fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 2-1 Cracovia

Hit dla Legii!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa wygrała w sobotnim hicie z Cracovią 2-1. Mecz nie rozczarował, chociaż legioniści zdecydowanie lepiej zagrali przed przerwą. Wówczas do siatki gości trafili Domagoj Antolić i Walerian Gwilia. Po zmianie stron szybko zobaczyliśmy kontaktowego gola, którego strzelił z rzutu karnego Sergiu Hanca. Dzięki tej wygranej Legia powiększyła nad krakowianie przewagę w tabeli do sześciu punktów.

Mecz rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami. Cracovia skupiła się głównie na obronie i nie kwapiła się do tego, aby większą liczbą zawodników przedostać się pod pole karne legionistów. Ci z kolei grali cierpliwie, a swoje akcje przeprowadzali głównie skrzydłami. Potem sytuacja nieco się zmieniła. Przyjezdni zaczęli pewniej operować piłką, nie dając gospodarzom możliwości wykazania się. Skutecznie wykorzystywali oni wolne przestrzenie na boisku, gdzie przenosili ciężar gry. W 20. minucie wreszcie zobaczyliśmy pierwszego gola dla stołecznego klubu. Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Arvydas Novikovas, a kompletnie niekryty Domagoj Antolić mocnym wolejem nie dał najmniejszych szans bramkarzowi! Piękny gol, ale zarazem fatalny błąd w ustawieniu ekipy z Krakowa.

To był moment, na który wszyscy czekali. Można było oczekiwać, że od teraz mecz jeszcze bardziej się otworzy. W 28. minucie blisko było podwyższenia prowadzenia przez Luquinhasa. Wszystko rozpoczęło się od błędnego piąstkowania Michala Peskovicia, który odbił piłkę wprost do Brazylijczyka. Ten bez zastanowienia spróbował przelobować przeciwnika, lecz uczynił to bardzo niedokładnie. Krakowianie mieli problemy, żeby odnaleźć się na boisku, natomiast legioniści w 38. minucie mieli kolejną dobrą szansę na strzelenie gola. Walerian Gwilia dostał podanie z autu, przytomnie zacentrował do Jose Kante, a jego ekwilibrystyczny strzał przeleciał ponad celem. Chwilę później było jeszcze bliżej. Tym razem w roli głównej wystąpił Gwilia, którego mocne uderzenie z pola karnego odbiło się jedynie od poprzeczki. Minuty przed końcem gracze Aleksandara Vukovicia przejęli piłkę w środku pola i ruszyli z kontrą. Przed polem karnym Kante dograł do Luquinhasa, jednak jego próba była zdecydowanie zbyt słaba, aby zaskoczyć Peskovicia. Tuż przed przerwą Gwilia dopiął swojego i trafił do siatki! Gruzin fenomenalnie przymierzył z dystansu i posłał futbolówkę w dolny róg bramki.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie. Reką we własnym polu karnym piłkę odbił Marko Vesović i arbiter po konsultacji VAR zadecydował o przyznaniu jedenastki dla Cracovii. Do jej wykonania podszedł Sergiu Hanca i strzałem w prawy róg zdobył kontaktową bramkę dla swojej drużyny. To nie złamało jednak Legii. Gospodarze nadal starali się atakować dużą ilością graczy, aby nie pozwolić Cracovii uwierzyć, że mogą tego dnia z Łazienkowskiej wywieźć jakiekolwiek punkty. Po godzinie gry świetną szansę miał Kante. Napastnik Legii był zupełnie nieatakowany, jednak jego główkę z dużym trudem odbił przed siebie Pesković.

Cracovia czekała na swoje kontry. Jedna z nich nadarzyła się w 68. minucie, kiedy mocną próbę jednego z rywali zdołał sparować Radosław Majecki. Chwilę potem legioniści mogli szybko odpowiedzieć. Gwilia uderzył po podaniu ze skrzydła i Pesković z dużym trudem przeniósł piłkę ponad poprzeczkę. Ostatnie kilkanaście minut to gra od jednego do drugiej bramki. Legia zaciekle walczyła o trzeciego gola, a rywale o doprowadzenie do remisu. W doliczonym czasie gry świetną szansę miał Kante. Napastnik spróbował strzału wślizgiem i instynktownie uratował swój zespół Pesković. Za moment jeszcze lepsza szansa, ale napastnik nieczysto trafił w piłkę.

