Wieteska w walce o górną piłkę - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

50. ligowy mecz Wieteski w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Mecz z Piastem był jubileuszowym dla Mateusza Wieteski, który tego dnia koszulkę z "eLką" na piersi założył w Ekstraklasie po raz 50. Do tej pory defensor ma na koncie jedno ligowe trafienie. Na listę strzelców wpisał się 28 września 2019 roku w meczu z Lechią Gdańsk. Ogółem "Wietes" w stołecznym klubie rozegrał 67 spotkań.

Wieteska w meczu z Piastem:
Minuty: 90
Strzały/celne: 2/1
Podania/dokładne: 47/36
Pojedynki/wygrane: 19/11
Zwody/udane: 2/0
Strata piłki: 3
Nabycia piłki: 10

Zobacz statystyki Wieteski w Legii

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Ali - 10.03.2020 / 13:47, *.249.78

Wieteska, czy ty masz drewniane nóżki?

odpowiedz
Cesio - 09.03.2020 / 23:37, *.com.pl

Wieteska odpocznie.Nie atakowany podaje piłkę przeciwnikowi.Żeby jeszcze próbował zablokować,ale on po prostu uniknął piłki.Niestety piłka to gra błędów

odpowiedz
Hiszpan - 09.03.2020 / 20:46, *.play-internet.pl

Oddać za 10 piłek i dres bez żadnego zalu.

odpowiedz
Raul - 09.03.2020 / 21:18, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Rodowitego Warszawiaka za 10 piłek chcesz oddawać ? Ostro , i przykro .

odpowiedz
Wawa - 09.03.2020 / 19:09, *.124.248

Niestety pan witeska jest strasznie elektryczny
Mnóstwo błędów
Źle się ustawia
W każdym meczu
Gdy tracimy bramki ma w
Tym olbrzymi udział
Nie może dorosnąć do gry w
Obronie zawsze kilka baboli
To jego znak rozpoznawczy

odpowiedz
Rrr - 09.03.2020 / 15:04, *.t-mobile.pl

W każdym meczu mnóstwo błędów i strat, jak długo będzie jeszcze przez kogoś promowany bo jest młody i można go sprzedać....przecież to jest strzelanie sobie(piłkarsko)w kolano, bo tracimy przez to mnóstwo punktów.

odpowiedz
Eee - 09.03.2020 / 18:44, *.tpnet.pl

@Rrr: Fragmentarycznie cytuję Ciebie ,, ...Jak długo będzie jeszcze przez kogoś promowany bo jest młody ...'' Czyli jak , lepiej żeby grali emeryci ?

odpowiedz
lhm - 09.03.2020 / 14:37, *.153.161

Jak to jedno ligowe trafienie? A piękny gol dla Jagi? No i ma sporo asyst dla rywali.
Na palcach jednej ręki można policzyć mecze, w których nie zrobił poważnego błędu.
Czasem tak bywa, że obrońca jest teoretycznie świetny tylko mu nie wychodzi - jak dawno temu Jop w Wiśle czy Głowacki w reprezentacji. Wieteska w Legii też ma to "coś". Wczoraj przy drugim golu zaliczył asystę. A przy pierwszym golu to on wybił piłkę na róg...

odpowiedz
JA!!! - 09.03.2020 / 13:46, *.tpnet.pl

Mniej niż zero.

Won!!!

odpowiedz
Grucha - 09.03.2020 / 11:14, *.tpnet.pl

Wbrew temu , co teraz się rozpowszechnia , to on popełnia mało błędów w tym sezonie . Teraz popełnił błąd , ostatnio też coś schrzanił , ale wcześniej bronił jak trza . Jakaś dziwna histeria się robi o nim . Przyznał się do błędu i niech będzie bardziej uważny , Andrzej Martins także . Obaj schrzanili , ale żeby od razu pieprzyć o odesłaniu go do rezerw ( to nie na tej stronie ) . Trochę luzu , przecież on też dużo czyści w obronie . Sędzia Przybył na ten przykład - ten dopiero się ,, popisał '' , to było sędziowanie złej woli . Jakby nie było : Pyry się puknie 5 :0 i wszystko wróci do normy . Tyle .

odpowiedz
grzesiek - 09.03.2020 / 12:07, *.centertel.pl

@Grucha: teraz popelnil blad wcz

odpowiedz
grzesiek - 09.03.2020 / 12:08, *.centertel.pl

@Grucha: teraz popelnil blad, wczesniej tez cos schrzanil, a wczesniej to nie gral wcale bo gral jedza z lewczukiem.

odpowiedz
Zielu - 09.03.2020 / 08:37, *.centertel.pl

O 50 za dużo... Zachowuje sie jakiś nieopierzony młokos

odpowiedz
Saimon - 09.03.2020 / 07:47, *.144.0

Prośba do Wietesa. Nie rozgrywaj do przodu bo przeważnie do przeciwnika to robisz. Skup się na obronie i najlepiej podawaj do pierwszego

odpowiedz
grzesiek - 09.03.2020 / 07:32, *.centertel.pl

Oby ostatni niech zjezdza z taka gra. Niech idzie do top model z pieknym zgryzem. Bo jego gra daleka od pieknej

odpowiedz