Dusan Kuciak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kuciak: Legia to inna skala przeciwnika

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Nie możemy aż tak krytycznie patrzeć na ten mecz. W pierwszej połowie może trochę za bardzo się zamknęliśmy, ale Legia oprócz jednego słupka nie zagroziła nam. Uważam, że pierwsza cześć spotkania była w naszym wykonaniu w porządku, ale stać nas było na więcej. Po stracie gola pokazaliśmy się z dobrej strony, a mogliśmy nawet wyrównać. Drugiego trafienia Legii nie biorę pod uwagę, bo nie miało ono większego znaczenia, ale lepiej by było do takich sytuacji nie dopuszczać – powiedział po meczu golkiper gospodarzy Dusan Kuciak.

- Widzę poprawę w grze defensywnej, względem meczu z Lechem. Legia to inna skala przeciwnika, nie są za darmo liderem. Szkoda straconej pierwszej bramki, ponieważ rywal wykorzystał nasz mały błąd. Co by się stało gdyby strzał Mladenovicia wpadł to bramki? Jest to niestety tylko gdybanie. Mnie prywatnie boli strata dwóch bramek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Hg - 08.03.2020 / 09:39, *.play-internet.pl

Żal dupsko ściska , co durszlak?

odpowiedz
piotrek9mln - 06.03.2020 / 23:13, *.telefonica.de

Co do Kuciaka to mam mieszane uczucia. Z jednej strony ratował Legię wiele razy, ale on nie potrafił łapać piłki! Ciągle ją wybijał! Nie ważne czy strzał był mocny czy lekki! Zawsze pięści szły w ruch! Kilka razy o zawał serca było blisko! Ale statystyki miał dobre

odpowiedz
amstaff - 06.03.2020 / 09:17, *.centertel.pl

Co Ty bierzesz gościu? Zmniejsz dawki. Pierwszy gol po waszym malym bledzie? Wasz zawodnik świetnie zaczął nasza akcje. Jak mogliście wyrównać przy 0 celnych strzałach.

odpowiedz
będziedobrze - 06.03.2020 / 16:20, *.t-mobile.pl

@amstaff: Asysta drugiego stopnia : - )

odpowiedz
AAA - 06.03.2020 / 00:52, *.chello.pl

Mącicielu siedż tak gdzie jesteś.
Lamus ,za te jego bzdurne wypowiedzi i nie chodzi o te tylko po tym meczu tylko dużo wcześniej..

odpowiedz
rychu - 05.03.2020 / 20:09, *.mm.pl

Sylvain Gbohouo

odpowiedz
bronek49 - 05.03.2020 / 17:38, *.chello.pl

a co by się kuciak stało jakby Kante w dwóch sytuacjach zamiast słupków trafiłby do bramki

odpowiedz
olew - 05.03.2020 / 14:23, *.vectranet.pl

Legia powinna Go kupić na puchary. Jest świetny.

odpowiedz
Misiek - 05.03.2020 / 19:18, *.centertel.pl

@olew: przy takiej grze obronnej w lidze to bez bramkarza możemy grać :)

odpowiedz
Arek - 05.03.2020 / 23:14, *.tpnet.pl

@olew: on tu mentalem nie pasuje. Zresztą już tu był.

odpowiedz
varsovian - 05.03.2020 / 12:43, *.orange.pl

Kuciak: nie możemy aż tak krytycznie patrzeć na ten mecz
Lechia: 0 celnych strzałów

Acha.

odpowiedz
luka - 05.03.2020 / 12:17, *.213.78

dureń biegający i machający stale w kierunku sędziego.
Przy naszej pierwszej bramce, to piłka dobrze w siatce się nie znalazła, a on już biegł do Musiała, by ten sprawdzał VAR i ewentualny faul na tym blondynie z Lechii.
Jego wypowiedź to kolejny wyraz jego głupoty. Jeden strzał z 30 metrów oddała Lechia i teraz się wszyscy zastanawiają co by było gdyby.
Kante miał 2 słupki i jeszcze jedna setkę oprócz tego, no, ale to nie były klarowne sytuacje:)
Nigdy więcej takich krzykaczy w Legii.

odpowiedz
RyanfromL - 05.03.2020 / 12:22, *.t-mobile.pl

@luka:
Zgadzam się z Tobą w 100procentach.

odpowiedz
Rafix - 05.03.2020 / 14:42, *.centertel.pl

@luka: co tydzień jest sama śpiewka. Ostatnio Pobierz tez twierdził że Legia strzeliła po błędach i gdyby ich nie zrobili to by wygrali :))

odpowiedz
olew - 05.03.2020 / 10:21, *.vectranet.pl

znowu świetny mecz Kuciaka, najlepszy bramkarz w lidze...