Ekstraklasa
24. kolejka
#LEGCRA
20813
Warszawa
29.02.2020
20:00
Legia Warszawa
Cracovia
Legia Warszawa
2-1
Cracovia
20' Antolić
44' Gwilia
(2-0)
Hanca (k) 51'
1 Radosław Majecki
29 Marko Vesović
4 Mateusz Wieteska
55 Artur Jędrzejczyk
14 Michał Karbownik
18 Arvydas Novikovas 63'
7 Domagoj Antolić
24 Andre Martins 90'
8 Walerian Gwilia
82 Luquinhas 94'
20 Jose Kante
33 Radosław Cierzniak
41 Paweł Stolarski
34 Inaki Astiz 90'
16 Luis Rocha
17 Mateusz Cholewiak
31 Piotr Pyrdoł
22 Paweł Wszołek 63'
39 Maciej Rosołek
9 Tomas Pekhart 94'
Michal Pesković 40
Cornel Rapa 2
Michał Helik 39
David Jablonsky 85
Michal Siplak 3
66' Mateusz Wdowiak 11
Sylwester Lusiusz 6
Janusz Gol 5
46' Florian Loshaj 22
Sergiu Hanca 4
46' Tomas Vestenicky 99
Lukas Hrosso 31
Ołeksij Dytiatjew 34
Diego Ferraresso 87
Milan Dimun 8
66' Ivan Fiolić 14
Michał Rakoczy 25
Sebastian Strózik 77
46' Pelle van Amersfoot 10
46' Rafael Lopes 21
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Trener: Michał Probierz
Asystent trenera: Grzegorz Kurdziel
Kierownik drużyny: Artur Bernacki
Lekarz: Sylwia Krzykawska
Masażyści: Przemysław Kutera, Dominik Kożuch
Sędziowie
Główny: Szymon Marciniak
Asystent: Paweł Sokolnicki
Asystent: Bartosz Heinig
Techniczny: Damian Kos
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (94)

+dodaj komentarz
Mtwiej - 02.03.2020 / 15:04, *.chello.pl

hejterzy dajcie spokój wam jakby babka dziecko urodziła tez byscie narzekali jest taka liga jaka jest i musimy być mistrzem

odpowiedz
Jerzy Niemojewski - 02.03.2020 / 12:38, *.t-mobile.pl

W pucharach znowu będą baty

odpowiedz
kkk - 02.03.2020 / 07:53, *.47.137

Ja nie wiem,niby okresami fajną piłkę grają niby są te gole ale i tak jak sie patrzy to jest to poziom jakiegoś luksemburga czy innego kazachstanu a do tego ta skuteczność pod bramką na poziomie 5%,juz pisałem to pół roku temu że mistrza mamy na 100% bo Polska liga jest mega słaba tylko co dalej w pucharach znowu eurowpi.rdol z jakimis pastuchami?obym się mylił

odpowiedz
Marcel - 02.03.2020 / 03:30, *.t-mobile.pl

Moim zdaniem Legia będzie mistrzem i jest to pewne w 100 %

odpowiedz
grzesiek - 01.03.2020 / 13:29, *.centertel.pl

Postac roku 2020 Aleksandar Vuković i Michał Karbownik ^^

odpowiedz
Normalny człowiek - 01.03.2020 / 12:14, *.t-mobile.pl

Brawo Legia! Momentami bardzo dobra, kombinacyjna gra. Duża łatwość dochodzenia do sytuacji. Sporo walki, ważne zwycięstwo. No i wreszcie dobrze się to ogląda. Super gra Liquinhasa. Gość bardzo dużo wnosi. W tym momencie najważniejszy piłkarz w zespole. Brawo trener Vuko, który poukładał zespół. Jedziemy dalej po tytuł!

odpowiedz
krs - 01.03.2020 / 14:54, *.vectranet.pl

@Normalny człowiek: a co będzie jak tak ile trzeba dni czekać?

