Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Pokazaliśmy charakter

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): To były ważne trzy punkty. Kiedy gra się z rywalem, który jest tuż za plecami, to ranga tych punktów jest odrobinę większa. To było zasłużone zwycięstwo. Mogliśmy ten mecz rozstrzygnąć wcześniej i wygrać go, nie martwiąc się o to do ostatnich chwil. Mając jednak jednobramkową zaliczkę, to nie pamiętam, aby nasi rywale mieli jakieś klarowne okazje. Nie zawsze jednak wygrywa się wysoko.

Przede wszystkim najważniejsze było osiągnięcie celu. Pokazaliśmy charakter i umiejętności, które sprawiają również, że kibiców na naszym stadionie jest coraz więcej. Przed nami jeszcze daleka droga do świętowania. W Legii nikogo nie powinno interesować pierwsze miejsce na tym etapie sezonu. Wielkie gratulacje dla drużyny za ten mecz. Teraz przed nami szybka regeneracja przed spotkaniem z Lechią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Malinka - 02.03.2020 / 10:54, *.tpnet.pl

Luguinhasa TO URODZONY skrzydłowy ,tam powinien grac ..

odpowiedz
kibic emeryt - 02.03.2020 / 08:25, *.tpnet.pl

Jestem bardzo mile zaskoczony bo ja byłem jednym z tych którzy nie wierzył w Vukovića i dalej twierdze że z ostateczną oceną trzeba poczekać do zakończenia sezonu .Nie zmienia to faktu że gramy dobrze i jak na dzisiaj widać że zespól jest dobrze przygotowany pod względem motorycznym .Mnie osobiście nie podoba się forowanie grą nawet u siebie trzema defensywnymi pomocnikami i próby gry Luguinhasa na boku pomocy .Co prawda dopóki są wyniki to trudno się czepiać ale zaraz przyjdą trudne wyjazdy i wtedy to może się zemścić .

odpowiedz
PLK - 02.03.2020 / 16:03, *.plus.pl

@kibic emeryt: Akurat trójka defensywnych na wyjazdach to będzie raczej plus a nie minus!!!

odpowiedz
Grochów w Szkocji - 01.03.2020 / 22:32, *.as43234.net

Trenerze utrzymać tempo i grę z 1 połowy a wyniki same przyjdą

odpowiedz
ja - 01.03.2020 / 10:14, *.inetia.pl

Jędza nigdy się nie nauczy, jego czas minął.

odpowiedz
pol - 01.03.2020 / 09:39, *.chello.pl

pinokio................tym razem ci się udało

odpowiedz
MS - 01.03.2020 / 11:56, *.play-internet.pl

@pol: w Twojej nazwie brakuje kreski nad o i rzeczownika w mianowniku bedacego drugim członem nazwy złożonej... w postaci słowa; mózg :)
półmózgu..... daruj sobie takie komentarze, bo nic nie wnoszą.
Vuković zdobywał z Legią pierwsze mistrzostwo w 2002 roku, za czasów Urbana był kapitanem łącznie spędził w Legii grubo ponad 10 lat. Zdobył mistrzostwo Jugosławii, Polski, puchar kraju i superpuchar. Czym ty się możesz pochwalić, jaki masz dorobek życiowy?
Nie musisz go lubić, możesz być jego przeciwnikiem, ale nie masz prawa go obrażać.

odpowiedz
Pinokio - 01.03.2020 / 12:51, *.master.pl

@MS: zapomniałeś dodać, że grał w Koronie Kielce, którą ma w sercu

odpowiedz
Michallo - 01.03.2020 / 23:25, *.chello.pl

@Pinokio: czy Ty Pinokio należysz do szarej masy,która spędza całe życie u jednego pracodawcy i żyje praca-dom-praca..???
Nie chcieli go w Legii to poszedł do Korony..
Praca jest po to by zarabiać pieniądze..
A dla mnie Vuko,może nie jest jakiś mega trenerem, może nie był najbardziej wybitnym piłkarzem w historii Legii,ale czego jak czego,ale braku serca i zapiep....nia dla Legii nie można mu odbierać..
I zaj...cie fajnie się patrzy na to,że mimo,że mamy w większości miernych piłkarzy obecnie w klubie to walczą jak są w stanie i dają w większości z siebie wszystko w każdym meczu..
Mieliśmy w historii,lepszych trenerów, lepszych graczy,ale i mega dużo meczy, które nasze gwiazdy olewały,nie przykładały się do gry..przechodziły obok..
Teraz jak ktoś nie daje maksa to ląduje na ławce lub wylatuje z klubu.
To Mega szanuję.