odpowiedz
Xyz - 05.03.2020 / 15:50, *.centertel.pl

@olew: szczególnie inerwencja przy strzale Wszołka, siata między nogami i bramka

odpowiedz
Matt - 05.03.2020 / 08:56, *.132.229

Może i najlepszy w lidze, ale tak jak tu inni piszą, zgniłe jabłko. Oby nie trafił z powrotem do Legii.

odpowiedz
1596 - 05.03.2020 / 08:41, *.cyfrowypolsat.pl

To kompleksy czy oderwanie od rzeczywistości?

odpowiedz
dejne3 - 05.03.2020 / 07:19, *.plus.pl

Co ty gadasz ustawiliście autobus w polu karnym i tyle w temacie.Paweł Współek sam na was czterech to trzeba umieć zrobić i tak strzelić siatkę między nogami gdzie pada gol Powiedz źe boli Kuciak

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 05.03.2020 / 07:01, *.centertel.pl

Nie podlizuj się i tak tu nie wrócisz
Judasz twuuu!

odpowiedz
JA$ - 05.03.2020 / 06:44, *.it4polska.com

Wróżylem z rąk i z nóg... że wróci Kuciak na Ł3

odpowiedz
Lizak - 05.03.2020 / 05:50, *.optonline.net

Dobry kolo z Kuciaka.
„ drugiego trafienia nie biorę pod uwagę”
„mnie najbardziej boli, strata dwóch goli”
To jak w końcu ?

odpowiedz
Luke - 05.03.2020 / 00:46, *.centertel.pl

Coś mi mówi że Kuciak z powrotem trafi do Legii po zakończeniu sezonu , według mnie obecnie najlepszy wybór zastąpienie Małeckiego

odpowiedz
Wrath - 05.03.2020 / 01:59, *.chello.pl

@Luke: sportowo tak. Zdecydowanie najlepszy bramkarz w lidze wg mnie (stipica gra pierwszy sezon więc nie biorę pod uwagę)
Ale mentalnie... niestety, już za czasów gry u nas wprowadzał bardzo napiętą atmosferę a teraz jest jeszcze gorzej. Wariaci są potrzebni, ale pozytywni tak jak Cierzniak, Jędza.
Kuciak wprowadził by znowu zgniliznę jak Ci, których Vuko wywietrzył przed sezonem.

odpowiedz
Adson. - 05.03.2020 / 02:39, *.centertel.pl

@Luke: nie ma kogoś takiego jak "Małecki" u Nas w klubie

odpowiedz
Szymon - 05.03.2020 / 04:01, *.chello.pl

@Luke: po mojemu to nie. Janko Muzykant będzie nr 1. Młodzieżowowiec musi grać

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 05.03.2020 / 06:25, *.perfecteline.pl

@Szymon : po mojemu to tez nie. Król Artur będzie nr 1. Młodzieżowiec Slisz Pyrdoł

odpowiedz
Alojzy Bąbel - 05.03.2020 / 07:08, *.play-internet.pl

@Luke: kogo zastąpienia?

odpowiedz
taki jeden - 05.03.2020 / 07:39, *.centertel.pl

@Alojzy Bąbel:

Patryka Małpeckiego - tego, co kiedyś grał w Krakowie

odpowiedz
Peter - 05.03.2020 / 10:26, *.vectranet.pl

@KasztanoRonaldo: Sprowadzanie emeryta nie ma sensu, nawet jeśli to swój chłop. Boruc tylko blokowałby miejsce kolejnemu zdolnemu, młodemu bramkarzowi.

odpowiedz
Tomek - 05.03.2020 / 11:40, *.113.189

@Wrath: Od Kuciaka lepszy jest Steinbors z Arki i jak mają kogoś ściągnąć to zdecydowanie bramkarza Arki

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 05.03.2020 / 12:58, *.perfecteline.pl

@Peter: myślę że Muzyk nie jest gotowy na pierwsza 11. Sprowadzenie Artura daje nam 2 lata pewnosci w bramce, worek doświadczenia dla młodych zdolnych bramkarzy jakich mamy i charakter wojownika. Muzyk jako 2 bramkarz Cierzniakowi bym podziękował.

odpowiedz
Radoslau - 05.03.2020 / 14:13, *.centertel.pl

@Luke: ale w Legii gra Majecki...

odpowiedz
Old _fan - 06.03.2020 / 09:30, *.136.53

@Tomek: dokładnie. A do tego skromy u ułożony!

odpowiedz