odpowiedz
Handball - 01.03.2020 / 15:56, *.t-mobile.pl

@Normalny człowiek: przygoda z pucharami w roku 20290 skończy się w lipcu. Taka gra to katastrofa. Poziom juniorów młodszych z ligi niemieckiej. Cracxa dno totalne

odpowiedz
singspiel - 01.03.2020 / 23:07, *.centertel.pl

@Handball: niby czemu? Legia wciąż będzie rozstawiana co najmniej do 2 rundy el LM i 3 LE. Nie trafi się już rywal klasy Rangers

odpowiedz
OMG - 01.03.2020 / 11:37, *.t-mobile.pl

Sakho ma podpisać kontakt z Górnikiem... a my ściągnęlismy drewnianego Pekharta...
WSTYD

odpowiedz
Uciszam Dzbana - 01.03.2020 / 12:49, *.tpnet.pl

@OMG: Sakho który w Tureckim Bursasporze co mecz siedział na trybunach ma być wzmocnieniem?
P.S. Sam jesteś Wstyd

odpowiedz
Zych - 01.03.2020 / 22:27, *.t-mobile.pl

@Uciszam Dzbana:
Gówno wiesz! Gość grał w premier league. Strzelał gole liverpoolowi, manchesterowi united i city. A Pekhart ? Grzal tam ławę i nie poradził sobie w tej lidze. Nawet w słabej 2 lidze hiszpańskiej go nie chcieli. Bardzo Słabe okienko transferowe w wykonaniu Legii. Slisz to melodia przyszłości, a nie wzmocnienie.

odpowiedz
Łowca trolli - 02.03.2020 / 02:24, *.optonline.net

@Zych: ten gość ponad rok nie grał w piłkę,nie rób syfu i nie siej głupiej propagandy.

odpowiedz
eLka - 02.03.2020 / 12:32, *.centertel.pl

@Łowca trolli: Eduardo byl lepszy i co? Jak niw grasz w pilkę to trudno potem wejsc na wysoki poziom no i jeszcze pytanie czy temu Saho bedzie sie chciało?

odpowiedz
eLka - 02.03.2020 / 12:55, *.tpnet.pl

@OMG: Koniec podniecania się

Diafra Sakho NIE ZAGRA w Górniku Zabrze. BUHAHAHAHA

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.03.2020 / 11:36, *.play-internet.pl

Cytując klasyka"Nie mamy z kim przegrać tej walki o mistrza".Mistrzem będziemy,bo........nikomu się to nie opłaca.Mioduski pewnie ma teraz ogromny ból głowy,co tu zrobić,żeby to spieprzyć.I nie myślcie,że ja Legii źle życzę,bo M.P.ma swój wydźwięk,a i kolejna statuetka w gablocie klubowej jest jak najbardziej pożądana,ale tak naprawdę ten tytuł,to tylko koszta,które musi(powinien) ponieśc właściciel klubu,a wiemy przecież,jaki "gest" ma Mioduski.Problem polega na tym,że piłkarska Europa już dawno podjęła decyzję,że futbol to zabawa dla bogatych i dlatego najpierw zmieniła formę rozgrywek w Lidze Mistrzów,a potem likwidując np P.Z.P.oraz wprowadzając kilka "rund przedwstępnych"pozbawiła większych szans na uczestniczenie w europucharach "piłkarską biedotę".Mioduski doskonale zdaje sobie sprawę,jakie ma możliwości finansowe i nawet nie próbuje aspirować do tego,żeby Legia stała się średniakiem na europejskich boiskach.Po prostu Go nie stać na to.I dopóki Legii nie przejmie właściciel z naprawdę dużymi pieniędzmi,którego przede wszystkim będzie stać na to,żeby zainwestowane pieniądze wyjąć za np.5 lat,a nie podczas najbliższego okna transferowego,dopóty będziemy się emocjonować zwycięstwami z jagiellonią,czy cracovią,a porażkę z Rangersami po dosyć wyrównanym dwumeczu będziem wspominać w stylu " Ech-to były mecze".Z fartem.

odpowiedz
Haaa - 01.03.2020 / 14:33, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA: Brawo ,tak właśnie jest ,Mietki podnietki,. Eklapą

odpowiedz
artic - 01.03.2020 / 18:25, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA: 100% racji dokladnie tak to wyglada jak opisaleś.

odpowiedz
Mat88 - 02.03.2020 / 03:42, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA: ...czemu ja mam wrażenie, że tobie chłopcze po prostu zależy, by Legia nie grała w PE...?

Zdziwisz się wcześniej, niż ci się wydaje, gdy Legia będzie grała w PE z większością w składzie młodych, zdolnych, z dobrą techniką, szybkich Polaków.

A jak będą sukcesy to znikniesz z tego forum, jak niejaki "pol", który miał jeden dyżurny, cienki szczek: "Vuko won, Loczek won".

