Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia: Nie możemy oglądać się na rywali

Maciej Frydrycg, źródło: Legionisci.com

- W pierwszej połowie kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Następnie mieliśmy zły początek drugiej połowy, ale musimy być gotowi na każdą taką sytuację. Najważniejsze są trzy punkty i jedziemy dalej - powiedział po meczu Walerian Gwilia.

- Mamy sześć punktów przewagi nad Cracovią, ale nie możemy oglądać się na rywali. Teraz musimy kontynuować naszą grę i skupić się na kolejnych spotkaniach. Wszystko jeszcze przed nami. Możemy grać jeszcze lepiej. Jak będziemy walczyć dla siebie, drużyny i kibiców, to wszystko będzie dobrze.

- Każdy chce grać w pierwszej jedenastce, ja także robię co mogę, by grać. Trafiłem w poprzeczkę, w sumie powinienem ustrzelić hat-tricka, ale najważniejsza jest drużyna. Zawsze mam pretensje do siebie, chcę więcej i lepiej.

- Cracovia jest drużyną, która walczy w każdym meczu. Dziś także spodziewaliśmy się tego z ich strony, ale sami zagraliśmy dobry mecz i fajną piłkę.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
bronek49 - 01.03.2020 / 17:42, *.chello.pl

Gwilla dobry mecz ale musisz być powtarzalny

odpowiedz
Hautausmaa - 29.02.2020 / 23:53, *.plus.pl

Kałmanawardze gitara! Wreszcie ogarnięty!

odpowiedz
Raf - 01.03.2020 / 10:56, *.mm.pl

@Hautausmaa: Błyszczysz Pustogłowy...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.