REKLAMA

Zbiórka na oprawy na meczu z Cracovią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed sobotnim meczem Legii z Cracovią Nieznani Sprawcy prowadzić będą zbiórkę pieniędzy na oprawy, które prezentowane będą podczas spotkań naszej drużyny w trwającym sezonie. Nieznani Sprawcy po raz kolejny przygotowali świetny materiał video z udziałem zawodników Legii - Tomasa Pekharta oraz Domagoja Antolicia. My również zachęcamy do wspierania legijnego ruchu ultras - nie omijamy osób stojących z puszkami przy wejściu na każdą z trybun przed sobotnim meczem!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
cezary_1958 - 29.02.2020 / 17:26, *.chello.pl

Fajny filmik. Więcej takich pomysłów i będzie fajna nowa jakość L.

odpowiedz
NAS - 28.02.2020 / 19:48, *.centertel.pl

Świetny filmik... do zobaczenia jutro mordeczki

odpowiedz
Kedar1985 - 28.02.2020 / 14:05, *.dataspace.pl

Tymczasem prezes rady lekarskiej apeluje do premiera aby wszystkie imprezy masowe zostały odwołane lub odbywały się bez publiczności także nie zdziwmy się, że jutro na mecz nie wejdziemy. Dzisiaj w Szwajcarii wszystkie mecze bez publiczności jak odwołane imprezy masowe. To już robi się cyrk :)

odpowiedz
Sdewq - 28.02.2020 / 17:18, *.tpnet.pl

@Kedar1985: W Krakowie podobno wojewoda chce aby mecz Wisły z Płockiem odbył się bez widzów bo sytuacja z wirusem jest dynamiczna.

odpowiedz
miet - 28.02.2020 / 12:23, *.wananchi.com

smiechlem !
swietny filmik, super pomysl !
brawo

odpowiedz
Zbycho(L) - 28.02.2020 / 10:15, *.chello.pl

Brawo dla obu stron. Widać, że chemia w drużynie jest. Tylko co z chemią pomiędzy kibicami, a zawodnikami. Szkoda mi Wszołka, że pewna grupa nazywająca się kibicami nie chce mu odpuścić. Ja bym ich nazwał inaczej ...... . Może najwyższa pora zakończyć te połajanki.

odpowiedz
cieciu - 28.02.2020 / 11:16, *.mm.pl

@Zbycho(L):
z Wszołkiem to są sympatyczne przekomarzanki. Na pewno chłopak ma tego dystans.

odpowiedz
Arek - 28.02.2020 / 16:51, *.tpnet.pl

@cieciu: pewnie, że tak.

odpowiedz
Kuba - 28.02.2020 / 09:51, *.246.135

Super akcja, brawo chłopaki !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
grzesiek - 28.02.2020 / 08:37, *.centertel.pl

Hahaha antolic Ty sie masz tak ruszac na boisku :)

odpowiedz