Filip Matczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Matczak: Dobra gra zapewni nam utrzymanie

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Ten mecz nie należał do najłatwiejszych. Cieszy to, że w pewnym momencie odpaliliśmy, przystosowaliśmy się do tego, co działo się na parkiecie i przełamaliśmy się. Początek tego spotkania był dość niemrawy. W pierwszej połowie i w części trzeciej nasze decyzje nie były dobre oraz pewne. Ostatecznie udało nam się wygrać bardzo ważny mecz – powiedział po spotkaniu z Dąbrową Górniczą Filip Matczak.

- Mam nadzieję, że ten mecz doda nam skrzydeł przed następnymi potyczkami. Do końca sezonu zostało dziewięć spotkań, a my musimy wygrać jak najwięcej, aby utrzymać się w Ekstraklasie. Tylko dobra gra zapewni nam utrzymanie.

- To nie czas, aby mówić czy zmiana szkoleniowca nam pomogła. Póki co nie mieliśmy dużej liczby treningów pod wodzą nowego trenera.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.