Legia na wyjazdowym meczu z Górnikiem Zabrze na wiosnę 2018 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Remont ronda uniemożliwi legionistom wyjazd do Zabrza

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii prawdopodobnie nie będą mogli zobaczyć na żywo meczu 30. kolejki Ekstraklasy w Zabrzu z powodu... remontu zabrzańskiego ronda. Prace budowlane na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Roosevelta ruszyły na początku lutego i w związku z tym Górnik zamknął sektor gości. Jako pierwsi do Zabrza mieli nie pojechać fani Pogoni Szczecin. "Portowcy" ostatecznie zorganizowali wyjazd krajoznawczy i po porozumieniu z fanami KSG zdołali spotkanie ligowe obejrzeć.

Wszystko wskazuje na to, że kibice gości nie obejrzą meczów w Zabrzu jeszcze przez około pół roku. Cała inwestycja, obejmująca budowę ronda, wymianę chodników i nowe oświetlenie, powinna zostać zakończona do 31 sierpnia tego roku, ale już teraz wykonawcy mówią głośno, że termin ten może wydłużyć się o kilka miesięcy.

Mecz Górnika z Legią zaplanowano na Wielką Sobotę, 11 kwietnia. Wszystko wskazuje na to, że fani z Łazienkowskiej nie będą mogli go obejrzeć, bowiem w Zabrzu do czasu zakończenia prac budowlanych w niedalekiej odległości od stadionu, nie zamierzają przyjmować fanów drużyn przyjezdnych.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.