Kante wylatuje z boiska - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 1-2 Piast Gliwice

Przegrana w nierównym meczu

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała na własnym stadionie z Piastem Gliwice 1-2, tracąc szansę na odskoczenie przeciwnikom w ligowej tabeli. "Wojskowi" mieli wyjątkowo utrudnione zadanie, ponieważ już od 10 minuty grali w dziesiątkę, kiedy arbiter wyrzucił z boiska Jose Kante. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył tego wieczoru Domagoj Antolić.

Po raz pierwszy legioniści zmusili bramkarza rywali do wysiłku w 3. minucie gry. Wtedy ze skrzydła zbiegł Marko Vesović, ale z jego próbą spokojnie poradził sobie Frantisek Plach. Kilka minut później mieliśmy sporą kontrowersję. Jose Kante sfaulował w środku pola jednego z rywali, a sędzia po wideoweryfikacji VAR wyrzucił napastnika z boiska. Powtórki pokazały, że piłkarz nadepnął przeciwnika, a arbiter zakwalifikował to jako zagranie umyślne(?)... Po tej decyzji gospodarze rzucili się do szaleńczych ataków. Nic nie robili sobie z tego, że grają o jednego piłkarza mniej, co już za moment przyniosło skutek! Domagoj Antolić świetnie odnalazł się w polu karnym i precyzyjnym strzałem pokonał Placha. Cóż to była za odpowiedź "Wojskowych"! Miejsce najbardziej wysuniętego zawodnika zajął tym samym Walerian Gwilia, którego czekało trudne zadanie walki ze środkowymi obrońcami z Gliwic. Gruzin niebawem doszedł jednak do stuprocentowej okazji. Gwilia otrzymał znakomite podanie od Pawła Wszołka i zupełnie nieatakowany strzelił wysoko ponad poprzeczką. To była niemal kopia sytuacji, którą ten zawodnik miał tutaj tydzień temu przeciwko Cracovii. Szkoda.

Potem Legia oddała Piastowi nieco pola gry. Przyjezdni wykorzystali to w 35. minucie, kiedy doprowadzili do remisu. Z rzutu rożnego dokładnie zacentrował Tom Hateley, a głową Majeckiego pokonał Jorge Felix. W tej sytuacji coś nie zagrało z kryciem. Przy strzelcu bramki był Wszołek, który spóźnił się z interwencją. Za moment kolejna wrzutka. Tym razem pojedynek o górną piłkę wygrał Piotr Parzyszek, jednak na szczęście zabrakło mu nieco precyzji. Potem jeszcze była szansa z rzutu wolnego. Hateley nie trafił w światło bramki.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com

Nie minęło zbyt wiele czasu drugiej połowy, a Piast wysunął się na prowadzenie. Gerard Badia z łatwością zwiódł linię obrony i mocnym strzałem w długi róg pokonał Majeckiego. Goście wysunęli się na prowadzenie, jednak spora bierność w tej sytuacji defensorów była aż nadto widoczna. Warto także dodać, że nieodpowiedzialnie zachował się Mateusz Wieteska, który wybijając piłkę po prostym dośrodkowaniu trafił wprost pod nogi przyszłego strzelca gola. Kolejne minuty to ataki Legii, które były jednak rozbijane przez przeciwników. Brak jednego zawodnika zaczął się niestety coraz mocniej uwydatniać.

W 69. minucie Piast mógł strzelić trzeciego gola. Po wrzutce z lewej strony ekwilibrystycznym strzałem w poprzeczkę trafił Felix. Chwilę potem mogło paść z kolei wyrównanie. Antolić huknął lewą nogą zza pola karnego i świetnie zachował się Plach, ratując swój zespół. Kwadrans przed końcem znów Słowak był w roli głównej. Tym razem golkiper złapał płaskie uderzenie Vesovicia. Kilka minut potem arbiter ukarał żółtą kartką Pawła Wszołka, który spiął się z Kirkeskovem. Oznacza to, że pomocnika zabraknie w kolejnej kolejce przeciwko Lechowi Poznań.