Póki są wyniki i póki gracze grają,starają się,a trener sobie wypruwa flaki by Legia grała jak najlepiej,to żaden PRAWDZIWY Legionista nie powinien ich krytykować.

Tak samo Miodka/Pudelka.. Daje serce i kasę Legii. Popełnia sporo błędów,zgoda. Też to mało lubię.. Ale obrażanie takiego gościa to kretynizm..

Znajdź jeden z drugim lepszego sponsora,który da dużą kasę na Legię w tej zapyziałej lidze,odkupi Legię i zrobi lepsze wyniki,to wtedy krytykujcie Miodka.
I oby dla Legii by ktoś taki się znazł.
Ale póki co cicho sza..

Na dobre i na złe TYLKO LEGIA WARSZAWA! ;)

Mój pierwszy mecz 88r.
Zawsze zakole i żyleta..
Pozdro.

odpowiedz
Morgi - 01.03.2020 / 07:16, *.play-internet.pl

Wszystko ok ale czy Artur Jędrzejczyk mógłby zostawić ręce przy dupie przy wyskoku do piłki? Przecież on fauluje za każdym razem! To jest dramat co on wyprawia! Po cholerę kłaść łapy na ramiona przeciwnika. Durniu! Skoczyć normalnie nie możesz? Przez Ciebie w końcu skończy się wolnym i bramką z dupy!

odpowiedz
Adam - 01.03.2020 / 05:09, *.chello.pl

Brawo za walkę i wygraną

odpowiedz
Tadek - 01.03.2020 / 01:35, *.vectranet.pl

Dla mnie jednak Vuko wont. Za nisko wygraliśmy.

odpowiedz
WETERAN - 01.03.2020 / 03:19, *.chello.pl

@Tadek: Dla mnie - nie pij tyle. Bredzisz i to po chamsku.

odpowiedz
PLK - 01.03.2020 / 00:19, *.cyfrowypolsat.pl

Wreszcie w kilku meczach powtarzalnie, stabilnie, szybko i na jeden kontakt!!! Tak grającej Legii w tej lidze nikt nie zatrzyma!!! To co Vuko często powtarza "pokora i dyscyplina"!!! Tak trzymać!!!
LEGIUNIA MISTRZ 2020!!!

odpowiedz
Cch - 01.03.2020 / 14:06, *.cyfrowypolsat.pl

@PLK: a co to jest LEGIUNIA?
LEGIA MISTRZ

odpowiedz
PLK - 02.03.2020 / 00:21, *.vectranet.pl

@Cch: Pewnie jesteś za młody żeby to wiedzieć!!!

odpowiedz
jan - 29.02.2020 / 23:46, *.inetia.pl

Brawo Vuko ! Powoli do celu.

odpowiedz
Autor - 01.03.2020 / 16:03, *.master.pl

@jan: a jaki jest cel? Odpadnięcie z LE? Bo sam "trener" o celch nie mówi

odpowiedz
Ryj - 29.02.2020 / 23:43, *.47.178

Najlepiej grająca Legia od 3 lat.

odpowiedz
Vuko won - 01.03.2020 / 11:36, *.master.pl

@Ryj: dobre.. 1kwietnia się zbliża

odpowiedz
Zięciu - 01.03.2020 / 12:57, *.centertel.pl

@Vuko won: i co? Wtedy odszczeksz wszystkie kalumnie?

odpowiedz
Radom L - 29.02.2020 / 23:42, *.com.pl

vuko OUT !!!