Przenieś się z tymi "życzeniami" dla Legii, do Stanowskiego po prostu...


LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.03.2020 / 07:20, *.play-internet.pl

@Mat88: Przecież to tylko komentarz,który nie ma żadnego wpływu na rzeczywistość,to co ma mi zależeć,lub też nie zależeć?.Zauważyłem,że większość z was myśli,że internet ma jakąś moc sprawczą i np pisząc "Vuko won" lub "Zawodnik XY jest do wzięcia" liczy na to,że osoby odpowiedzialne w Legii za transfery,czy zatrudnianie trenerów nic nie robią,tylko zaczytują się w komentarzach na L.L. i na ich podstawie będą podejmować dezyzje o tym,kto bedzie Legię trenował,lub w niej grał.Poza tym pisze tu ogromna ilość frustratów,których jedynym przesłaniem jest wyzywanie innych tu piszących od "debili,gamoni" a w najlepszym wypadku każą "wypadać na K 6".Cóż,poza naprawdę kilkoma osobami tu się wypowiadają i mają coś mądrego do napisania,reszta to totalne dno.Pozdrawiam.

odpowiedz
wola - 02.03.2020 / 11:29, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: Piro Forever to Twój nick z Legia net ? Swoja droga tam nie ma co zaglądać ,towarzystwo mądrali zabiło tam zupełnie dyskusje ,same jarząbki .

odpowiedz
M3 - 01.03.2020 / 11:21, *.jmdi.pl

Marciniak ! Co ? Ty ku...
Za wślizg na Antoliciu powinna być czerwona kartka, a ten pajac kartkował tylko naszych. Powinniśmy napisać do Pzpnu o "skontrolowanie" jego wybryków w tym meczu. Kawał ch...

odpowiedz
Kibic emeryt - 01.03.2020 / 11:16, *.centertel.pl

Jestem bardzo miłe zaskoczony bo nie wierzyłem w Vukovica a jak na razie wygląda to dobrze a przewaga Legii była bezdyskusyjna
Zastanawiam się co pił jeden z pismaków który opisuje że w drugiej połowie to Cracovia przejęła inicjatywę i była bliska
remisu

odpowiedz
Pawel - 01.03.2020 / 10:26, *.vectranet.pl

Mecz oglądałem na trybunie 203
Mecz nie był zły zwłaszcza 1 połowa
Ale Ludzie ,co wam zawinił sędzia żeby tak go obrażać?
Popełnił jakiś błąd?
Wypaczył wynik?
Na pewno wszyscy widzieli co wydarzyło się w bundeslidze ,tam sędzia i piłkarze Bayernu i Hoffenheim pokazali klasę idiotom którzy obrażali właściciela Hoffenheim
Może i do nas zawita normalność

odpowiedz
OSA(L) - 01.03.2020 / 23:25, *.chello.pl

@Pawel:
a ja oglądałem z 209 i nie lubię przeklinać, a mimo to nie dziwi mnie wku#w Kibiców.
za sam faul na Antolicu czerwona i wiele innych jednostronnych sytuacji.
Napiszesz można było dać żółtą, to Ci odpiszę - można też przeklinać, tym bardziej jak przypomnisz sobie wcześniejsze mecze ze stronniczymi decyzjami Pana M.

odpowiedz
Maka - 01.03.2020 / 09:39, *.supermedia.pl

Nie jest zle choc chcialbym tak napisac 1.09 przy losowaniu grup LM :) aktualnie nawet jak bysmy chcieli to nie ma komu oddac majstra..

odpowiedz
Janek - 01.03.2020 / 09:44, *.orange.pl

@Maka: majstra to można wezwać do malowania ścian

odpowiedz
MatWij - 02.03.2020 / 20:56, *.orange.pl

@Janek: Tak jest! O majstrze to mogą marzyć ci z krainy kwitnącej bulwy. U nas gra się o Mistrza.

odpowiedz
kibic - 01.03.2020 / 07:49, *.chello.pl

Ekstra pierwsza połowa. Druga też jeszcze nie taka zła. Brawo Legia.!

odpowiedz
Morgi - 01.03.2020 / 07:24, *.play-internet.pl

Artur trzymaj ręce przy dupie jak skaczesz do piłki. Tyle w temacie.

