Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Tenmen - 08.03.2020 / 19:39, *.com.pl

Sędzia "załatwił" mecz Piastowi czerwona z kapelusza....

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.03.2020 / 19:28, *.inetia.pl

Legioniści przegrali ten mecz w głowach. Albo trener narzucił im błędną taktykę. Nie powinni dać się zepchnąć, ale grać swoje. Jak za Wdowczyka, kiedy Legia systematycznie wygrywała mecze grając w osłabieniu. Nie mówię, że na pewno byśmy coś ugrali, ale trzeba było podjąć walkę. A tak cofnęliśmy się nie wiadomo po co.

odpowiedz
Ł3.com - 08.03.2020 / 19:26, *.orange.pl

I to by było na tyle dzisiaj......

odpowiedz
Piotr - 08.03.2020 / 19:23, *.111.202

Z Lechem porazka i Piast 5 pkt. Jak rok temu??? Oby nie.

odpowiedz
Vuko Won - 08.03.2020 / 19:11, *.t-mobile.pl

Z Lechem też porażka.."skupiamy się na lidze"

odpowiedz
grzesiek - 08.03.2020 / 19:15, *.centertel.pl

@Vuko Won: Vuko KRÓ(L)

odpowiedz
grzesiek - 08.03.2020 / 19:06, *.centertel.pl

ale mnie wnerwia vesović

odpowiedz
Ł3.com - 08.03.2020 / 18:56, *.orange.pl

A ja widzę zielono.....gramy do końca

odpowiedz
ff - 08.03.2020 / 18:54, *.media.pl

Czarno to widzę. Dziś porażka, z Lechem będzie porażka, z wisłą będzie porażka i nic z tej przewagi nie zostanie...

odpowiedz
Autor - 08.03.2020 / 18:54, *.master.pl

Pinokio: Szanuję tę porażkę

odpowiedz
Buk - 08.03.2020 / 18:39, *.net.pl

9:1 za zwyciestwo Piasta. Ile wziął sędzia ?

odpowiedz
grzesiek - 08.03.2020 / 18:45, *.centertel.pl

@Buk: chyba dużo....

odpowiedz
Edek - 08.03.2020 / 18:35, *.play-internet.pl

Wczoraj w meczu Śląska karnego jaga miała z kapelusza poco jest ten var jeśli takie karne będziemy drukować no to każdy kto się przewróci to 11

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.03.2020 / 18:31, *.chello.pl

Przecież Milewski zostawił nogę, by Kante się o nią przewrócił! To Kante był przy piłce i zdarzenie było całkowicie przypadkowe. Czerwień to przegięcie. Kante z pyrami nie zagra.

odpowiedz
L - 08.03.2020 / 18:29, *.orange.pl

To co wyczynia dzisiaj przybył razem z ekipą z varu to jest po prostu kompromitacja.
Kante był skupiony na piłce do samego końca i również piłkę kopnął jako pierwszą, był niestety rozpędzony i nie miał już możliwości ominięcia piłkarza Piasta , dlatego doszło do tego zdarzenia, wg mnie nie powinno być nawet żołtej kartki ponieważ był to tylko przypadek.
Jeżeli jednak chciał ukarać Kante to max żółta kartka, czerwona kartka na środku boiska w 7 minucie..... do tego cała masa późniejszych decyzji.
Jak widać, ktoś nie chce żeby Legia powiększyła przewagę.
Mimo wszystko trzymam kciuki i w obecnej sytuacji trzeba przynajmniej zdobyć 1 pkt.

odpowiedz
Ar - 08.03.2020 / 18:24, *.mm.pl

Panowie i Panie jaka k...a czerwona kartka,bardziej żółta za wystawienie i zostawienie nogi dla zawodnika Piasta!Legia powinna się odwołać.

odpowiedz
Rafix - 08.03.2020 / 18:22, *.chello.pl

Martins odstaje od reszty.

odpowiedz
pol - 08.03.2020 / 18:06, *.chello.pl

pinokio i jego gówniane gwiazdeczki

odpowiedz
Pacho - 08.03.2020 / 17:46, *.55.28

Sędziów tego meczu powinno się potraktować jak resztki opakowań po produktach.

odpowiedz
pol - 08.03.2020 / 17:46, *.chello.pl

Tępy czarnuch pod dowództwem niedojdy pinokia ,których opłaca łamaga loczek.
9 meczów ze stratą punktów w tej gównianej lidze.
Trzeba być debilem ,żeby nie zdobyć mistrza .

