REKLAMA

W niedzielę mecz z Piastem - kup bilet!

Redakcja

W niedzielę 8 marca o godz. 17:30 Legia Warszawa podejmie na stadionie przy Łazienkowskiej 3 aktualnego mistrza Polski Piast Gliwice. "Wojskowi" mają na koncie 8 zwycięstw z rzędu przed własną publicznością, więc warto wybrać się na mecz i dopingować ekipę Aleksandara Vukovicia. Z okazji Dnia Kobiet klub przygotował promocyjne ceny biletów dla legionistek. Wszystkie Panie posiadające kartę kibica mogą kupić bilet w cenie 8 zł! W przypadku braku karty kibica do ceny biletu należy doliczyć 5 zł.

Na ten moment (sobota godz. 22) w systemie biletowym zajętych jest ponad 20 tysięcy miejsc.

KUP BILET NA MECZ Z PIASTEM

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;
- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;
- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.

fot.
fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 07.03.2020 / 23:52, *.02.net

W walce z virusem,proponuje zábek czosnku do biletu za darmo,nie ma siły na czocha rozłoży każdy virus na łopatki,...

odpowiedz
FukCorona - 07.03.2020 / 13:53, *.tpnet.pl

Właśnie podano na konferencji ministra zdrowia i wojewodów, że imprezy masowe będą odwoływane od jutra. Także jutro może być mecz jak i inne mecze bez widzów.

odpowiedz
Mirek - 07.03.2020 / 09:05, *.vectranet.pl

Ludzie obudzcie się!!!
Sobota rano a połowa trybuny wolna !!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.03.2020 / 03:47, *.94.118

Czy Virus czy nie ja I tak Kocham cie Legio Warszawo!

odpowiedz
Tydek - 06.03.2020 / 09:54, *.dataspace.pl

Czy w związku z epidemia w Europie koronawirusa mecze Ekstraklasę mogą się odbyć bez kibiców? Niektóre mecze II czy III ligi odbędą się bez kibiców do odwołania. Patrząc jak wirus się rozprzestrzenia to kwestia czasu jak u Nas będzie wiele osób zainfekowanych (stąd pewnie bilety słabo się rozchodzą bo media wzbudziły strach wśród ludzi)
Jak patrzę na listę odwołanych imprez to chyba będzie kwestia czasu co do meczów eksytaklapy.

odpowiedz
Tydek - 06.03.2020 / 09:59, *.dataspace.pl

@Tydek:

A jeszcze jedno. Czy klub przewiduje zwrot biletów gdyby wojewoda na kilka godzin przed meczem zdecydował się na nie wpuszczenie kibiców? Sytuacja z IEM w Katowicach pokazuje, że takie decyzje mogą być zatwierdzane w każdej chwili.

odpowiedz
malin - 06.03.2020 / 16:00, *.play-internet.pl

@Tydek: wojewoda bedzie hajs z własnej kieszeni za tą głupią decyzje oddawał

odpowiedz
Bubu - 06.03.2020 / 19:06, *.t-mobile.pl

@malin: jak będzie wirus w Warszawie ,to może tak zrobić ,trzeba się z tym liczyć

odpowiedz
Vuko - 06.03.2020 / 06:15, *.tpnet.pl

O ktorej ten mecz, bo nie napisane

odpowiedz
Kalbar - 06.03.2020 / 09:30, *.chello.pl

@Vuko: 17:30

odpowiedz
News⚽️Legia - 06.03.2020 / 00:25, *.02.net

Pełne!trybuny!Piast musi być!na!kolanach!

odpowiedz
Kalbar - 06.03.2020 / 00:04, *.plus.pl

Fajnie grają dawać na mecz!!!

odpowiedz
Tom - 05.03.2020 / 22:06, *.mm.pl

Bilety dla kobiet za 8 zł?
A w czym kobieta niby jest lepsza?
Nawet chętnie bym poszedł na ten mecz ale przez ten fakt rezygnuje, to jest dyskryminacja.

odpowiedz
jo - 05.03.2020 / 22:08, *.centertel.pl

@Tom: na przykład mniej od ciebie marudzą

odpowiedz
Tom - 06.03.2020 / 00:00, *.mm.pl

@jo: To chyba nigdy nie spotkałeś żadnej kobiety.

odpowiedz
Rrrr - 06.03.2020 / 13:29, *.150.124

@Tom: jednej części rowerowej mniej

odpowiedz
Sektor 200 - 07.03.2020 / 12:17, *.play-internet.pl

@Tom: dobra

odpowiedz
Sektor 200 - 07.03.2020 / 12:30, *.play-internet.pl

@Tom: dobra kupimy Ci kwiaty nie płacz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.03.2020 / 21:32, *.centertel.pl

27 tys bedzie spoko.

odpowiedz