fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wisła wpuści ponad 2 tys. fanów Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii będą mogli liczyć na ponad 2 tysiące biletów na wyjazdowe spotkanie z Wisłą Kraków - poinformował prezes "Białej Gwiazdy". Piotr Obidziński na Twitterze podziękował Zagłębiu Lubin za udostępnienie 8% puli biletów dla fanów Wisły i dodał, że Wisła pozytywnie zaopiniuje wniosek Legii o 7 procent biletów dla fanów z Łazienkowskiej na spotkanie ligowe, które odbędzie się przy Reymonta w niedzielę, 22 marca o godzinie 17:30. "Liczymy na Wasze wzorowe zachowanie" - pisał prezes krakowskiego klubu.

Sektory przeznaczone dla kibiców gości w Krakowie, G4 oraz G5 posiadają łącznie 2043 miejsca.

Podczas ostatniej wizyty na stadionie Wisły fani Legii stawili się w 761 osób w kwietniu 2018 roku. Ostatniego meczu Wisła - Legia nie dane nam było zobaczyć z sektora gości z powodu zakazu. Najliczniej w ostatnich kilku latach przy Reymonta pojawiliśmy się w kwietniu 2013 roku - w 2000 osób (prezentując wówczas trzystronną kartoniadę), a także we wrześniu 2014 roku, kiedy Legię w sektorze gości na Wiśle wspierało 1800 fanów.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.