Michał Probierz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Probierz: Legia wygrała zasłużenie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Michał Probierz (trener Cracovii): Analizowaliśmy Legię grającą u siebie. Wiedzieliśmy, że strzela tutaj dużo goli, dlatego zmieniliśmy ustawienie. Chcieliśmy zablokować atuty naszych rywali. Z boiska nie wyglądało to może najlepiej, ale większego zagrożenia do momentu z rzutem rożnym nie było. Potem mieliśmy zaplanowane zmiany, które miały pomóc nam wygrać. Popełniliśmy jednak przy pierwszej bramce prosty błąd. Przy drugim trafieniu również... W sumie w dwóch meczach z Legią popełniliśmy cztery kardynalne błędy.

W drugiej połowie dobrze zaczęliśmy. Kilkukrotnie mieliśmy dobre szanse, których nie potrafiliśmy wykorzystać. Ogólnie trzeba jednak przyznać, że Legia wygrała zasłużenie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
Beniaminek - 02.03.2020 / 09:30, *.t-mobile.pl

Przy pierwszej bramce Legii pomogli sędziowie bo nie powiedzieli że Antolić jest nie obstawiony. Przy drugiej bramce pomogli sędziowie bo uznali prawidłowo zdobytą bramkę przez Gwilie. I mecz pomogli wygrać sędziowie bo dali Cracovii tylko jeden karny.

odpowiedz
bronek49 - 01.03.2020 / 17:46, *.chello.pl

Probierz tylko widzi błedy swojej drużyny przy straconych bramkach ale te błedy były wymuszone przez Legionistów a nie widzi tez że Cracowia zdobyła bramkie przez błąd Vesowica który zagrał fatalnie ręką

odpowiedz
PLK - 02.03.2020 / 00:26, *.vectranet.pl

@bronek49: No i jeszcze widzi błędy sędziów przeciwko swoim drużynom!!!

odpowiedz
Miecio - 01.03.2020 / 17:06, *.chello.pl

Kante to slaby zawodnik technical zadna

odpowiedz
Arti14 - 01.03.2020 / 21:01, *.vectranet.pl

Miecio to ładnie powiedziane niezamądry człowiek. Ćwicz i zagraj jak Kante

odpowiedz
PLK - 02.03.2020 / 00:29, *.vectranet.pl

@Miecio: Miecio, do pani okulistki by się zdało pognać na zmianę szkiełek w patrzałkach!!!

odpowiedz
maslaczek - 01.03.2020 / 10:50, *.com.pl

Probierz bardzo dobry trener.

odpowiedz
Wolfik - 01.03.2020 / 11:00, *.mm.pl

@maslaczek: Do pary ze Stokowcem z pewnością wygraliby co najmniej MŚ :).

odpowiedz
SEBO(L) - 01.03.2020 / 08:38, *.chello.pl

Kolejny Bredzisław.Tych sytuacji musiało być od zayebania dużo,na tyle,że nie zmieściły się w oficjalnym skrócie meczowym. A te które się "zmieściły" to 55 min. i rzut piłki piszczelo-golenią przez Gola,i jeden strzał z pola karnego,z ostrego kąta przy asyście obrońcy 66 min.,obie piłki bezproblemowo złapane przez Majeckiego.Oto obraz gry jego ekipy...

odpowiedz
Wolfik - 01.03.2020 / 10:59, *.mm.pl

@SEBO(L): Coś powiedzieć musiał aby się dowartościować. Człowiek z takim ego jak on, nigdy do końca prawdy nie powie.

odpowiedz
SEBO(L) - 01.03.2020 / 14:57, *.chello.pl

@Wolfik: mógł powiedzieć, zgodnie z prawdą, że wygrali jedną (drugą) połowę,ale wtedy musiałby dodać,że i w niej nie byli lepsi... ;)

odpowiedz
(L)istek - 01.03.2020 / 00:45, *.play-internet.pl

Gdzie jest Władeczek i jego oled lg 85"pewnie pije maciore faken:)

odpowiedz
Raf - 01.03.2020 / 10:49, *.mm.pl

@(L)istek: Myślę, że Władeczek to właśnie Probierz ;-) Przekonuje mnie ta maciora, którą tak chętnie obraca. I z pewnością ma sporych gabarytów OLED...

