Paweł Stolarski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzje Stolarskiego, Lewczuka i Remy`ego

Wiśnia i Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu z Lechią Gdańsk Aleksandar Vuković nie będzie mógł skorzystać z trójki obrońców. Z urazami zmagają się Paweł Stolarski, William Remy oraz Igor Lewczuk. Ponadto z powodu żółtych kartek nie wystąpi Andre Martins, a występ Domagoja Antolicia jest pod znakiem zapytania.

- Występ Domagoja Antolicia stoi pod znakiem zapytania, Andre Martins pauzuje za kartki. Ponadto urazu śródstopia na treningu doznał Paweł Stolarski - dopiero dziś będziemy mieli pełną diagnozę, ale wygląda na to, że będzie wykluczony na kilka tygodni - powiedział trener na wtorkowej konferencji prasowej.

- Jesteśmy gotowi na to, że zagramy bez Domagoja po tym "delikatnym faulu", jak to określił sędzia Frankowski. Mówię o arbitrze VAR, bo jak ktoś widzi powtórkę na ekranie i nie reaguje, to nie wiem co mam na ten temat sądzić. Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo niezależnie od tego czy zagra, czy nie, cieszymy się, że nie czeka go półroczna przerwa. Było o włos o taką kontuzję - dodał Vuković.

Absencje mogą sprawić, że szybciej niż się spodziewano zadebiutuje Bartosz Slisz. - Nie zagrają także Igor Lewczuk i William Remy. Ten pierwszy może już wrócić na mecz z Piastem Gliwice. Zmniejsza to nasze pole manewru. Możliwe, że z tego względu Bartosz Slisz dostanie szansę wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Rynio!!! - 03.03.2020 / 17:14, *.jarosz.pl

Ja rozumie że trening to nie zabawa!!! A Ty k możesz sobie tak pisać do kogoś bliskiego!!! Remi tyle co wyleczył kontuzje!!! Kolejna!!! Nie jest to jakiś problem!!!??? I nie krzyczę!!!

odpowiedz
Gepetto - 03.03.2020 / 18:56, *.chello.pl

@Rynio!!! : Niestety od kilku lat jak nie dłużej mamy taki sztab medyczny z wysokiej klasy specjalistami ble ble ble

odpowiedz
Mamut - 03.03.2020 / 16:38, *.t-mobile.pl

Remy chyba niedawno się wyleczył ,i znów kontuzja?

odpowiedz
meter - 03.03.2020 / 16:11, *.orange.pl

Frankowski ..oczy ma/miał w dupie chyba..Marciniak podobnie.Za takie "babole",narażające zawodnika na poważną kontuzję,powinny być surowe kary dla sędziów

odpowiedz
L - 03.03.2020 / 16:21, *.play-internet.pl

@meter: święta prawda Panie Kolego. Dodam jeszcze że sędziowie którzy pozwalają na chamską i zbyt ostra grę są jedną z głównych przyczyn dla których piłka w naszej lidze wyglada jak wygląda.

odpowiedz
Antek - 03.03.2020 / 16:02, *.t-mobile.pl

Ten Temu to jakaś tragedia

odpowiedz
Yhm - 03.03.2020 / 15:19, *.orange.pl

Tak, nie grają, nie trenują, tylko wypoczywają w spa i pod palmami :D :D :D

odpowiedz
Rynio!!! - 03.03.2020 / 15:02, *.jarosz.pl

Lewczuk!!! Zgoda!!! Ale reszta!!!??? Przecież Oni prawie nie grają!!! To po czym te kontuzje!!!??? Po czym są tak bardzo przemęczeni!!!???

odpowiedz
jo - 03.03.2020 / 15:56, *.centertel.pl

@Rynio!!!: Czego się K drzesz jak klempa przy porodzie jeża .... Trening to nie spacer z dzieckiem w parku, tam ludzie też się mogą nabawić urazu.

odpowiedz
Rynio!!! - 03.03.2020 / 14:57, *.jarosz.pl

Ci panowie nie grają od dawna!!!

odpowiedz