REKLAMA

Wyniki 26. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Cracovia, która miała być najgroźniejszym rywalem Legii w walce o mistrzostwo Polski, przegrała czwarty mecz tej wiosny. W piątek uległa w Zabrzu Górnikowi 2-3.
W sobotę kibice w Lubinie obejrzeli prawdziwą kanonadę - Zagłębie zremisowało z Lechią 4-4. Arka przegrała u siebie z Wisłą Płock, a Śląsk nie wykorzystał wpadki Cracovii by wskoczyć na pozycję wicelidera i przegrał z Jagiellonią. W niedzielę Wisła podzieliła się punktami z Lechem i to samo uczyniły zespoły Rakowa i Pogoni. Z kolei Legia nie wykorzystała tej szansy i przegrała u siebie z Piastem. Kolejkę zakończył mecz dwóch zespołów walczących o utrzymanie. Korona wygrała z ŁKS-em 1-0, co drastycznie zmniejsza szanse łodzian na pozostanie w Ekstraklasie.

26. kolejka:

Górnik Zabrze 3-2 Cracovia
Arka Gdynia 1-2 Wisła Płock
Zagłębie Lubin 4-4 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 1-0 Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa 0-0 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 1-1 Lech Poznań
Legia Warszawa 1-2 Piast Gliwice
Korona Kielce 1-0 ŁKS Łódź

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Bie /L /sko - 08.03.2020 / 19:34, *.master.pl

Czerwień dla Kante to działanie mafi sędziowskiej na słowa Vuco ,, jesteśmy gotowi na to że zagramy bez Domagoja po tym ''delikatnym faulu,, jak określił sędzia VA R . Mafia nie odpuszcza

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.03.2020 / 00:40, *.play-internet.pl

No cóż,tak jak mówiłem.Nikomu się nie opłaca Mistrzostwo i......dlatego zostanie nim Legia.Ale to tylko dlatego,że musi,bo kolejna próba podbicia Europy,która spełźnie na niczym spowoduje,że Mioduski już się może nie podnieść i to będzie koniec jego drenażu klubu z pieniędzy.

odpowiedz
WETERAN - 08.03.2020 / 01:34, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: Nooo - jesteś przebiegły jak Sherlock Holmes i Winnetou razem wzięci. A na dodatek - wróżka ze szklaną kulą! Podaj pogodę na drugą połowę lipca - mam urlop i chcę wiedzieć, czy brać kalosze.

odpowiedz
News⚽️Legia - 08.03.2020 / 01:48, *.169.219

@WETERAN:

odpowiedz
Misza_Praga - 08.03.2020 / 07:07, *.plus.pl

@FOREVER LEGIA: dam ci radę, weź 3 metrowy rozbieg i pier......ij się z rozbiegu w ściankę!!!tak samo tłumaczą sobie kibice Liverpool skoro mają taką przewagę??? jak Legia gra Ładnie to wszystko znaczy że co oddają punkty bo nikt nie chce Mistrzostwa???kup sobie klub,zarządzaj nim i pogadamy później jakim ty będziesz właścicielem i co osiągniesz

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.03.2020 / 10:45, *.play-internet.pl

@Misza_Praga: Na serio myslisz,ze tytuł Mistrza Polski to tylko splendor,gratulacje i fanfary?.Przecież 80%Polskich klubów ledwo zipie finansowo i ich jedynym żródłem utrzymania jest handel piłkarzami.Przypomnij sobie "sukcesy" naszych klubów,co grały w ostatnich europucharach.Po pierwszej rundzie przedwstępnej została nam tylko Legia,która przeczłapała ledwo co przez 3 rundy.I co,myślisz,że tak Piast cokolwiek zarobił na zdobyciu tytułu?.Musieli się pozbyć Valencii,żeby im się budżet nie rozjechał.Prawda jest taka,że Mistrz Polski to przede wszystkim koszta,bo premie za tytuł trzeba wypłacić,a "ludzi,którym się należy" jest mnóstwo.Poza tym eurowyjazdy-jak nie Islandia,to Kazachstan,które dużo kosztują,a "zwrot kosztów"następuje przecież tylko wtedy,gdy uda się ich pokonac w dwumeczu.No i podstawa,to tzw wzmocnienia przed meczami pucharowymi.U nas na ogół,takie coś nie istnieje i gramy albo ligowym skladem,albo już jesteśmy po sprzedaży 2-3 wiodących piłkarzy,a nowi(o ile są sprowadzeni),to albo muszą schudnąć z 10 kg,albo przypomnieć sobie jak się kopie piłkę,bo od pół roku grzali ławkę w poprzednim klubie.Podsumowując:Żeby zarobić na tytule M.P.to po pierwsze trzeba zainwestować naprawdę dużo kasy,a po drugie,trzeba jeszcze awansować chociażby do fazy grupowej.A u nas,tak jak pisałem-góra 2 rundy przedwstępnej i już możemy się skupić tylko na lidze.Pozdrawiam myślących-z fartem.

odpowiedz
Matt - 08.03.2020 / 10:59, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: Kurczę, ale doskonale to wszystko rozgryzłeś. A ja tyle lat łudziłem się, że drużyny chcą wygrać mistrzostwo. Oszuści! Szkoda, że Probierz to zrozumiał, a Vuković jeszcze nie i wiedzie nas ku tragedii :(

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.03.2020 / 11:35, *.play-internet.pl