Do końcowego gwizdka było sporo walki, ale niestety wynik nie uległ już zmianie. Legioniści dwoili się i troili w ofensywie, ale było to za mało na Piasta, który po raz drugi z rzędu ograł stołeczny zespół.

Ekstraklasa
26. kolejka
#LEGPIA
18941
Warszawa
8.03.2020
17:30
Legia Warszawa
Piast Gliwice
Legia Warszawa
1-2
Piast Gliwice
12' Antolić
(1-1)
Jorge Felix 35'
Badia 52'
1 Radosław Majecki
29 Marko Vesović 90'
4 Mateusz Wieteska
55 Artur Jędrzejczyk
14 Michał Karbownik
22 Paweł Wszołek
7 Domagoj Antolić
24 Andre Martins
8 Walerian Gwilia 54'
82 Luquinhas 76'
20 Jose Kante
33 Radosław Cierzniak
16 Luis Rocha
34 Inaki Astiz
17 Mateusz Cholewiak 54'
18 Arvydas Novikovas 90'
31 Piotr Pyrdoł
77 Mateusz Praszelik
99 Bartosz Slisz
39 Maciej Rosołek 76'
Frantisek Plach 26
Martin Konczkowski 20
Uros Korun 88
Jakub Czerwiński 4
Tom Hateley 6
Mikkel Kirkesov 2
Sebastian Milewski 19
85' Patryk Sokołowski 18
78' Piotr Parzyszek 9
Jorge Felix 11
72' Gerard Badia 21
Jakub Szmatuła 1
85' Kristopher Vida 10
Tymoteusz Klupś 16
Tomasz Mokwa 22
78' Tomas Huk 23
Bartosz Rymaniak 28
Piotr Malarczyk 34
Tiago Alves 45
72' Patryk Tuszyński 89
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber,Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Trener: Waldemar Fornalik
Asystent trenera: Tomasz Fornalik
Kierownik drużyny: Adam Fudali
Masażyści: Grzegorz Biliński, Patryk Hejlman, Kamil Furgalski
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Jakub Ślusarski
Techniczny: Wojciech Myć
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (143)

+dodaj komentarz
Abdul - 30.03.2020 / 20:24, *.com.pl

Vuković to za słaby trener na Legię,warszawski klub to nie miejsce do nauki fachu a Vuko tak naprawdę się uczy bo samo bycie asystentem nawet przez kilka lat to nie to samo co prowadzenie zespołu.Co prawda stara się aby na meczach (L) nie było nudno poprzez grę ładną dla oka jednak prawdziwy trener modyfikuje ustawienie,strategię w zależności od przeciwnika.Vuko chce grać tak samo z każdym a to nie w tym rzecz.Kolejny zarzut to wystawianie na siłę Luqinhasa na skrzydle,Rosołkiem rzuca po pozycjach,kolejna sprawa to Wieteska-gość w każdym meczu popełnia mega klopsa i rywale nie mają najmniejszego problemu z neutralizowaniem go.Jeśli liga ruszy po przerwie to Legia musi stać się bardziej wyrachowana jeśli nie chce drugi rok z rzędu przegrać tytuł.

odpowiedz
Kibic emeryt - 12.03.2020 / 12:46, *.centertel.pl

Właśnie w takim meczu poznaje się wartość trenera i Vuković ją przegrał .Po raz kolejny z uporem maniaka trener wystawia Lukiniasa na boku i po raz kolejny tam wygląda żel. W Każdym meczu Wieteska robi poważny błąd i tym razem skończyło się bramką
Jako jeden z nielicznych cały czas uważam że ten trener to nie trener na lata .Oczywiście ostatnio gramy ładnie i są punkty ale to nieco przysłoniło całość pracy .
Teraz prawdziwy obraz umiejętności trenerskich Vuko i to w trzech podejściach .