odpowiedz
grzesiek - 08.03.2020 / 17:43, *.centertel.pl

kante za bardzo chce a umiejetnosci slabe i rodzi to konfilkt w jego glowie. Szkoda że czerwoną pokazał sędzia, ale chyba zasluzona

odpowiedz
Krzeszczu - 08.03.2020 / 17:46, *.bredband2.com

@grzesiek: czerwona raczej za sam "efekt", niz pomysl czy premedytacje. Mial oczy na pilce, w biegu staral sie ja kontrolowac w powietrzu, ale wcisnal korkami w noge przeciwnika. W dobie Varu niestety czerwien.

odpowiedz
grzesiek - 08.03.2020 / 18:04, *.centertel.pl

@Krzeszczu: No wiem, wyglądało to na nieumyślne, ale zagrażało silną kontuzją rywala więc stąd pewnie czerwień. W przyszlości mam nadzieje że pekhard odpali bo Jose jest troche nieprzewidywalny

odpowiedz
Pacho - 08.03.2020 / 18:07, *.chello.pl

@Krzeszczu: jak nie ma faulu to nie może być czerwonej kartki. Tu faulu nie było. Było zderzenie. Jeśli czyjś był faul to poszkodowanego. Zdarzają się często zderzenia koszmarne i jest "efekt" a kartek nie ma. To była jedna z takich sytuacji. Prawdopodobnie sędzia wypacza wynik meczu.

odpowiedz
Krzeszczu - 08.03.2020 / 18:08, *.bredband2.com

@grzesiek: Z calym szacunkiem kolego ale obawiam sie ze jedyne co Pekhart moze odpalic to jointa. :-))
Juz jak przyszedl do Tottenhamu jako mlody talent to byl wiecznie kontuzjowany. Cala jego kariera to kontuzje. U nas raptem 3 treningi, 7 minut w meczu i, ooops, no wlasnie, kontuzja.
Dziwi mnie ze nikt takich wlasnie statystyk nie sprawdza? Co u nas robia lekarze? Jaki my wlasciwie mamy sztab medyczny?
Taki obsradovic przeciez przeszedl testy i co?

1-1, na nowo mecz...

odpowiedz
Krzeszczu - 08.03.2020 / 18:11, *.bredband2.com

@Pacho: Nie sposob sie z toba nie zgodzic bo masz w zupelnosci racje. Jedno malutkie ale, zedzia od razu dal zoltko wiec dopatrzyl sie faulu. A czerwien ewidentnie za efekt-var, a nie za premedytacje.
Tak czy siak, gramy w 10ke, sytuacja na pweno w jakims stopniu wypaczyla "sprawiedliwosc" granego meczu.

odpowiedz
grzesiek - 08.03.2020 / 18:19, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Co do kartki nie znam się, aż tak ale może okazać się ze Pacho ma rację.

nie mamy lekarzy w klubie profesjonalnych, to wiadomo od dawna.

Czemu nikt nie prześledził kariery perkarda, bo to był transfer robiony na szybko, a kucharski mydli oczy że już w tamtym okienku chcieliśmy perkarda sprowadzić. Kucharski sie nadaje do robienie miodka w bambuko.

odpowiedz
Pacho - 08.03.2020 / 18:46, *.chello.pl

@grzesiek: będzie ciężko

odpowiedz
Ł3.com - 08.03.2020 / 17:42, *.orange.pl

Czerwona?....

odpowiedz
Krzeszczu - 08.03.2020 / 17:41, *.bredband2.com

O rany, czerwien dla Hose Kante... Ale sie porobilo.... Teraz nawet remis biore w ciemno. W 10-ke ciezko bedzie ograc Lazio...

odpowiedz
Ł3.com - 08.03.2020 / 17:43, *.orange.pl

@Krzeszczu: i jest odpowiedz goooooooolllll

odpowiedz
Krzeszczu - 08.03.2020 / 17:44, *.bredband2.com

@Krzeszczu: Jose Kante oczywiscie.
Ps: 1-0, brawo Antek!

odpowiedz
Krzeszczu - 08.03.2020 / 17:17, *.bredband2.com

Pekhart kontuzjowany. Hahahahahaha, zajebisty transfer. Kolejny kaleka na wersalke u fyzjoterapeuty.

odpowiedz
Arti14 - 08.03.2020 / 16:57, *.vectranet.pl

Kontuzja kolana

odpowiedz
Adi - 08.03.2020 / 16:34, *.orange.pl

A gdzie Pekhart?

odpowiedz
bzura7 - 08.03.2020 / 15:41, *.com.mx

Dzień dobry bracia, pytanie czy można by po prosić o jakiś link do tego meczu jestem po za granicami kraju i bardzo bym chciał obejrzeć ten meczyk z góry bardzo dziękuję tylko LEGIA

odpowiedz
Antek - 08.03.2020 / 16:18, *.centertel.pl

@bzura7: drhtv

odpowiedz
Szpilordzik - 08.03.2020 / 17:10, *.t-mobile.pl

@bzura7: estadios. Pl , livetv.sx
Pozdro

odpowiedz