Domagoj Antolić - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Antolić: Sezon się jeszcze nie skończył

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Od początku meczu przejęliśmy kontrolę nad piłką. Dominowaliśmy i stwarzaliśmy sytuacje. Uważam, że była to jedna z najlepszych pierwszych połów w naszym wykonaniu w tym sezonie - powiedział po meczu Domagoj Antolić.

- Wykonaliśmy duży krok, ale sezon się jeszcze nie skończył. Teraz nie jest moment by rozmawiać o mistrzostwie. Idziemy krok po kroku. W Ekstraklasie wszystko może się wydarzyć. Mamy fajną przewagę i będziemy starali się grać tak jak do tej pory. W każdym meczu staramy się grać to samo, oczywiście biorąc poprawkę na rywala.

- Cieszymy się, że nasz stadion jest naszą twierdzą. Wygrywamy wszystkie spotkania i kibice mogą być zadowoleni z naszej postawy.

- Jestem zadowolony ze strzelonej bramki, choć moim głównym zdaniem nie jest zdobywanie goli, a jak najlepsza gra dla drużyny i wypełnianie założeń trenera. Staram się to robić w każdym spotkaniu.

- Po bramce cieszyłem się tańcząc, bo dwa dni prze meczem nagrywaliśmy filmik dla kibiców - to było zabawne.

- Byliśmy przygotowani na to, że Cracovia będzie grała z kontrataku i nastawi się na obronę dziesięcioma zawodnikami. Mecz w Gdańsku na pewno będzie inny, a do tego mamy teraz niełatwy terminarz i mniej czasu na przygotowania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
grzesiek - 01.03.2020 / 17:05, *.centertel.pl

Kurde....dzieki Vuko kazdy z zawodnikow stal sie kozakiem

odpowiedz
M3 - 01.03.2020 / 11:18, *.jmdi.pl

Najleszy zawodnik meczu. Gwilia też świetnie. Cały zespół zasługuje na wielkie brawa. Novikovas ma sporo błędów, ale także zostawia kawał serca na boisku. BRAWO !!!

odpowiedz
Raf - 01.03.2020 / 11:06, *.mm.pl

Brawo Antola! Szedł w tym meczu jak czołg!!! Tym - a kto poszedł na sprincie w końcówce meczu przeciąć ważną piłkę w samej końcówce meczu narażając się na ciężką kontuzję? Podejrzewam, że Ty na pełnej świeżości nie byłbyś w stanie... Albo kilka minut wcześniej wbiegajac na połowę gości minął Hance tak, że tamten nie potrafił go nawet złapać za koszulkę.

odpowiedz
Wolfik - 01.03.2020 / 11:02, *.mm.pl

Bardzo dobry występ okraszony golem. Oby tak dalej.

odpowiedz
Tym - 01.03.2020 / 10:40, *.net.pl

Wszystko ok tylko od 70minuty już czlapales powinien poprosić o zmianę nie wiem że było tego nie widział

odpowiedz
OLo - 01.03.2020 / 08:39, *.t-mobile.pl

Antola pan piłkarz

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.