odpowiedz
Autor - 11.03.2020 / 13:46, *.master.pl

" Przegrana w nierównym meczu " Racja, Piast ma trenera

odpowiedz
Mistrz Polski - 09.03.2020 / 23:09, *.chello.pl

Skończcie płakać słoiczki ,idziemy po Mistrza!!!!Piast GKS!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 09.03.2020 / 21:48, *.play-internet.pl

Cóż,przegraliśmy,bo.....mamy słupa,a nie trenera.To,że graliśmy w 10-ciu to jedno,ale przecież Vukovič zachowuje się jak przysłowiowe dziecko we mgle.Zmiany,których dokonuje (nie pierwszy raz zresztą),pokazują,że nic a nic nie zna futbolowego abecadła.Graliśmy przez cały mecz w osłabieniu,a mimo to strzeliliśmy bramkę.Zamiast więc wprowadzić napastnika,żeby Piasta pogrążyć,bo wbrew pozorom to nie Gliwiczanie mecz wygrali,tylko my go przerżnęliśmy,to po boisku biegało 5 pomocników,ktorzy do strzelania bramek "średnio się nadają".Wiecie,łatwo być "dobrym dowódcą",gdy jest tzw samograj i właściwie mecze same się wygrywają.Jaja trzeba pokazać,gdy coś nie idzie i trzeba podejmować rozsądne,a przede wszystkim odważne decyzje,a tego A.V.nie potrafi.Przypuszczam,że dlatego,bo po prostu nie ma predyspozycji do prowadzenia zespołu,a jedynym kryterium jego zatrudnienia na to stanowisko jest spolegliwość wobec działań Mioduskiego i siedzenie cicho,gdy ten rozsprzedaje mu pół drużyny co okno transferowe.Powiadam Wam-daleko z tym słupem nie zajedziemy.M.P.właściwie to już mamy,ale w pucharach,gdzie wymagania są dużo wyższe,w tak okrojonym składzie i z trenerem bez żadnej koncepcji w razie zawalenia się planu A,sukcesów nie wróżę.

odpowiedz
wola - 10.03.2020 / 10:28, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: Piro Forever tu się przeniosłeś z Legia Net ?

odpowiedz
wola - 10.03.2020 / 10:45, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: Piro Forever wracaj na Legia Net ,nie odpuszczaj jarząbkom .

odpowiedz
Dylu - 10.03.2020 / 13:22, *.klikom.net

@FOREVER LEGIA: Fajnie zgrywać inteligenta, jak się przy tym meczu nie oglądało i nie zna sytuacji kadrowej ;) Kogo miał Vuko wpuścić, jak nie właśnie tych których wpuścił? Pekhart był chory, Niezgoda sprzedany to Astiz miał wejść? Weszło trzech ofensywnych zawodników a twoje dywagacje są po prostu głupie. pozdro

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.03.2020 / 07:36, *.play-internet.pl

@Dylu: Dam Ci dobrą radę.Przeczytaj uważnie mój wpis,przeczytaj swoją odpowiedź na niego,zastanów się,kto ma rację i jeszcze raz się do tego odnieś.

odpowiedz
Bąż woa - 09.03.2020 / 21:10, *.t-mobile.pl

Przybył!Co? 30 min meczu Stuttgart-Arminia!

odpowiedz
Krzysiek - 09.03.2020 / 19:34, *.tpnet.pl

Oczywiście szkoda straty punktów ale chociaż mogliśmy zobaczyć jakie mamy dziury w obronie. Nad tym trzeba też popacować A Majecki mógłby coś obronić od czasu do czasu.

odpowiedz
Traktor - 09.03.2020 / 14:26, *.centertel.pl

Chętnie bym poczytał komentarze wszystkich "specjalistów" gdyby akcja na czerwoną kartkę była by wykonana przez zawodnika Piasta na Legioniście. Też byście uważali że niesłuszna ?

odpowiedz
Walerek - 09.03.2020 / 13:41, *.netfala.pl

Ktoś wie co powiedział pan Sławek o czerwonej kartce dla Kante w Lidze plus extra po meczu z Piastem? Prawidłowa czy nieprawidłowa?

