REKLAMA

Legia partnerem 30. Biegu Konstytucji 3 Maja

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia jest coraz bardziej aktywna w sportach biegowych. Nasz klub został partnerem 30. Biegu Konstytucji 3 Maja - największego biegu w Polsce na 5 kilometrów, którego organizatorem będzie Aktywna Warszawa. Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy Ł3 - tu też odbywać się będzie odbiór pakietów startowych dla wielu tysięcy uczestników (w dniach 14 kwietnia - 3 maja), a trasa prowadzić będzie m.in. przez ulicę Łazienkowską.

Dla najmłodszych przygotowana zostanie specjalna trasa ("Bieg z Maskotką") o długości 700 metrów. Bieg dla najmłodszych wystartuje o godzinie 10:30. Start biegu głównego zaplanowano na godzinę 11:00. Pakiety startowe będzie można odbierać od 14 kwietnia. Limit uczestników wynosi 8 tysięcy osób.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Sztylet - 08.03.2020 / 14:37, *.play-internet.pl

Czemu nie ma herbu?

odpowiedz
Kamil - 06.03.2020 / 20:27, *.3.108

Nie ma co się zapisywać bo i tak odwołają. Szkoda kasy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.