 21:35, *.play-internet.pl

@Kalbar: i skorupke

odpowiedz
m4 - 26.02.2020 / 22:10, *.chello.pl

@Kalbar: i Skorupka

odpowiedz
Lukadz2634 - 26.02.2020 / 22:17, *.t-mobile.pl

@zman : Izabella już za stara, tylko młodzież ;-)

odpowiedz
znajca - 26.02.2020 / 20:07, *.plus.pl

Kurcze... w ogóle nie przyglądałem się temu chłopakowi. Czy można jego grę do kogoś porównać? Proszę o charakterystykę w kilku słowach. Z góry pięknie dziękuję.

odpowiedz
Ryszard Smalczyński - 26.02.2020 / 20:16, *.24.91

@znajca: połączenie młodego Łukasza Surmy z Felixem Ogbuke w najlepszej formie

odpowiedz
tekken (L) - 26.02.2020 / 20:53, *.chello.pl

@znajca: poszalejmy...Cocu ze sposobu poruszania się.

odpowiedz
tekken (L) - 26.02.2020 / 20:55, *.chello.pl

@znajca: a jeszcze troch przypomina Świra;)

odpowiedz
Ekspert Ekstraklasy - 26.02.2020 / 21:27, *.t-mobile.pl

@znajca:
Niczym się niestety nie wyróżnia. Przeciętny zawodnik jakich wielu. Plus, że młody i można na nim będzie zrobić. Z takimi "wzmocnieniami" to nawet Ligi Europy po raz kolejny nie będzie.

odpowiedz
Kibolek - 26.02.2020 / 19:57, *.unitymediagroup.de

Dobry ruch uważam. Dobrym ruchem było by ściągnięcie Furmana i sprzedaż Antolicia

odpowiedz
Michal - 26.02.2020 / 20:32, *.as9105.com

@Kibolek: no bez przesady z Antolicem.

odpowiedz
News⚽️Legia and Friends Forever - 26.02.2020 / 19:56, *.193.99

Witamy!pierwsze!witaminy!wiosny!w Legii!

odpowiedz
Legionista - 26.02.2020 / 19:48, *.tpnet.pl

Kupujemy za 1.5 mln mając nadzieję na minimum dwukrotny zysk pewnie już sezonie, max dwóch. Gorzej może być gdy ten gość ch...ja będzie grał. Osobiście oglądam tą ligę od dawna ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jednego dobrego meczu Pana Slisza.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 26.02.2020 / 19:24, *.centertel.pl

Bardzo dobry transfer witamy w Legii chłopaku i powodzenia.

odpowiedz
Wilanow - 26.02.2020 / 19:21, *.tpnet.pl

Bardzo dobra decyzja, oby tylko nie złapał jakiejś kontuzji i dalej się rozwijał. Około 1,5 mln euro za 20 latka, reprezentanta kraju to nie tak dużo.

odpowiedz
Juri - 26.02.2020 / 19:13, *.inetia.pl

Bardzo dobra decyzja klubu.

odpowiedz
tekken (L) - 26.02.2020 / 18:59, *.chello.pl

Transfer przyszłościowy. Dobry pomysł.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 26.02.2020 / 18:54, *.174.42

No jaja!!! 3 razy sprawdzałem date w kalendarzu. Kolejny novikovas. No beka na calego

odpowiedz
Luk - 26.02.2020 / 23:18, *.214.220

@majusL@legionista.com: idź pędzlować rowa partnerowi

odpowiedz
lob - 26.02.2020 / 18:47, *.chello.pl

Jeżeli ma u nas grać przynajmniej 2-3 lata to tak.
Jeżeli tylko po to, żeby go w czerwcu sprzedać to nie. Legia to nie turecki bazar.
Powinniśmy wprowadzać swoich, młodych zawodników z naszej szkółki, a jak już kupować to takich, którzy od razu będą wzmocnieniem.

odpowiedz
Docent - 26.02.2020 / 20:40, *.antik.sk

@lob: chyba tak bedzie jak ktos da 4melka tak w czerwcu papa i bedzie gral bez wzgledu na forme

odpowiedz
Józefowianin - 26.02.2020 / 18:28, *.centertel.pl

Młody zdolny oby,sobie poradził.

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 26.02.2020 / 18:20, *.vectranet.pl

Czyli Antolic konczy kariere w Legii, dobry ruch

odpowiedz
Krzeszczu - 26.02.2020 / 18:23, *.bredband2.com

@Krytykant_zawodowiec: polska jezyk, trudna jezyk?