odpowiedz
Autor - 09.03.2020 / 15:01, *.master.pl

@Walerek: prawidłowa

odpowiedz
Ziomek69 - 09.03.2020 / 12:59, *.65.134

Żółta kartka nic więcej. Wielbłąd sędziego!

odpowiedz
kolo - 09.03.2020 / 12:36, *.105.249

Jedziecie po sędziach,piłkarzach ale nikt nie wspomni o bezmyślnym zachowaniu Kante. Obiektywnie patrząc na to co zrobił to ta kartka(czerw.) jest słuszna. Każdy ma prawo do oceny ,ja wyraziłem swoją(!). Zresztą,mina Kante po obejrzeniu tej kartki,mówi sama za siebie.

odpowiedz
Traktor - 09.03.2020 / 14:16, *.centertel.pl

@kolo: Dzięki za głos rozsądku.

odpowiedz
grzesiek - 09.03.2020 / 12:16, *.centertel.pl

Odwolanie od kartki nic nie da bo pzpn obstanie za swoim sedzia. Wiec musimy na boisku wygrywac pomimo bledow sedziow. Co wcale latwe nie jest. Ale w ostatecznym rozrachunku to my bedziemy mistrzami bo pzpn nie wypusci przeciez jakiegos piasta znowu do LM po kompromitacje

odpowiedz
Markus Merk - 09.03.2020 / 12:58, *.play-internet.pl

@grzesiek: Co to wróżbita Maciej? Odwołać się trzeba, nawet jak nie anulują kartki.

odpowiedz
grzesiek - 09.03.2020 / 14:07, *.centertel.pl

@Markus Merk: tez racja kolego:)

odpowiedz
Nie faulować na czerwono - 09.03.2020 / 10:23, *.pktele.pl

To będzie przegrana w równym meczu.

odpowiedz
EdiSolo - 09.03.2020 / 10:07, *.plus.pl

Jak widać KASTA nie tylko w sądach.

odpowiedz
Gienek - 09.03.2020 / 09:11, *.netfala.pl

Szkoda tej straty punktów, ale generalnie jest dobrze. Legia ma dalej dużą przewagę. Wiadomo, przewaga mogła być już 12 punktów, co w kontekście 11 kolejek do końca sezonu byłoby bardzo znaczące ale spokojnie, takie mecze jak z Piastem się zdarzają. Myślę, że gdybyśmy grali 11 na 11 Legia na pewno zgarnęłaby pełną pulę. Teraz trzeba się skupić na meczu z amiką i tam wygrać, żeby ta przewaga nie topniała dalej.

odpowiedz
Gliwiczanin - 09.03.2020 / 09:10, *.clubnet.pl

Może zacytuje trenera Warszawskiej Legii, A. Vukovicia, po meczu z Lechią Gdańsk: "Panowie, nie ma euforii, czeka nas w niedzielę bardzo ważny mecz, chyba najważniejszy, gramy z Mistrzem Polski - Piastem Gliwice. Mistrz Polski- Piast Gliwice. Champion of Poland, understand?" No i widać, że trener wiedział czego się można obawiać. Pozdrawiam i do zobaczenia podczas meczu w rundzie mistrzowskiej.

odpowiedz
Walerek - 09.03.2020 / 10:18, *.netfala.pl

@Gliwiczanin: Spokojnie, gdyby Legia grała w komplecie 3 punkty zostałyby w Warszawie. Rewanż nastąpi w rundzie mistrzowskiej.

odpowiedz
Macienty - 09.03.2020 / 08:50, *.orange.pl

Nie ogarniam o co ta gównoburza.... dla mnie to jest drmat co wyczynia sędzia... Porównajcie sobie faul kante na czerwień a siplaka na antoli żółta kartka... zdejmijcie hu.... z oczu i się ogarnijcie ludzie... przybył to co zrobił to już nigdy nie powinien sędziować na legii plus te głąby z varu... bo to jest skandal

PS. to przynajmniej wiem dlaczego piast zdobył mistrza

Jak można również jechać na Legię już kolejny mecz dramatyczne sędziowanie.

