fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wisła wpuści ponad 2 tys. fanów Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii będą mogli liczyć na ponad 2 tysiące biletów na wyjazdowe spotkanie z Wisłą Kraków - poinformował prezes "Białej Gwiazdy". Piotr Obidziński na Twitterze podziękował Zagłębiu Lubin za udostępnienie 8% puli biletów dla fanów Wisły i dodał, że Wisła pozytywnie zaopiniuje wniosek Legii o 7 procent biletów dla fanów z Łazienkowskiej na spotkanie ligowe, które odbędzie się przy Reymonta w niedzielę, 22 marca o godzinie 17:30. "Liczymy na Wasze wzorowe zachowanie" - pisał prezes krakowskiego klubu.

Sektory przeznaczone dla kibiców gości w Krakowie, G4 oraz G5 posiadają łącznie 2043 miejsca.

Podczas ostatniej wizyty na stadionie Wisły fani Legii stawili się w 761 osób w kwietniu 2018 roku. Ostatniego meczu Wisła - Legia nie dane nam było zobaczyć z sektora gości z powodu zakazu. Najliczniej w ostatnich kilku latach przy Reymonta pojawiliśmy się w kwietniu 2013 roku - w 2000 osób (prezentując wówczas trzystronną kartoniadę), a także we wrześniu 2014 roku, kiedy Legię w sektorze gości na Wiśle wspierało 1800 fanów.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
1910 - 02.03.2020 / 12:52, *.plus.pl

Jedzcie przez Radom

odpowiedz
Leszek - 29.02.2020 / 23:15, *.netcom.no

Witam
Zapisałem się na pierwszy wyjazd i nie wiem czy dobrze zrozumiałem...bilet dostanę po stadionem w.Gdansku tak?

odpowiedz
affa - 01.03.2020 / 00:26, *.vectranet.pl

@Leszek: Tak

odpowiedz
Tenor14Krk - 29.02.2020 / 12:33, *.balmont.pl

Zapraszamy do Krakowa i prowadźmy doping dla swoich drużyn. Naszymi wrogami są Cracovia, Lech, Arka. Z Legią powinniśmy mieć neutralne stosunki. Jesteście o parę klas lepsi kibicowsko niż wymienione przeze mnie kluby. Takie jest moje zdanie.

odpowiedz
Pinokio - 28.02.2020 / 18:50, *.tpnet.pl

Nie wpusci, bo zaraz wszystkie imprezy masowe beda odwolane. Koronawirus rzadzi

odpowiedz
Kibic L - 28.02.2020 / 20:10, *.centertel.pl

@Pinokio: niestety boję się o to.

odpowiedz
Arek - 28.02.2020 / 16:37, *.tpnet.pl

Miło z ich strony. I bez kaucji można, a nie jak ich obsrana sąsiadka. Sami w nich strzelali z rakietnic, a teraz jeszcze każą im dopłacać, żeby wejść na mecz. Przecież to hipokryzja jakaś.

odpowiedz
Krakus - 28.02.2020 / 16:02, *.plus.pl

Oby się Obi nie przeliczył myśli że mu będą wdzięczni będą mieli ubaw

odpowiedz
L fan - 28.02.2020 / 15:54, *.chello.pl

Brawo Pan Prezes to dobry ruch a nie zamykanie jak w Posraniu

odpowiedz
cyniek - 28.02.2020 / 17:58, *.vectranet.pl

@L fan: sadze ze Zdech specjalnie zamknol sektor gosci by komisja nie nalozyla kary myle ze po kurniku kara bedzie zawieszona

odpowiedz
L - 29.02.2020 / 08:23, *.chello.pl

@cyniek: Naucz się języka ojczystego

odpowiedz
Pawel. - 28.02.2020 / 15:23, *.centertel.pl

2 tys i to bez kaucji ....

odpowiedz
Krakus - 28.02.2020 / 14:05, *.play-internet.pl

Byloby dobrze gdyby kibice obu klubów byli nastawieni do siebie wegetariańsko.

odpowiedz
Hautausmaa - 29.02.2020 / 00:56, *.chello.pl

@Krakus: Wegetariańsko? Czyli w sensie bezpłciowo, niesmacznie, nudno, mdło? Może jeszcze jakieś soczki z selera naciowego? Fuj faraon...

odpowiedz
News⚽️Legia - 28.02.2020 / 13:29, *.188.238

2045 !Legia!Fans! Nad wisłà!dzièkujemy I bèdziemy!

odpowiedz
WYJAZDOWICZ - 29.02.2020 / 11:42, *.play-internet.pl

@News⚽️Legia: No mordo Ty na pewno będziesz

odpowiedz
Legia on Tour! - 28.02.2020 / 12:03, *.centertel.pl

Wszyscy do Krakowa, jesteśmy zawsze tam!

odpowiedz
XxxXxx - 28.02.2020 / 12:03, *.plus.pl

I to jest KLASA!!!! Nie to co Cracovia!!!!! WSTYD!!!!!!!

odpowiedz
Wislaczka - 28.02.2020 / 13:32, *.inetia.pl

@XxxXxx: Nasz prezes ma klase daje przykład że da się wszystko jeśli się tylko chce...

odpowiedz
Pawel - 28.02.2020 / 15:29, *.centertel.pl

@XxxXxx: tak ma byc pilka nozna dla kibicow.

odpowiedz
Raf - 29.02.2020 / 09:56, *.02.net

@Pawel: zapomniałeś jak Legia Polonii wspierającej Cracovie nie wpuszczała

odpowiedz
Pamietnik - 01.03.2020 / 08:17, *.play-internet.pl

@Raf: ty chyba zapomniałeś jak kibice Polonii wczesniej spółpracowali z ochroną i pokazywali palcem których kibiców nie wpuszczać na ich stadion

odpowiedz
Majkel - 28.02.2020 / 11:41, *.mm.pl

Zdrowe podejście p. Prezesa Obidzińskiego. Podziękował Zagłębiu L. dalej ukłon w stronę Legii. Oby więcej takich zachowań i wtedy komisja ligi będzie bardziej liczyć się z klubami a nie narzucać, zakazywać, karać.

odpowiedz
kurak(L)Pruszkolandia - 28.02.2020 / 11:11, *.orange.pl

:) To był wesoły wyjazd. Teraz z racji epidemii takie ubiory będą na czasie, no chyba że wszystkie wykupili ;) Że aż zacytuje: "Poszedł Widzew do apteki i wykupił wszystkie leki, LEGIA POSZŁA NA BROWAREK PO ZŁOTY TOWAREEK,RARARARARARAR!!!" Pozdrawiam.

odpowiedz