fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Filmy z oprawą i dopingiem: Wielka Flaga i race

Woytek, źródło: Legionisci.com

20813 kibiców stawiło się na Łazienkowskiej w sobotę by wspierać "Wojskowych". Poniżej możecie obejrzeć film z oprawą i film z dopingiem. Zapraszamy!






REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 02.03.2020 / 14:30, *.t-ipconnect.de

Moj Wujek po Powstaniu Warszawskim dalej walczyl z ubekami czyli z tymi co to na polecenie Moskwy utrwalali komunistyczny aparat wladzy, 1 Marca to ich dzien, szkoda ze zabraklo oprawy w takim dniu czyzby minela moda na Patriotyzm w Warszawie nas rdzennych Warszawiakow jest morze z 20% ale to nas nie zwalnia z pamieci o nich.

odpowiedz
Tajemniczy klient - 03.03.2020 / 10:00, *.play-internet.pl

@Jimmy L : prawdziwy patriota pisze "może" przez "rz" ?

odpowiedz
Jimmy L - 03.03.2020 / 12:42, *.t-ipconnect.de

@Tajemniczy klient : Masz racje ale to maly blad w porownaniu, z tym co sie dzieje albo lepiej co sie nie dzieje na stadionie przy L3 . Prosze tylko pamietajmy o Nich

odpowiedz
Kibol - 06.03.2020 / 08:49, *.chello.pl

@Jimmy L : byly flagi "WYKLĘCI" i "LEGIJNI PATRIOCI".

odpowiedz
bubba - 02.03.2020 / 14:30, *.hawetelekom.pl

Pięknie jakby tylko przesunąć wielką flagę o parę metrów w prawo wyszło by idealnie
Centralny Wojskowy Klub Sportowy LEGIA Warszawa
pewnie taki był zamysł, a jak nie to następnym razem tak trzeba zrobić ;-)

odpowiedz
Greta Thumberg - 02.03.2020 / 00:27, *.tpnet.pl

No jak to , przez te race to się klimat ociepla ... Żarcik , pozdro (L)

odpowiedz
kubica - 01.03.2020 / 12:45, *.cyfrowypolsat.pl

ładnie tam tych rac naodpalali :D elegancko!

odpowiedz
Tajemniczy klient - 01.03.2020 / 10:15, *.orange.pl

Jedna z lepszych opraw. Klasyczna. Konkretna. Brawo!

odpowiedz
Zlb 82 - 29.02.2020 / 23:12, *.t-mobile.pl

Mistrzem Polski jest Legia...

odpowiedz
News⚽️Legia - 01.03.2020 / 03:15, *.02.net

@Zlb 82: ...Legia!Najlepsza!Jest!......

odpowiedz
Rafał N. - 01.03.2020 / 03:28, *.t-mobile.pl

@Zlb 82:
...Legia najlepsza jest...

odpowiedz