Jakby kante nie zszedł z boiska to wciągnelibyśmy ich nosem...
Ja się cieszę bo w 10 graliśmy jak równy z równym...
Niestety Martins przy 1 i 2 bramce słabe zachowanie... więc dla mnie zjazd na ławę w jego miejsce Vako

odpowiedz
kkk - 09.03.2020 / 08:37, *.47.156

Już nie przesadzajcie,jak można mieć pretensje do piłkarzy i trenera po przegranym meczu jak praktycznie cały mecz grali w osłabieniu,jak już to można jechać na sędziego albo Kante(zdania są podzielone),takie mecze zdarzają się najlepszym i one o niczym nie świadczą więc zalecam co poniektórym spokój i chłodną głowę

odpowiedz
MINA - 09.03.2020 / 08:12, *.chello.pl

Przybył,zobaczył,wydrukował.

odpowiedz
tekken (L) - 09.03.2020 / 07:27, *.230.92

Vuko ten mecz pokazał, że trzeba walczyć do końca sezonu. Jeszcze rożne rzeczy mogą się dziać. W sumie dobrze, bo widać , gdzie jeszcze trzeba pracować, bo we wcześniejszych meczach dobrze to wyglądało.
P.S. Novikovas to wbrew pozorom ważne ogniwo i jest groźny jak gra.

odpowiedz
ajg - 09.03.2020 / 09:01, *.t-mobile.pl

@tekken (L): Odnośnie Novikovasa -chwilami jest groźny ale w sumie daleko mu do Kuchego!Ale może wreszcie dojdzie do wysokiej formy....

odpowiedz
ajg - 09.03.2020 / 07:20, *.t-mobile.pl

Jak zawsze - po porażce "wysyp "placzkow !Myśleliście, że wszystkie mecze wygramy?
A kartka dla Kante -niestety - zdecydowała o przegranej,czy była słuszna? Mógł sędzia zinterpretować ten incydent łagodniej ale VAR go przekonał o niebezpiecznym dla zdrowia wejściu w nogi!Za to wg najnowszych przepisów kara musi być!

odpowiedz
Kieł - 09.03.2020 / 09:27, *.tpnet.pl

@ajg: Nie myślałem,że wygramy wszystkie mecze, ale chyba nikt nie śnił nawet,że na tym etapie rozgrywek będziemy mieli już siedem porażek. To amatorka.

odpowiedz
retjeh - 09.03.2020 / 02:08, *.virginm.net

mógł być biały

odpowiedz
Fragles - 09.03.2020 / 00:55, *.centertel.pl

Piszecie głupoty że mamy 8 pkt. przewagi. Ludzie mamy 9 pkt. przewagi nad Lechem, bo tylko on się będzie liczył w walce o majstra a nie jakiś tam Piast.

odpowiedz
Ali - 09.03.2020 / 09:13, *.249.78

@Fragles: kiepską masz pamięć koleszko

odpowiedz
Nieznany - 09.03.2020 / 00:01, *.t-mobile.pl

Prawda jest taka,że recznik stoi w bramce,nie pamietam kiedy uratowal nam mecz.Grajac w 10 i pierwsi strzelamy bramke nie powinnismy tego meczu przegrac.Niby wszystko pieknie ale dopadają nas kontuzje teraz kartki i mam nadzieję,że nie odbije nam się czkawka sprzedaz napastnikow.

odpowiedz
SNS - 09.03.2020 / 08:35, *.play-internet.pl

@Nieznany: chociażby w meczu z Rakowem. Tam uratował nam remis.

odpowiedz
jarekk - 09.03.2020 / 09:09, *.metrointernet.pl

@Nieznany: Też tak uważam. Sytuacje przy których nam strzelili bramki były trudne ale Malarz czy Boruc takie bronili. Majecki niby bramkarz poprawny ale meczu nie wybroni. No i brak napastnika który nie będzie chował się za obrońców i czekał aż mu piłka łaskawie spadnie. Pomocnik czy obrońca czasem coś może strzelić ale generalnie od tego są napadziory.
Ale na nich trzeba wydać największa kasę której miodek skąpi.

