fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

3300 punktów Legii w ekstraklasie!

Fumen, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa wygrywając z Arką Gdynia osiągnęła liczbę 3300 punktów w ekstraklasie. Stołeczny klub pracował na ten dorobek przez 2294 mecze rozegrane w 83 sezonach. Przez ten czas legioniści odnieśli 1133 zwycięstwa, zaliczyli 568 remisów oraz 593 porażki. Bilans bramek: 3841-2407.

Wyliczenia opierają się na danych 90minut.pl i uwzględniają wszelkie decyzje PZPN dotyczące regulaminu rozgrywek, w tym punkty ujemne, premiowanie/karanie za zwycięstwa/porażki zakończone różnicą co najmniej trzech bramek, a także realnie zdobyte punkty bez podziału punktów (w sezonach 2013/14-2016/17).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.