Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Gwilia: Nie możemy oglądać się na rywali

Maciej Frydrycg, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- W pierwszej połowie kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Następnie mieliśmy zły początek drugiej połowy, ale musimy być gotowi na każdą taką sytuację. Najważniejsze są trzy punkty i jedziemy dalej - powiedział po meczu Walerian Gwilia.

- Mamy sześć punktów przewagi nad Cracovią, ale nie możemy oglądać się na rywali. Teraz musimy kontynuować naszą grę i skupić się na kolejnych spotkaniach. Wszystko jeszcze przed nami. Możemy grać jeszcze lepiej. Jak będziemy walczyć dla siebie, drużyny i kibiców, to wszystko będzie dobrze.

- Każdy chce grać w pierwszej jedenastce, ja także robię co mogę, by grać. Trafiłem w poprzeczkę, w sumie powinienem ustrzelić hat-tricka, ale najważniejsza jest drużyna. Zawsze mam pretensje do siebie, chcę więcej i lepiej.

- Cracovia jest drużyną, która walczy w każdym meczu. Dziś także spodziewaliśmy się tego z ich strony, ale sami zagraliśmy dobry mecz i fajną piłkę.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.