odpowiedz
olew - 01.03.2020 / 02:14, *.vectranet.pl

jeszcze jedno; słaby sędzia, nie stronniczy ale słaby

odpowiedz
olew - 01.03.2020 / 02:12, *.vectranet.pl

Dziękujemy ! fajny meczyk ! Cracovia przereklamowana, już dawno tak prymitywna drużyna nie grała u nas... Legia strasznie szybka, no mamy grajków najlepszych w lidze. Brawo Vuko ! Brawo klub ! Miło jest chodzić na Legię !

odpowiedz
(L)istek - 01.03.2020 / 01:05, *.play-internet.pl

Po tym meczu mówie krótko Antola to jest Jozin z bazin!!!

odpowiedz
Mistrz - 01.03.2020 / 00:54, *.centertel.pl

Po co Wy tutaj piszecie ze karny nie słusznie podyktowany. Vesovic wykonuje ewidenty ruch do piłki ramieniem jak i ręka. A że piłka trafiła go w rękę to już jego błąd. Bardziej przywaliłbym sie do żółtej kartki Siplaka. Jak dla mnie ewidentna czerwona. Dobrze że Antoliciowi stawu skokowego nie połamał. Jeśli za takie faule P. MARCINIAK daje żółte to co musi zrobić piłkarz na boisku? Ciężka kontuzje? Oby Gwilia grał tak jak dzisiaj. Bardzo fajnie się zaprezentował. Dla mnie najlepszy na boisku

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 01.03.2020 / 09:47, *.play-internet.pl

@Mistrz: Też uważam, że to czerwona kartka, ale Marciniak nas nie lubi i tyle.

odpowiedz
Władeczek - 01.03.2020 / 00:44, *.vectranet.pl

Vuko wont! Za skuteczność piłkarzy powinieneś wylecieć gogusiu jeden faken. Lepszy trener by to wygrał wysoko a tak to były męczarnie faken. Na 95 calach nie dało się tego oglądać faken i co chwile siegalem po maciore.

odpowiedz
(L)istek - 01.03.2020 / 01:49, *.play-internet.pl

@Władeczek: Faken ale ch... grali na moim 95"aż wypiłem dwie maciory.

odpowiedz
Swojak(L) - 01.03.2020 / 09:25, *.centertel.pl

@Władeczek: Dalej.Ile Twoja madka faken musiała śniegu faken opier....c, żeby takiego faken bałwana faken urodzić faken.

odpowiedz
grzesiek - 01.03.2020 / 09:49, *.centertel.pl

@Władeczek: ja z kolei faken nie wypilem macior tylko sie zbrandzlowałem z podniecenia jak zobaczyłem taka gre faken. W przerwie meczu odpalilem dział koszykowki i zrobilem sobie dobrze z mysla o cheerlederce

odpowiedz
Farme(L) - 01.03.2020 / 10:56, *.virginm.net

@Władeczek: Ty potrzebujesz większego LG i więcej macior faken.:)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 02.03.2020 / 02:36, *.70.65

@Władeczek: hehehehihihi...

odpowiedz
Arek - 01.03.2020 / 00:43, *.tpnet.pl

Jakby to się skończyło 5:1, to Probierz nie powinien mieć pretensji. Niestety skończyło się tylko 2 i typ coś bredził o jakiejś kontroli. Ja nie wiem, czy im tam bilety sprawdzali w busie powrotnym, bo w meczu to dominacja Legii bez dyskusji.

odpowiedz
artic - 01.03.2020 / 00:21, *.t-mobile.pl

Hit 32 ligi Europy dla Legii .Prawda jak jest jakosc tej druzyny beda europejskie puchaary i kwalifikacja do grupy a nie wpier... w eliminacjach od Slowakow Czechow czy Luksemburga.

odpowiedz
filand - 01.03.2020 / 00:30, *.t-mobile.pl

@artic: Gościu...byłem jednym z niewielu na tym forum ,który przyznał się do błędu. Co do przyszłości Legia Warszawa. Napisałem słowo PRZEPRASZAM. Czy Ty jak się pomylisz zmienisz nick i będziesz dalej się onanizował czy napiszesz PRZEPRASZAM...
[Na kogo będę głosował w wyborach prezydenckich odpowiadam na priv ]

odpowiedz
artic - 01.03.2020 / 07:52, *.t-mobile.pl

@filand: Ty gosciu co mnie interesuje na kogo bedziesz glosowal w wyborach chyba kogos z kims pomyliles??? A ci do L jeszcze raz powtorze ze wyznacznikiem poziomu dryzyny jest gra w grupie w LM albo LE bo w kraju szczegolnie na Ł3 lejemy kazdego.

