REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Witamy w Stolicy (210)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwie nowe legijne prace wykonali w ostatnich tygodniach UZaLeżnieni. Jedna z nich wzorowana jest na znanej od drugiej połowy lat 90-tych, legijnej fladze "Legia Warszawa", druga zaś przedstawia hasło "Witamy w Sto(L)icy!".




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Lviz - 01.04.2020 / 18:10, *.chello.pl

No nie wierzę... nawet znajdą się takie kasztany, że będą krytykować wrzut ukochanej drużyny... osobiście sram na takich krytykantów - krzykaczy jednej nocy. Ode mnie wielki szacun za wykonanie i oby więcej. Malujcie oby jak najwięcej co ma L w środku włącznie z barwami... Na początek pół Polski w barwach Legii ;)

odpowiedz
Picaso - 31.03.2020 / 08:25, *.chello.pl

Pierwsza praca kozak ! Druga ... behehehe badziew jakich mało !!!

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 31.03.2020 / 03:39, *.centertel.pl

Bardzo kiepskie

odpowiedz
eLeLeL do dmutny rio luk - 30.03.2020 / 15:10, *.amazonaws.com

Morda krórko ...!
Sam coś zrób a nie tylko sapiesz!

odpowiedz
oLaf - 30.03.2020 / 15:08, *.vectranet.pl

obie prace super!! (tylko bym na literach nie robił tych białych zmarszczek bo wygląda jakby Legia się waliła... tak dziwnie jakoś...)

odpowiedz
Smutny - 30.03.2020 / 14:46, *.centertel.pl

Zostań w domu ... niby proste A Legie przerosło:(((((

odpowiedz
L - 30.03.2020 / 20:46, *.tpnet.pl

@Smutny: Najpierw myśl potem mów ciebie to przerosło

odpowiedz
Rio - 30.03.2020 / 14:08, *.oxynet.pl

Powinien być zakaz umieszczania graffiti w takich szpetnych miejscach. " WITAMY W STOLICY" a scenografia iście wioskowa,
"LEGIA WARSZAW" w szczerym polu, prawie, że w gnoju.

odpowiedz
stefan - 30.03.2020 / 16:31, *.chello.pl

@Rio: zamiast marudzić zrób w bardziej reprezentatywnym miejscu.

odpowiedz
Grafy - 30.03.2020 / 18:25, *.orange.pl

@Rio:

To widac jak znasz Warszawe.

odpowiedz
owad79 - 30.03.2020 / 19:01, *.chello.pl

@Rio: Bardzo dobrze to widać jadac autem .Pozdro ze szczerego pola

odpowiedz
Luk - 30.03.2020 / 13:43, *.centertel.pl

Nie kojarzę tej flagi na której jest wzorowana. Można foto?

odpowiedz
:) - 30.03.2020 / 19:41, *.chello.pl

@Luk: hehe, masz jeszcze jakieś życzenia?

odpowiedz
R. - 30.03.2020 / 21:42, *.chello.pl

@Luk: tez nie kojarzę. Moze autorowi chodzilo o Duma i Sława ?

odpowiedz
Trec - 31.03.2020 / 03:36, *.chello.pl

@Luk: można

odpowiedz
Japa - 31.03.2020 / 23:31, *.chello.pl

@Luk: a ja nie kojarzę ciebie gamoniu moze jakieś foto ?

odpowiedz