odpowiedz
jarekk - 09.03.2020 / 10:27, *.metrointernet.pl

@jarekk: Z Cracovią po główce Kante z 5 metrów Pesković nie miał prawa obronić a obronił. Z Piastem po takiej samej główce z 5 metrów Majecki nie miał prawa obronić to nie obronił. To jest ta różnica.

odpowiedz
Arek - 08.03.2020 / 23:43, *.tpnet.pl

Sorry, ale byłem na meczu i do tej pory nie wiem, za co ta kartka. Jest ktoś w stanie to ogarnąć? Mi się zdaje, że żółta to jeszcze, ale żeby bezpośrednio? Ja nie łapię tego "arbitra".

odpowiedz
Wolfik - 08.03.2020 / 23:42, *.mm.pl

Koledzy, ochłońcie trochę. Taki mecz mógł się wydarzyć. Czerwona kartka, kontuzja, przypadkowy karny nie raz jeszcze spowodują nerwowość. Dla mnie ważne, że mimo gry w osłabieniu drużyna walczyła, do końca grała o zwycięstwo. Przegraliśmy i trudno. Nic nie stoi na przeszkodzie, by to odrobić w Poznaniu. Myśleliście, że wszystko wygramy do końca z palcem w zadzie? Reset i do przodu.

odpowiedz
News⚽️Legia - 08.03.2020 / 23:06, *.188.133

Zimmerman kubeł! Na głowe każdego co już widział drogedo Mistrza,pamiétacie?kińcòwke ostaniego sezonu?

odpowiedz
Normalny człowiek - 08.03.2020 / 22:11, *.chello.pl

To była porażka po walce i w wyjątkowych okolicznościach. Takie coś może się przytrafić. Bez lamentu. Chłopaki walczyli, i były momenty, że nie było widać, kto gra w 10. Legia gra obecnie najlepszą piłke w lidze. Za tydzień wracamy na właściwe tory i ogrywamy posrań wronki. Legia Mistrz!

odpowiedz
Kieł - 08.03.2020 / 22:09, *.t-mobile.pl

Dobrze,że ta kartka była. Jest przynajmniej wymówka... a na poważnie. SIEDEM porażek w tak słabej lidze. SIEDEM do cholery. Jak to nazwać? Kompromitacja? A przecież to nie koniec sezonu jeszcze! Strach się bać co będzie po ostatniej kolejce.
Niby już jest nieźle. niby coś tam zaczęliśmy grać i bęc. Z obłoków na ziemie. Dostaliśmy i spłynęliśmy jak Kownacki. To w dalszym ciągu jest gówno tylko ubrane w coraz ładniejsze papierki. A Vuković to wciąż stażysta a nie trener (dobrze,że już nie wuefista, czegoś się ciągle uczy). Na koniec oczywiście będziemy mistrzem. Pewnie z 12 porażkami, a co :D
Pozdrawiam

odpowiedz
Pacan - 08.03.2020 / 23:47, *.t-mobile.pl

@Kieł: Może lepiej pozdrów koleżanki i kolegów z harcerstwa. Zuch jesteś, że nas wszystkich poinformowałeś o kwestiach bieżących.

odpowiedz
Kieł - 09.03.2020 / 09:31, *.tpnet.pl

@Pacan: Proszę rozwiń swoją wypowiedź. Zaintrygowałeś mnie.

odpowiedz
Hiszpan - 08.03.2020 / 21:47, *.play-internet.pl

Czemu Wieteska w każdym meczu musi zrobić babola? Niby gra nieźle ale zawsze raz czy dwa musi coś spier... Dziś Majecki też już myślami w Monako.

odpowiedz
JA!!! - 08.03.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Bo jest ZEREM na poziomie I ligi.

