Kacper Kostorz - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Kostorza dała impuls

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Lista wypożyczonych legionistów uszczupliła się o kolejne nazwisko. Mateusz Kochalski powrócił z Radomiaka Radom i będzie leczył uraz pod okiem specjalistów z Łazienkowskiej. Natomiast ogrywający się jesienią na wypożyczeniach Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) oraz Łukasz Zjawiński (Stal Stalowa Wola) zostali zgłoszeni do III-ligowych rezerw Legii. W miniony weekend dobrze zaprezentował się Kacper Kostorz, który wpisał się na listę strzelców w ligowym spotkaniu.

Mateusz Hołownia (Wisła Kraków) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Lechem Poznań
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Arką Gdynia

I liga
Mateusz Bondarenko (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Kacper Kosztorz (Miedź Legnica) - do 87. minuty w wygranym 5-2 meczu z Chojniczanką Chojnice. Strzelec bramki na 2-1 w 51. minucie spotkania.
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 3-5 meczu z Puszczą Niepołomice
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - do 70. minuty w wygranym 5-3 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Termaliką Nieciecza

II liga
Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola) - od 59. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Błękitnymi Stargard

III liga
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z KS Wasilków
Mateusz Misiak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - od 65. minuty w wygranym 4-0 meczu ze Zniczem Biała Piska
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - do 86. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wisłoką Dębica
Bartosz Rymek (Motor Lublin) - od 13. minuty w wygranym 7-0 meczu z Chełmianką Chełm

IV liga
Mateusz Leszczuk (KS Łomianki) - rozgrywki IV ligi (północ) będą wznowione 14-15 marca. Rywalem będzie Hutnik Warszawa.

Grecja
Dominik Nagy (Panathinaikos Ateny) - najbliższy mecz zaplanowano na 15 marca g. 18:30. Rywalem będzie AEK Ateny.

Skrót meczu Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice, w którym Kacper Kostorz zdobył bramkę.