odpowiedz
Luis - 01.03.2020 / 11:53, *.chello.pl

@Radom L:

Zamilcz proszę

odpowiedz
ajg - 29.02.2020 / 23:25, *.t-mobile.pl

Vuko zrobił drużynę,która walczy!Może to nie jest jeszcze wielki zespół ale walczący do końca. Mam nadzieję, że wreszcie kiedyś trener przesunie Karbownika do pomocy,bo on się trochę marnuje w obronie!WArto byłoby ściągnąć naprawdę porządnego LO i dać szansę młodemu na bardziej ofensywnej pozycji!

odpowiedz
Ms - 01.03.2020 / 00:07, *.play-internet.pl

@ajg: Sensownie prawisz:) cholera tylko tych dobrych LO jak z lekarstwem na głupotę ... w sensie brak :)
Vuko King!:)

odpowiedz
Zduneq - 01.03.2020 / 12:46, *.play-internet.pl

@ajg:
A może właśnie LO to jest pozycja dla Karbownika bo jemu posturą bliżej do Koseckiego niż do VOO .Dzięki temu ma sporo miejsca żeby się rozpędzić a że piłeczka nogi się słucha to biegnąc na pełnej mija wszystkich jak tyczki.w środku już tyle miejsca miec nie będzie, a tym bardziej w Europie

odpowiedz
ajg - 01.03.2020 / 15:32, *.chello.pl

@Zduneq: Może masz rację ale chciałbym zobaczyć w kilku meczach Karbownika na środku pomocy-albo nawet na którymś skrzydle,bo szybki jest!!!

odpowiedz
Mietek - 29.02.2020 / 23:16, *.vectranet.pl

Niezle to wygląda. Idziemy po swoje!

odpowiedz
Arecki - 29.02.2020 / 23:10, *.tpnet.pl

Vuko trenerze krótko i na temat MP2020 (L)egia Warszawa

odpowiedz
Lviz - 29.02.2020 / 22:53, *.chello.pl

Nigdy nie powiedziałem złego słowa na Vuko, czekałem cierpliwie... zastanawiają mnie teraz te wszystkie osobniki co tak "psioczyły" na niego. Czas przyznawać się do błędów i na nich się uczyć. Zawsze po cichu liczyłem, że ogarnie dobry team i będą biegać, skakać :), walczyć o każdą piłkę, bo on ma w sercu L

odpowiedz
Camila - 29.02.2020 / 23:01, *.t-mobile.pl

@Lviz: dokładnie.
Mam tak samo jak Ty!
Legia!

odpowiedz
Zlb82 - 29.02.2020 / 23:02, *.t-mobile.pl

@Lviz: żeby tylko Loczek przy niepowodzeniach które na bank się zdarza nie zrobił numeru tego typu że Vuko jednak nie. I nie sprowadził jakiegoś wynalazka!!! Moim skromnym zdaniem widać gołym okiem że pod wodzą Trenera Vukovicia chłopcy chcą grać!!! BRAWO LEGIA!!!

odpowiedz
Lviz - 01.03.2020 / 04:08, *.chello.pl

@Zlb82 : Jak zdobędą Mistrza, to nawet zapomnę fakt, że tak na siłę "wciskał" tą miernotę Kulenovica. Przyznam, że tylko za to miałem do trenera pretensje, bo na tamtego paralityka nie dało się patrzeć i cierpiałem ;)

odpowiedz
TegiQ - 01.03.2020 / 12:04, *.play-internet.pl

@Lviz: dokładnie tylko ten kulenovic, można gdybać czy byłyby pucharu czy nie ale to już na szczęście historia, jednak myślę że jego wartość by nie spadła gdyby przesiedział na ławce mecze z rendzersami

odpowiedz
Luka - 29.02.2020 / 22:41, *.t-mobile.pl

Trenerze, dobrze się ogląda Pana drużynę! Walka, zaangażowanie, pomysł, gra kombinacyjna, to wszystko czego nie było wcześniej.
Jestem pod wrażeniem. Powodzenia w następnych spotkaniach.

odpowiedz