Michał Michalak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyróżnienia dla Michalaka

Fumen, źródło: Legionisci.com

Michał Michalak został wybrany najlepszym zawodnikiem 21. tygodnia w PLK. Zawodnik Legii zasłużył sobie na te wyróżnienie występem z MKS Dąbrowa Górnicza. Przypomnijmy, że podopieczny Wojciecha Kamińskiego zdobył rekordowe 32 punkty, zebrał 4 piłki, zaliczył 4 przechwyty i dołożył do tego 2 asysty. Jednocześnie Michalak znalazł się w najlepszej piątce tygodnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.