Piotr Stokowiec - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Stokowiec: Tylko na tyle było nas stać

Mishka, źródło: Legionisci.com

Piotr Stokowiec (trener Lechii): Tylko na tyle nas było dziś stać. Przed meczem mówiłem, że warunkiem do skutecznego wyniku jest niepopełnianie prostych błędów, ale niestety ich nie uniknęliśmy. Pierwsza bramka to ewidentny nasz błąd. Legia była lepsza, szczególnie w ofensywie. Była kreatywna, stwarzała sytuacje. My dobrze się broniliśmy, ale w ofensywie mało było konkretów, strzałów, gry na połowie przeciwnika. Na nic więcej nie było nas stać. Myślami jestem już przy kolejnych spotkaniach. Nastroje nie są dobre, ale trzeba też docenić Legię, bo zagrała dobry mecz i była drużyną lepszą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
zaba285 - 05.03.2020 / 22:48, *.lukman.pl

prze meczem mówił, że ma pomysł na Legie. i miał - ustawił autobus i dzida do przodu. jak w okręgówce (albo w premier league za czasów Murinho, tylko Chelsea jednak trochę strzelała). nie pamiętam aż tak dużej dominacji w Gdańsku jak w tym meczu a trochę lat już w tym siedzę. "prostych" błędów było mnóstwo i powinien się cieszyć, że Chinyama... wróć - Kante - wali bezmyślnie na pałę, bo jakby mądrzej uderzał to sam by minimum 3 strzelił.

odpowiedz
dejne3 - 05.03.2020 / 07:27, *.plus.pl

Murarz z Ciebie dobry ale zaprawa słaba, mur runął i kto wygrał mecz Legia kto Legia

odpowiedz
ben - 05.03.2020 / 01:29, *.inetia.pl

Rudy a prawdę mówi? Szok

odpowiedz
Wolfik - 04.03.2020 / 23:18, *.mm.pl

Niemożliwe.... nie sędziowie, trawa, szczęście, tylko Legia była lepsza? Chyba dziś oglądał wreszcie właściwy mecz.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.