Paweł Stolarski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kontuzje Stolarskiego, Lewczuka i Remy`ego

Wiśnia i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu z Lechią Gdańsk Aleksandar Vuković nie będzie mógł skorzystać z trójki obrońców. Z urazami zmagają się Paweł Stolarski, William Remy oraz Igor Lewczuk. Ponadto z powodu żółtych kartek nie wystąpi Andre Martins, a występ Domagoja Antolicia jest pod znakiem zapytania.

- Występ Domagoja Antolicia stoi pod znakiem zapytania, Andre Martins pauzuje za kartki. Ponadto urazu śródstopia na treningu doznał Paweł Stolarski - dopiero dziś będziemy mieli pełną diagnozę, ale wygląda na to, że będzie wykluczony na kilka tygodni - powiedział trener na wtorkowej konferencji prasowej.

- Jesteśmy gotowi na to, że zagramy bez Domagoja po tym "delikatnym faulu", jak to określił sędzia Frankowski. Mówię o arbitrze VAR, bo jak ktoś widzi powtórkę na ekranie i nie reaguje, to nie wiem co mam na ten temat sądzić. Jestem szczęśliwym człowiekiem, bo niezależnie od tego czy zagra, czy nie, cieszymy się, że nie czeka go półroczna przerwa. Było o włos o taką kontuzję - dodał Vuković.

Absencje mogą sprawić, że szybciej niż się spodziewano zadebiutuje Bartosz Slisz. - Nie zagrają także Igor Lewczuk i William Remy. Ten pierwszy może już wrócić na mecz z Piastem Gliwice. Zmniejsza to nasze pole manewru. Możliwe, że z tego względu Bartosz Slisz dostanie szansę wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.