odpowiedz
MINA - 01.03.2020 / 00:30, *.chello.pl

A Marciniak,drukował, drukował i nie wydrukował

odpowiedz
Cch - 01.03.2020 / 14:18, *.cyfrowypolsat.pl

@MINA: a w którym momencie drukował bo jakoś nie widziałem?

odpowiedz
Adson 78 - 01.03.2020 / 18:16, *.edu.pl

@Cch: gościu obejrzyj cały mecz !!!

odpowiedz
PLK - 01.03.2020 / 00:23, *.cyfrowypolsat.pl

Rzadko się to zdarza żeby pan Michał powiedział że ktoś wygrał z jego zespołem zasłużenie!!!
A już Legia??!!!
Nie przypominam sobie takiej sytuacji!!!

odpowiedz
Lukas357jna - 01.03.2020 / 08:06, *.t-mobile.pl

@PLK: pijany był.

odpowiedz
PLK - 02.03.2020 / 00:24, *.vectranet.pl

@Lukas357jna : To może być to!!!
Za dużo berbeluch spożył po tym meczu!!!

odpowiedz
kami(L)praga - 01.03.2020 / 00:08, *.vectranet.pl

Legia wygrala bo jestescie slabi do bólu i popelniacie bledy druzyny w ekstraklasie takich bledow nie powinny popelniac tak panie probierz TO nie Legia zagrala dobry mecz tylko wy jestescie slabi Vuko tez powinien skomentowac pasiaste byly slabe i przegraly Nie przyznasz ze pilkarsko lepiej grali zespolowo wymieniali pozycje udane dryblingi itd

odpowiedz
Dylu - 01.03.2020 / 16:04, *.klikom.net

@kami(L)praga:
Interpunkcja nie boli.

odpowiedz
kami(L)praga - 01.03.2020 / 22:34, *.vectranet.pl

@Dylu: nie spuszczam sie nad pisaniem bo to druk i wku,,, aja mnie capsloki i inne alty taby itd shifty itd jak bym pisal na kartce bym cie zadziwil charakterem pisma i poprawna pisownia

odpowiedz
Krzysiek - 29.02.2020 / 23:45, *.centertel.pl

Przecież błędy to część składowa widowiska piłkarskiego.
Gdyby ich nie było,mecze kończyłyby się bezbramkowymi remisami.

odpowiedz
varsovian - 29.02.2020 / 23:25, *.orange.pl

Jak tak "gra" wicelider to ja nie mam pytań. Krakusy niech dziękują, że skończyło się jak się skończyło.

odpowiedz
PLK - 01.03.2020 / 01:26, *.cyfrowypolsat.pl

@varsovian: Kolego, mam nadzieję że my ten jeden stopień w górę właśnie zrobiliśmy bo przez ostatnie sezony byliśmy na tym samym poziomie co ten wicelider i jemu podobne cieniarstwo!!! Może znów w europie kazachowie, azerowie czy inni luksemburczycy nam przestaną być straszni!!!

odpowiedz
Rambo - 29.02.2020 / 23:18, *.centertel.pl

W końcu w miarę normalna wypowiedź. Tak, byliśmy lepsi.

odpowiedz
ANTYBERG - 29.02.2020 / 23:12, *.centertel.pl

Pajac! Mam nadzieję , że nikt nigdy nie wpadnie na pomysł żebyś był trenerem Legii!