"Slisz będzie miał za zadanie wypełnić lukę w środku pola, która powstała po sprzedaży Cafu."

odpowiedz
Grzesiek - 26.02.2020 / 18:19, *.centertel.pl

Wolalbym napastnika bo co jesli Kante dostanie kontuzji? No i szału nie ma 2 gole 2 asysty na pomocnika to tak nedznie...

odpowiedz
Fcm - 26.02.2020 / 18:26, *.centertel.pl

@Grzesiek: to jest defensywny pomocnik to co ma strzelić 10 bramek?

odpowiedz
Rado1916 - 26.02.2020 / 18:40, *.com.pl

@Grzesiek: cztery razy lepsze liczby niż Cafu i Martins razem wzięci, którzy łącznie w tym sezonie zanotowali 0 bramek i 1 asystę

odpowiedz
eN - 26.02.2020 / 18:16, *.as9105.com

Wow pozytywne zaskoczenie!

odpowiedz
eee - 26.02.2020 / 18:08, *.pktele.pl

za co ?

odpowiedz
Spox - 26.02.2020 / 18:06, *.net.pl

brawo! takich transferów nam trzeba...młodzi, zdolni Polacy, brawo!

odpowiedz
Krzeszczu - 26.02.2020 / 17:57, *.bredband2.com

Nareszcie solidne i przemyslane posuniecie ze strony zarzadzajacych. JESLI to okaze sie prawda. Inwestycja, sportowa i finansowa. Oby tak dalej.

odpowiedz
grzesiek - 26.02.2020 / 18:26, *.centertel.pl

@Krzeszczu: dobry ten slisz? Nie sledze az tak dokladnie ekstraklapy...

odpowiedz
Krzeszczu - 26.02.2020 / 18:40, *.bredband2.com

@grzesiek: imho to taki normalny/zdolny chlopak. Na pewno zaden Messi czy Eriksen, ale o niebo wiekszy potencjal niz kaleki jak Edek, Obsradovic, chupa chips czy inna gruba berta. Nie skonczyl jeszcze 21 lat, wiec smialo mozemy z niego wycisnac 3-4 lata (przy naszej polityce transferowej, co nie jest az tak zle), i spokojnie zarobic na transferze. Bo latwiej to zrobic z mlodym chlopakiem "po przejsciach" w reprach u-18 i u-20, i na dodatek takim ktory gra na solidnym poziomie w tej naszej ekstraklapie. IMHO wlasnie takich pilkarzy powinnismy sciagac. I bedzie nas wtedy stac na jedna albo dwie naprawde fajne gwiazdy pokroju Dzidzia Ofoe. A co za tym idzie, sporo pozytywow, w tym jak najbardziej sportowych.

Czyzby nasz szanowny Szopenovic nareszcie sie uczyl?

odpowiedz
Wolfik - 26.02.2020 / 22:33, *.mm.pl

@Krzeszczu: Dokładnie. Jesienią to wyróżniający sie zawodnik "miedziowych" był. Jestem jak najbardziej "za". Pozdrawiam !

odpowiedz
eLpolo - 26.02.2020 / 22:41, *.137.74

@Krzeszczu: Ja też uważam, że to dobry ruch i bardzo ciekawy zawodnik z dobrymi warunkami fizycznymi i motoryką. A narzekającym powiem , że to właśnie dzięki młodym chłopakom ( min. takim jak Ślisz) we wszystkich klubach naszą extraklasę da się jeszcze oglądać .

odpowiedz
Słabo - 26.02.2020 / 17:46, *.t-mobile.pl

Transfer nastawiony na przyszły zysk. Gość nie ma doświadczenia (jedynie w naszej słabej eklapie) i nie będzie żadnym wzmocnieniem na europejskie puchary. Za takie pieniądze można było ściągnąć kogoś lepszego.

odpowiedz
Paweł - 26.02.2020 / 18:08, *.chello.pl

@Słabo : No tak zawsze się znajdzie malkontent, któremu co by nie zrobili to źle. Wskaż tego lepszego za te pieniądze ... czekam niecierpliwie.

odpowiedz
Marcus Merk - 26.02.2020 / 22:00, *.play-internet.pl

@Słabo : Nie ma doświadczenia? Dwa pełne sezony w ekstraklasie, reprezentant U-21. Rzeczywiście zupełny brak doświadczenia. Co za ignorant.

odpowiedz
Bebech - 26.02.2020 / 17:41, *.orange.pl

Transfer w stylu czasów Leśnego ;)

odpowiedz
bebech - 26.02.2020 / 17:40, *.orange.pl

Wow, szacunek za odwagę. To może mieć sens.

odpowiedz
Rafix - 26.02.2020 / 17:39, *.chello.pl

Takich transferów powinno być więcej. Jak z 3 takich młodych perspektywicznych sprawdzi się chociaż 1 to i tak bedzie6to spory zysk.

