Waldemar Fornalik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Fornalik: Trzy punkty na trudnym terenie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Waldemar Fornalik (trener Piasta): To było bardzo cenne zwycięstwo z zespołem, który ostatnio prezentował się znakomicie. Legia grała bardzo dobrze, a czerwona kartka na pewno też miała wpływ na wynik. Nawet w przewadze nie gra się jednak łatwo przeciwko takiej drużynie. Można dywagować, co by się działo, gdybyśmy grali 11 na 11, ale tego się już nie dowiemy. Dla mnie to był ciekawy mecz. Cieszymy się z trzech punktów na bardzo trudnym terenie.

Na wyjazdach już wcześniej graliśmy dobre mecze. Wówczas mieliśmy kilkanaście sytuacji, a dzisiaj po prostu byliśmy skuteczni. Gerard Badia strzelił pięknego gola. Nie znam dokładnego zapisu, co do jego kontraktu, który niebawem wygasa. Być może istnieje jakiś zapis, który mówi o tym, że po rozegraniu odpowiedniej ilości minut zostanie on przedłużony.

Naszym celem nadal jest pierwsza ósemka. Wydaje się, że jest już to bardzo blisko. Na razie nie wybiegamy myślami zbyt daleko w przyszłość. Stawianie sobie celów już teraz mogłoby być niebezpieczne i złudne.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Wolfik - 09.03.2020 / 13:37, *.mm.pl

Co by nie mówić Fornalik nie gwiazdorzy. Stwierdza fakty - wygrali mecz grając w przewadze, chociaż nie było łatwo. Nie lata, nie macha łapami, nie gada głupot o mnogości sytuacji. Dla mnie facet z charakterem.

odpowiedz
Arek - 09.03.2020 / 00:01, *.tpnet.pl

spadaj Walduś, hipokryto!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.03.2020 / 22:43, *.centertel.pl

Jeszcze przyjdzie czas na rewanz. Nastepny mecz wygramy.

odpowiedz
Ireneusz - 08.03.2020 / 21:42, *.vectranet.pl

Piast był dzisiaj lepszy, sędzia bardzo dobrze sędziował

odpowiedz
Ireneusz - 08.03.2020 / 21:36, *.vectranet.pl

Szczęście sprzyjało lepszemu. Felix i Badia dali popis dokładności. Faul był przypadkowy, ale bardzo niebezpieczny.

odpowiedz
Satylicon - 08.03.2020 / 21:24, *.236.206

Walduś jeśli już to 12 na 11.

odpowiedz
fan - 08.03.2020 / 21:16, *.centertel.pl

Waldek jakby we Warszawie kto sie zle odezwał ze trybun do Ciebie to gadaj. Ja to załatwię po swojemu.

odpowiedz
Michał - 08.03.2020 / 20:41, *.plus.pl

Sędzia z Pzpnu i Waldek kolega Zbyszka i wyrzucili Kante i pozamiatane.

odpowiedz
Stary - 08.03.2020 / 20:27, *.centertel.pl

kupiliśmy mecz waldek przyznaj się.

odpowiedz
Elmatador - 08.03.2020 / 20:49, *.centertel.pl

@Stary: kupić to sobie Waldek może buraki w biedronce

odpowiedz
Redi - 08.03.2020 / 20:11, *.centertel.pl

Dobry mecz, który jednak moim zdaniem wyglądałby by inaczej gdyby było 11 na 11. Cały mecz w osłabieniu przeciwko bądź co bądź mistrzowi Polski to ciężka przeprawa. Dla mnie najważniejsze że Legia nie poddała się w 10 minucie tylko walczyła. Czy wygrywasz czy nie...

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 08.03.2020 / 20:08, *.centertel.pl

Ile daliście przybołowi w łapę smutny Waldemarze lepiej powiedz?

odpowiedz
Franio - 08.03.2020 / 21:16, *.tpnet.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): naprawde uwazasz, ze faul nie na czerwona? Czerwona jest wtedy jak złamana noga?

odpowiedz
HUgon - 08.03.2020 / 23:51, *.vectranet.pl

@Franio: Tylko że Kante wybił piłkę a Milewski podstawił nogę która opadała,dlatego to tak grożnie wyglądało

odpowiedz
L - 09.03.2020 / 01:22, *.tpnet.pl

@Franio: widziałeś resztę meczu i to co wyprawiał ten sędzia???

odpowiedz
Luk - 09.03.2020 / 02:59, *.tpnet.pl

@Franio: Czerwona jest wtedy jak różne franie i ireneusze są tak zesrani ze szczęścia, że trzeba ich wyprosić do szatni...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.03.2020 / 06:53, *.chello.pl

@Franio: To Milewski zostawił nogę, by podciąć Kante. Nastąpnięcie na nogę było skutkiem jego nieudanego faulu. Jakby np. kopnął Kante i złamał palec, to też czerwo?

odpowiedz