odpowiedz
Ms - 01.03.2020 / 00:07, *.play-internet.pl

@ANTYBERG: jeju, ile masz lat chłopcze i jakie jest twój dorobek życiowy? Facet z drużyny który od 5 lat waliła głową w beton by grać w lidze polepił tak że dziś jest druga w tabeli.... nie Lubie typa.. ale szanuje. Pajac? Już sobie wyobrażam jak stoisz z nim w ciemniej uliczce o 2 w nocy i mu to mówisz 15 latku :))))))) hahahahah

odpowiedz
Zduneq - 01.03.2020 / 01:00, *.play-internet.pl

@Ms: Probierz to akurat 1 z 2-3 trenerów z polskiej ligi którzy mają jakiś warsztat, wizję i autorytet.

odpowiedz
Arek - 01.03.2020 / 01:04, *.tpnet.pl

@ANTYBERG: nawet na tym forum byli tacy, co mięli podobne pomysły.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 02.03.2020 / 15:07, *.play-internet.pl

@Ms:

Znam paru 15latków którzy spakowaliby twojego Probierza do walizki jedną ręką. Chyba, że on jakieś sztuki walki trenował?

A to przepraszam, 12 latku.

odpowiedz
Zlb82 - 29.02.2020 / 23:07, *.t-mobile.pl

Panie Probierz przecież piłka nożna to gra błędów!!! Czym ich mniej tym lepsza gra i wyniki. To jest proste. Popelniliscie więcej błędów i w plecy. LEGIA WARSZAWA!!!

odpowiedz
Japa - 29.02.2020 / 22:45, *.chello.pl

Nie płacz i pier...... króleszczaka !!!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 29.02.2020 / 22:43, *.play-internet.pl

O jakich okazjach on bredzi? Bo karnego to im Legia sama sprezentowała...

odpowiedz
KuchyKing - 29.02.2020 / 22:42, *.play-internet.pl

jakie oni mieli sytuacje poza karnym? Całkowicie zdominowaliśmy ten śmieszny klub,a Probierz miał warto,że się 4 nie skończyło.

odpowiedz
Rafix - 29.02.2020 / 22:42, *.chello.pl

Oni stracili wsztstkie bramki po błędach za to strzeżelili po koronkowej akcji nad którą pracowali cały tydzień po tysiącu analiz jak gra Legia

odpowiedz
Wolfik - 29.02.2020 / 22:53, *.mm.pl

@Rafix: Super podsumowanie taktyki wielkiego stratega i analityka Probierza Michała.

odpowiedz
Ante Rukavina - 29.02.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

Jasna sprawa że byliśmy lepsi.Minimalna porażka w waszym wykonaniu.
Legia miałą tyle sytuacji ze powinna wygrac min.4-1.Wiec Probierz nic mądrego nie powiedziałęs.Oprócz tego czerwona kartka dla Siplaka jak nic,oraz kara finasowa a takze zakaz grania do konca sezonu temu Siplakowi.Sedziego mieliscie po swojej stronie.Bo Marciniak niby miedzynarodowy,a dzis sedziował jak dziecko z Krakowa będąc pod wpływem amfy

odpowiedz
Marek L - 29.02.2020 / 22:39, *.play-internet.pl

Mocha naprawdę?

odpowiedz
Fan - 29.02.2020 / 22:39, *.play-internet.pl

Pep szacun, że nie odleciałeś w ocenie meczu. Pozdro

odpowiedz
Bie /L /sko - 29.02.2020 / 22:35, *.master.pl

Probierz pokaż mi jedna bramkę którą można by nazwac że padła po błędzie . Nie ma . Byliśmy lepsi. O k

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 29.02.2020 / 22:42, *.211.128

@Bie /L /sko: Gole zazwyczaj padają po błędach, gdyby nikt ich nie popełniał to by goli nie było.

odpowiedz
Zip - 29.02.2020 / 22:46, *.play-internet.pl

@Bie /L /sko: 2:0 to przecie asysta gościa z craxy

odpowiedz
Bie /L /sko - 29.02.2020 / 22:52, *.master.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : wierny kibic zwycięskiej drużyny. Tak mówią trenerzy drużyny przegranej

odpowiedz