odpowiedz
filand - 01.03.2020 / 09:24, *.t-mobile.pl

@artic: Gościu masz rację. Najlepiej Ciebie olewać. Spadaj...

odpowiedz
artic - 01.03.2020 / 11:36, *.t-mobile.pl

@filand: gosciu wal sie

odpowiedz
Michal0968 - 29.02.2020 / 23:40, *.amazonaws.com

Gdzie się podziali „Wuko won”. ?

odpowiedz
lhm - 01.03.2020 / 01:34, *.t-mobile.pl

@Michal0968:
Mówisz i masz:
Vuko won! Czemu na boisko wchodzi Astiz??? Boimy się i bronimy wyniku? Dlaczego Pekhart nie dostał wcześniej szansy???

odpowiedz
Jarkonet - 01.03.2020 / 02:03, *.metrointernet.pl

@lhm: ni to błysnąłeś zawsze nie nawidzę idiomów vuko won pisali z natury Ci co ani razu na meczu nie byli. To był mecz o 6 pkt i te punkt są w Legii.Dobranoc

odpowiedz
... - 01.03.2020 / 09:34, *.master.pl

@Michal0968: skuteczność tragiczna.. z tym "trenerem" pucharó nie zobaczycie

odpowiedz
lhm - 01.03.2020 / 14:53, *.153.161

@Jarkonet:
"Polska język, mnóstwo trudna język"

odpowiedz
jarekk - 29.02.2020 / 23:36, *.metrointernet.pl

Mecz dobry, ciekawy, dużo walki i biegania. Ale skuteczność - tragedia.
Panie trenerze, zrób pan coś z tym.
Przeciwnik za wysoko w tabeli.
Drugi ale w grupie spadkowej.

odpowiedz
Stopdrukarni - 29.02.2020 / 23:29, *.150.124

Marciniak ....co ,ty ......




odpowiedz
mS - 01.03.2020 / 00:00, *.play-internet.pl

@Stopdrukarni:
Sory, jak słyszalem obelgi na Pana Sędziego M. to mi było głupio i wstyd ( wyrażam swoje odczucia) ... sędzia z najwyższej... śpiewanie że polscy sędziowe to... było nieadekwatne. jak dla mnie kozak sędzia.

odpowiedz
BR(L)DNO - 01.03.2020 / 08:12, *.vectranet.pl

@mS: Skąd ty mieszkasz?

odpowiedz
Yeti - 29.02.2020 / 23:18, *.vectranet.pl

Jest dobrze! Teraz jeszcze betonom wjedzmy pod kasy i bedzie gitara.

odpowiedz
Marcin 7 - 29.02.2020 / 23:03, *.com.pl

Ja odnoszę wrażenie, że oprócz faktu, że cracovia zebrała się w sobie po przerwie to pomógł jej pan Marciniak

odpowiedz
Mistrz - 01.03.2020 / 00:48, *.centertel.pl

@Marcin 7: w czym pomógł? W ewidentnym karnym? Chłopie zejdź na ziemię.

odpowiedz
KO - 29.02.2020 / 22:51, *.com.pl

Cieszy mnie to, cieszy!!! Choć drugą połową podnieśli mi ciśnienie...

odpowiedz
Korek - 29.02.2020 / 23:07, *.chello.pl

@KO: Kolego, nie zapominaj, że w środę gramy w Gdańsku. Tak, m. in. tłumaczę sobie słabszą II poł. Vuko świadomie nie rzucił wszystkiego na Cracovię.

odpowiedz
marruda - 29.02.2020 / 22:45, *.orange.pl

Legia wygrała mecz na szczycie. 6 pkt przewagi nad drugim , 8 nad trzecim miejscem. Dużo sytuacji. A ja mam niedosyt.To dobrze świadczy o L ;)

odpowiedz
Rafix - 29.02.2020 / 22:40, *.chello.pl

Co wy po niektórzy macie do Kante. Gra bardzo dobrze, walczy, sporo odbiorów, rozegrań. Trochę dziś skuteczność siadła ale on nie jest snajperem jak Niezgoda. Jego pozycja jest za napastnikiem którego obecnie u nas brak.
Co do meczu to idealna 1 połowa. W drugiej jedna okazja Cracovii i to nie ta z karnym bo to był prezent.
Brakuje jeszcze jednego dobrego ofensywnego gracza i będzie dobrze

odpowiedz
Grochów w Szkocji - 29.02.2020 / 22:48, *.as43234.net

@Rafix: pierwsza połowa perfekt

odpowiedz
majusL@legionista.com - 29.02.2020 / 22:38, *.plus.pl

Brawo. Fajna gra. Dobry wynik. Novikovasa nie komentuje... Brawo Druzyna dziękujmy !!