odpowiedz
ja85 - 26.02.2020 / 17:25, *.com.pl

100 razy wolę kupować najlepszych ligowców i Polaków niż no name wynalazki z którejś tam ligi hiszpańskiej bądź z Bałkanów

odpowiedz
mburza1984 - 26.02.2020 / 20:37, *.play-internet.pl

@ja85: 100 procent racji

odpowiedz
Tomuś - 26.02.2020 / 17:24, *.play-internet.pl

Sprowadźmy Teodorczyka

odpowiedz
Ding - 26.02.2020 / 17:13, *.chello.pl

Przyjdzie teraz czy w czerwcu?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 26.02.2020 / 17:31, *.centertel.pl

@Ding: teraz

odpowiedz
t - 26.02.2020 / 18:41, *.tpnet.pl

@Ding:
w czerwcu 2023. To pewno....

odpowiedz
Władeczek - 26.02.2020 / 17:08, *.play-internet.pl

Co za ogóras faken. Nie majo na co kapony wydawać to wydaja na takich paralityków faken co nie miara. Już nie moge na to patrzeć. Kudłaty sie nie zna, gdzie on prowadzi Legię faken.

odpowiedz
Miro - 26.02.2020 / 17:40, *.centertel.pl

@Władeczek: ty już lepiej nie pij tego wińska bo ci szkodzi faken - ekspert z koziej wolki

odpowiedz
dino - 26.02.2020 / 19:10, *.amazonaws.com

@Miro:
Władeczek to tylko maciorę pije

odpowiedz
mexx - 26.02.2020 / 21:43, *.chello.pl

@Władeczek: Władziuniu, a zintegrowałeś się już z OFMC? Przydała się im Twoja maciora? Może jakąś relację zarzucisz? :)

odpowiedz
Zduneq - 26.02.2020 / 23:02, *.play-internet.pl

@Władeczek: odkup klub i pokaż jak się znasz.a nie, czekaj.robisz za 2600 brutto

odpowiedz
L L L - 26.02.2020 / 17:06, *.centertel.pl

Chyba się redakcja pomyliła,nie euro a złoty

odpowiedz
x - 26.02.2020 / 17:03, *.vectranet.pl

Na klasowych napastnikow zaluja kasy, a na takiego nie? no niezle, kolejny dowod na mafijne przewalanki pieniezne w tym klubie

odpowiedz
Ootymista - 26.02.2020 / 17:16, *.chello.pl

@x: Gratuluję. Jesteś pierwszym malkontentem. W nagrodę wygrywasz talon... na maść na ból dupy. Ciebie cokolwiek cieszy na tym świecie ?

odpowiedz
jezus - 26.02.2020 / 19:17, *.vectranet.pl

@Ootymista: puknij sie w czolo, po prostu stwierdzilem fakty i tyle, jak widac trafilo i zabolało

odpowiedz
ERW - 26.02.2020 / 17:02, *.amazonaws.com

Super! Mam tylko nadzieję, że nie skończy się jak z Masłowskim.

odpowiedz
gumowe_ucho - 26.02.2020 / 17:02, *.net.pl

Kwota odstępnego to 1,5 mln euro.

odpowiedz
Ja1916 - 26.02.2020 / 16:56, *.onet.pl

No i to jest transfer, a nie zagraniczne niewiadome koło 30-dziestki.

odpowiedz
Cisse - 26.02.2020 / 16:54, *.com.pl

Świetna decyzja, wielkie talent!

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 26.02.2020 / 17:08, *.play-internet.pl

@Cisse: jeszcze Bukse z wisly i Stipice z pogoni po sezonie

odpowiedz
Pifko - 26.02.2020 / 16:53, *.chello.pl

Dobry deal

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 26.02.2020 / 16:52, *.47.146

O proszę, bardzo pozytywne i spore zaskoczenie.

odpowiedz
MP (L) - 26.02.2020 / 16:49, *.virginm.net

No ciekawy transfer trzeba przyznac. Decydujace pilkarsko lata sa przed nim i jest obiecujacym pilkarzem. Oby sie rozwinal! Dobry ruch

odpowiedz
abudabi - 26.02.2020 / 16:47, *.amazonaws.com

W mojej ocenie zajebisty ruch- Młody sobie dobrze radzi w Zagłębiu, rozegra u nas dobre 2 rundy i uda się sprzedać Go dalej z zyskiem. Plus dla takich transferów.

odpowiedz
Docenr - 26.02.2020 / 17:05, *.antik.sk

@abudabi: zeby tylko niegral na sile w celu podniesienia wartosci sprzedazy a na lawie usiadzie Antol albo Marins jak to bylo z Kulenowiczem i Szymanskim

odpowiedz
Rafal - 27.02.2020 / 01:16, *.play-internet.pl

@Docenr: Antolic jest słabiutki człowieku jak on się porusza Cafu był 2 razy lepszy

odpowiedz
Zduneq - 27.02.2020 / 10:08, *.inetia.pl

@Rafal:

sprawdź gdzie, ile i w jakich rozgrywkach grał Antolić a potem sprawdź Cafu.Potem wróć i przeproś

odpowiedz