Aleksandar Vuković - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković: Mam pomysł na Slisza

Woytek

- Od dłuższego czasu rozmawialiśmy w klubie o zawodnikach, którzy mogą być dla nas wzmocnieniem. Ostatnie dni to konkretyzacja tych wszystkich planów - mówi Aleksandar Vuković.

- Bartosz Slisz kończy obecnie testy medyczne i w ciągu kilku godzin ma zostać naszym nowym zawodnikiem. Bardzo się z tego powodu cieszę, jestem zwolennikiem tego transferu. Po meczu z Cracovią będzie więc w kadrze zespołu jeszcze jeden wartościowy zawodnik.

- Slisz jest niewątpliwie zawodnikiem, który profilowo i ambicjonalnie wpisuje się w to, jak od czerwca budujemy drużynę.

- Jaki mam pomysł na tego zawodnika? Prawa obrona (śmiech). Oczywiście mam swój pomysł, potrzebujemy go do rywalizacji w zespole. To gracz, którego bardzo dobrze go znamy i nie trzeba będzie na niego czekać. Jest gotowy do tego, by od razu wejść w rywalizację i grać. Na pewno będzie miał czas, żeby się zaaklimatyzować w drużynie i oswoić się w nowym klubem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Bilu - 02.03.2020 / 07:54, *.194.130

” Na pewno będzie miał czas, żeby się zaaklimatyzować w drużynie i oswoić się w nowym klubem.”

Tzn ze przy odrobinie szczescia byc moze zobaczymy go jeszcze w tej rundzie. Tak gdzies w maju. No bo wedle (wyzej wyminionej) polskiej mysli szkoleniowej kazdy nowy transfer potrzebuje czasu...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.02.2020 / 21:00, *.orange.pl

To będzie petarda, jeżeli wyjdzie kolejny transfer...(nie chodzi o Kapustkę...)

odpowiedz
Adson 78 - 28.02.2020 / 22:57, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: co masz na myśli o tym kolejnym transferze ( peterda )

odpowiedz
Sebastian Musiolik - 28.02.2020 / 18:29, *.play-internet.pl

Szczerze mówiąc nie oglądam polskiej ligi, oprócz Legii, nie powiem więc że Slisz jest jest super utalentowanym kandydatem do kadry ani że nim nie jest, okaże się.
Sama otoczka transferu, cena itp. fajne, czekaliśmy na takie ruchy. Nie chcę być złym prorokiem, ale taki transfer ze strony loka świadczy o tym, że może to być początek końca naszego Vuko

odpowiedz
Zięciu - 01.03.2020 / 12:49, *.centertel.pl

@Sebastian Musiolik: czyli nie wiem nic, nie mam nic do powiedzenia, ale się jednak wypowiem...gratki!

odpowiedz
hmmm - 28.02.2020 / 17:41, *.chello.pl

Być może na lewą pomoc za Novikovasa????

odpowiedz
Normalny człowiek - 28.02.2020 / 17:29, *.t-mobile.pl

Prezes też ma pomysł na Slisza

odpowiedz
(L) - 28.02.2020 / 18:19, *.tpnet.pl

@Normalny człowiek: Lepiej sie tego ująć nie dało :)

odpowiedz
Jean Pierre - 28.02.2020 / 19:11, *.icpnet.pl

@Normalny człowiek:
W punkt !!!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 28.02.2020 / 17:29, *.plus.pl

Pitu pitu. Dobranoc

odpowiedz
Luk - 28.02.2020 / 19:32, *.vectranet.pl

@majusL@legionista.com: rowek partnera już gładziutki, że piszesz bzdury?

odpowiedz
Hautausmaa - 29.02.2020 / 01:00, *.chello.pl

@Luk: a źle napisał? Gadanie, to gadanie... nic więcej. Dobrze przynajmniej, że krótko. Wszystko zweryfikuje boisko. Masłowski też miał być przekocurem. Poczekamy, zobaczymy, jak powiedział Sofronow.

odpowiedz