@Matt: Porównaj budżet Legii i pozostałych drużyn.Nas jeszcze stać na to,żeby przez 3 rundy latać co 2 tygodnie po krańcach Europy.Ale tak jak już wcześniej napisałem-pewnie ten sezon będzie kluczowy,jeśli chodzi o przyszłość Legii i Mioduskiego.Zresztą przypomnij sobie(a może dowiedz się),co powiedział Mioduski bodajże 2 lata temu w temacie zdobywania tytyłu M.P.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 07.03.2020 / 23:43, *.play-internet.pl

Raków oraz Wisła to pewniaki na jutro

odpowiedz
Arek - 07.03.2020 / 23:33, *.tpnet.pl

Jak jutro wygrają to mamy autostradę do celu.

odpowiedz
optymista - 07.03.2020 / 22:27, *.tpnet.pl

Panowie spokojnie. Zmierzamy do upragnionego celu. Liczy sie tylko gra naszej Legii. Grupa poscigowa sama sie wyeliminuje. Po mistrzostwo Legio marsz.

odpowiedz
Gienek - 07.03.2020 / 22:20, *.play-internet.pl

Ładnie się wyniki pod Legię układają. Niech jutro jeszcze łach wtopi z wisłą a my pogonimy piasta i kolejka nasza.

odpowiedz
Mr T - 07.03.2020 / 22:01, *.mm.pl

Kolejna szansa odjechania slimaczej grupie poscigowej. Craxa i Slask.w dupke.

odpowiedz
Wolfik - 07.03.2020 / 18:03, *.mm.pl

Chciałbym zwrócić uwagę Kolegów na jeden szczegół. Mecz Arka - Wisła Płock. Za bezmyślny faul Deji na Dominiku Frumanie winowajca (słusznie) ukarany czerwoną kartką przez sędziego Kwiatkowskiego po obejrzeniu sytuacji na VAR. Identyczne (a nawet ostrzejsze) wejście Siplaka w Domagoja Antolicia nie zasługiwało na żadną reakcję międzynarodowego (sic!!!) sędziego Marciniaka.

Oczywiście potem zdziwienie w mediach, że kibice mają pretensje do genialnego (ich zdaniem) rozjemcy. Ręce opadają.

odpowiedz
Bródno - 07.03.2020 / 09:05, *.chello.pl

Probierz i wszystko jasne

odpowiedz
Jano - 07.03.2020 / 08:49, *.orange.pl

Probierz: Cracovia walczy o mistrza Polski
Ja: buahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!

odpowiedz
grzesiek - 07.03.2020 / 08:15, *.centertel.pl

No coz....czyzby 12 pkt przewagi?:)

odpowiedz
Mamut - 07.03.2020 / 12:54, *.t-mobile.pl

@grzesiek: w razie naszego zwycięstwa ,nad Cracovią może być 12 pkt,ale gra jeszcze Lech i Śląsk i zmieni się tylko wicelider

odpowiedz
NAS - 07.03.2020 / 07:35, *.80.146

Czy ma ktoś link na jakiś darmowy stream żeby obejrzeć meczyk za granicą. Krzeszczu wiem że masz ale nie dasz więc się nie wypowiadaj

odpowiedz
Cavca - 07.03.2020 / 10:12, *.prioritytelecom.net

@NAS: ogarnij ekstraklasa.tv - jakość jest ekstra, próbny okres za darmo. Jak dłużej masz siedzieć poza PL to za kilka euro miesięcznie bardzo się opłaca, a jak jednorazowy wypad to po meczu usuwasz konto i tyle.

odpowiedz
NAS - 07.03.2020 / 11:11, *.80.146

@Cavca: Dzięki mordeczko za radę. Pozdrawiam.

odpowiedz
k(L)ajber - 07.03.2020 / 12:12, *.centertel.pl

@NAS:
strims.world

odpowiedz
jacek - 07.03.2020 / 12:22, *.sbcglobal.net

@k(L)ajber: nie zawsze dostepny jak jestes w innym kraju ja zmieniam na polskie ip

odpowiedz
As - 07.03.2020 / 16:21, *.chello.pl

@Cavca:
Mam konto na ekstraklasa.tv, nie mogę żadnego meczu obejrzeć, co robię źle?
Odpalam mecze, mam czarny ekran.

odpowiedz
ghgg - 07.03.2020 / 17:29, *.rr.com

@NAS: maniak.tv

odpowiedz
Cavca - 08.03.2020 / 17:24, *.prioritytelecom.net

@As: Próbujesz z Polski, czy z zagranicy? W PL nie działa niestety :/

odpowiedz
K - 06.03.2020 / 23:37, *.t-mobile.pl

Górnik pojechał Cracovię,
Zagłębie popchnie Lechię,
Jagiellonia opi@rdoli Śląsk,
Raków pogoni Pogoń,
Wisła pierdyknie Lecha.
Na koniec zwycięstwo Legii nad Piastem i jesteśmy w domu!!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.03.2020 / 01:13, *.02.net

@K: Daj Boże!

odpowiedz
K - 07.03.2020 / 22:21, *.t-mobile.pl

@K:
Dobrze idzie!!!

odpowiedz
Ja sam - 07.03.2020 / 23:51, *.t-mobile.pl

@K:
Zakładając wygraną właśnie powiększyliśmy przewagę!

odpowiedz
(L)egia - 06.03.2020 / 23:18, *.virginm.net

Jak wygrają z Piastem, to będzie cudownie.

odpowiedz
jo - 06.03.2020 / 11:17, *.centertel.pl

Kolejka jak pod nas... Wszyscy za nami mają niełatwe spotkania. My też nie możemy absolutnie dopisać sobie punktów, bo Waldek to sprytna bestia i łatwo skóry nie sprzeda... Róbmy swoje a będzie dobrze.

odpowiedz