odpowiedz
Pacho - 29.02.2020 / 22:37, *.55.60

Bardzo dobra pierwsza połowa i kiepska druga. Cieszy zwycięstwo. Na plus Gvilla i Antolic. Na duży minus Marciniak. Na minus Jędrzejczyk za szukanie kartki u Marciniaka. Vesovic, gdyby nie ta bezsensowna ręką też na plus. Reszta przeciętnie ale bez tragedii.

odpowiedz
Luka - 29.02.2020 / 22:34, *.t-mobile.pl

Dobrze się to ogląda. Jestem pod wrażeniem przygotowania drużyny. Piłkarze biegają jak szaleni. Antolic kozak. Gwilla to samo.
Karbo to ma taki gaz, że złapać się go nie da.
Luqi zajeb.... Brawo Legia, brawo Panie trenerze.

odpowiedz
filand - 29.02.2020 / 22:32, *.t-mobile.pl

Nie ma mowy o narzekanie. Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Legia ma 6 pkt przewagi nad Cracovią. Byłem sceptykiem. Jestem optymistą...
Dziękuję Antolić i Gwillia.⚽️⚽️
Wino.z Chile otwarte.
Ps. Dzisiaj trafiłem wynik Watford - Liverpool. Dobranoc...

odpowiedz
filand - 29.02.2020 / 22:54, *.t-mobile.pl

@kaka: Szanuję Twoją wypowiedź. Pozdrawiam

odpowiedz
L56 - 29.02.2020 / 22:31, *.t-mobile.pl

Jaśnie Pan Marciniak najmądrzejszy na świecie.Nie podchodź do Wielkiego Człowieka (sędziego).
Nie macie racji.Nowicki na skrzydle jest stabilny i każdy obrońca musi na niego cały czas uważać.
Veso, już od dawna piszę, że się podgrzewa i nie myśli.Miał czas żeby podłubać w nosie i jeszcze tą rękę odstawić.
Martins musi jeszcze ze dwa mecze odpocząć.To samo Kante.

odpowiedz
Błażej - 29.02.2020 / 22:21, *.orange.pl

Novikovas poza asystą ani jednego udanego zagrania w całym meczu. Vesović jak zwykle bez mózgu. W następnym meczu poproszę Stolarskiego i Wszołka. I szybsze zmiany...

odpowiedz
Wolfik - 29.02.2020 / 22:18, *.mm.pl

Fartowny karny pozwolił Cracovii utrzymać się w grze, chociaż argumentów nie mieli praktycznie żadnych. Zawiodła skuteczność, sądzę że gdyby nasi zdobyli bramkę na 3:1 (a sytuacji było co nie miara) goście wyjechaliby z pokaźnym bagażem bramek w plecy.

Marciniak, jak to Marciniak, nie widział jak poniewierano Lui, nie wyrzucił Siplaka za brutalne wejście w Vesovicia, ale widział przykładowo faul Gwili.

Probierz - zgodnie z moimi oczekiwaniami niczego nie wymyślił, w środę kolejny geniusz na ławce trenerskiej zastosuje jeszcze bardziej zmasowany autobus.

odpowiedz
Błażej - 29.02.2020 / 22:23, *.orange.pl

@Wolfik: Karny nie był fartowny - było to typowe zachowanie idioty Vesovicia, który ma jakieś fory u Vukovicia najwyraźniej.

odpowiedz
Rob - 29.02.2020 / 22:32, *.inetia.pl

@Błażej: Przecież tydzień temu piłkarz meczu. To teraz miał go zdjąć?

odpowiedz
Błażej - 29.02.2020 / 22:38, *.orange.pl

@Rob: Tak, zagrał jedno dobre spotkanie i trzy słabe w tej rundzie. Do tego nie myśli. Ile czerwonych kartek, głupich wolnych, karnych swoją bezmyślnością spowodował w Legii?

odpowiedz
jędza nędza - 29.02.2020 / 23:42, *.inetia.pl

@Błażej: mówisz o Jędrzejczyku?

odpowiedz
Bie /L /sko - 29.02.2020 / 22:17, *.master.pl

Gdzieś czytałem najlepsza obrona kontra najlepszy atak. Mecz oglądałam z Jackiem Danielsem /był u mnie/ postanowiliśmy 2 *1 l było Hej

odpowiedz
wukashi - 29.02.2020 / 22:17, *.orange.pl

o taka Legie ciagle narzekam

odpowiedz
grzesiek - 29.02.2020 / 22:16, *.centertel.pl

Niestety Kante nie zastąpi Niezgodę. Ciekawe jak Perhard sie bedzie prezentował. Vesović i Novikowas rowniez do wymiany

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.02.2020 / 22:15, *.chello.pl

Zachwyt na pierwszą połową. Druga słabsza. Marciniak tolerował faule Siplaka. Siplak powinien skończyć z czerwo. Novikovas lepszy niż Wszołek. Czas na Ślisza. Szybko będzie lepszy niż Martins. Tylko Legia!!!

odpowiedz
Błażej - 29.02.2020 / 22:22, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: Novikovas był dzisiaj beznadziejny.

odpowiedz
jim - 29.02.2020 / 22:09, *.orange.pl

Mecz który powinien zakończyć się podobnie jak z Jagiellonią czyli wysokim zwycięstwem ale poprzez dużą ilość błędów jakie się dzisiaj przydarzyło naszym zawodnikom Cracovia miała nadzieje na jakiś punkt chociaż argumentów piłkarskich za wiele nie miała. Jeden stały fragment dobrze wykonany przez naszych graczy i gol, pozostałe wrzutki nie przechodzą pierwszego obrońcy, trzech wykonawców i wszyscy trzej tak samo źle. Słabszy mecz dzisiaj kilku zawodników którzy do tej pory brylowali no i słaba skuteczność szczególnie po kilku ostatnich meczach gdzie ta była na bardzo wysokim poziomie bo sytuacji było jeszcze kilka. Ogólnie zwycięstwo jak najbardziej zasłużone i oby tak dalej w kolejnych spotkaniach

odpowiedz
Wawa - 29.02.2020 / 22:08, *.124.248

Czerwona dla Cracovii jak nic
Nareszcie dobry mecz w Polskiej ex
Druga połowa trochę słabsza wykonaniu Łęgi
Ale pierwsza miazga brawo brawo
BrWwwwooo
B
R
A
W
O

odpowiedz
Matt - 29.02.2020 / 22:07, *.tpnet.pl

Niestety nasi na koniec trochę siedli kondycyjnie. Zwłaszcza Gwilia, który pierwszą połowę miał znakomitą. Niby Marciniak dobrze gwizdał, ale nie trawię go.

odpowiedz
singspiel - 29.02.2020 / 22:18, *.centertel.pl

@Matt: zapomniał kartek. Siplak czerwona. W jednej z akcji dwa raz dawał nam korzyść, ale obydwa faule był na żółtka. Robi z siebie gwiazdę

odpowiedz
mrsn - 29.02.2020 / 22:07, *.centertel.pl

Szacun dla trenera od przygotowania fizycznego

odpowiedz
Autor - 29.02.2020 / 22:06, *.t-mobile.pl

Wymęczone zwycięstwo..

odpowiedz
Bie /L /sko - 29.02.2020 / 22:21, *.master.pl

@Autor: czy sie dodrze czujesz ???????

odpowiedz
dejne3 - 29.02.2020 / 22:41, *.plus.pl

@Autor: Jakie wymęczone ,farta mieli lajkonicy, źe tylko im Legia dwa strzeliła, mogło być i 4 -1

odpowiedz
Raf - 29.02.2020 / 22:05, *.02.net

Łatwe mistrzostwo Legii w tym sezonie będzie nie ma nikogo kto zagroziłby Pogoń po odejściu Buksy też plecy Cracovia słaba Śląsk też

odpowiedz
Fragles - 29.02.2020 / 22:01, *.centertel.pl

No i git, a sędzia szkoda gadać ten faul ewidentna czerwona kartka. Tylko LEGIA

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 29.02.2020 / 21:57, *.centertel.pl

No i pięknie!

odpowiedz
matus007 - 29.02.2020 / 21:57, *.play-internet.pl

Brawo,Brawo

odpowiedz