odpowiedz
Sss - 08.03.2020 / 22:46, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: bo jest niesłychanie drewniany,najśmieszniejsze jest to że niektórzy go widzą w kadrze xD

odpowiedz
JA!!! - 09.03.2020 / 00:19, *.tpnet.pl

@Sss: Ta łamaga skończy jak Mikita czy inny Efir, a najwyżej Kopczyński. ZERO pozostanie na zawsze ZEREM. Wara od Legii!!!

odpowiedz
Zły krasnolud - 09.03.2020 / 02:03, *.virginm.net

@Sss: meczów

odpowiedz
Ali - 09.03.2020 / 09:14, *.249.78

@Hiszpan: bo Wieteska ma drewniane nóżki

odpowiedz
Seta do śniadania - 09.03.2020 / 10:25, *.tpnet.pl

@JA!!!: Wara od Wietesa , leszczu !

odpowiedz
Ob8ektywny - 08.03.2020 / 21:44, *.centertel.pl

Wystarczyło nie dostać czerwonej kartki. Wtedy była przegrana, remis lub zwycięstwo, w równym meczu.

odpowiedz
Wwa123 - 08.03.2020 / 21:42, *.chello.pl

Ciekawy wniosek, slabo bronimy jako drużyna gdy się cofniemy.(nieradzilismy sobie z pozycyjnym atakiem Piasta) Jak strzelilismy bramkę to aż nie wierzyłem, że możemy przegrać. Niestety oddaliśmy inicjatywę, aż do utraty 2go gola. Oby Vuko wyciągnął wnioski bo w Europie będzie więcej takich meczy, gdzie nie będziemy dominować.

odpowiedz
Adek - 08.03.2020 / 21:41, *.centertel.pl

przybył przyjął✉wydrukował.

odpowiedz
Zimny - 08.03.2020 / 22:59, *.mm.pl

@Adek: Veni, Vidi, VARi.

odpowiedz
JarosLaw - 08.03.2020 / 21:31, *.chello.pl

Ja wiem jedno. Jeśli w tym sezonie nie zdobędą mistrzostwa mając taką przewagę na tym etapie sezonu i przy tym cyrku nagminnego gubienia punktów przez peleton gdzie nikt nie chce gonić lidera to Legia będzie frajerem nie 10lecia tylko 100lecia jak można było przegrać praktycznie wygrany sezon gdzie nikt nie chce być mistrzem. A napastnika znowu dzięki Mioduskiemu brak. Obym nie był złym prorokiem bo historia lubi się powtarzać niestety.

odpowiedz
Paweł - 08.03.2020 / 21:21, *.centertel.pl

Kartę dostał kartkę a Feliks nie jaka tu sprawiedliwosc

odpowiedz
Dan - 08.03.2020 / 21:15, *.centertel.pl

Trenerze tego Jagiellończyka Novika wyxeb do rezerw, niech się ogarnie i zobaczy jak się zachować w polu karnym .

odpowiedz
Zły krasnolud - 09.03.2020 / 02:26, *.virginm.net

vukovic kompromituje sie z kazdym dniem, w którym nie odsyła go do rezerw.

odpowiedz
Obiektywny - 08.03.2020 / 21:08, *.eimperium.pl

Nie Mistrzowie Polski grali w 10 (bo to PIAST), tylko Vice Mistrzowie - piszący się zagalopował.

odpowiedz
IMPERIUM SILESIA - 08.03.2020 / 22:15, *.multimetro.pl

@Obiektywny: TE FAWORYZOWANIE LEGI WYCHODZI NAWET W TAKICH TYTUŁACH-TO PRZECIEŻ ŻAŁOSNE JEST. NIE DZIWIE SIĘ ŻE DUŻO POLAKÓW UWAŻA ŻE OD WPROWADZENIA VARU DO EKSTRAKLASY LEGIA MISTRZOSTWA JUŻ NIE ZDOBĘDZIE,A NA PEWNO PRĘDZEJ CZY POZNIEJ SPADNIE Z LIGI.

odpowiedz
Matt - 08.03.2020 / 20:54, *.play-internet.pl

1 przypadkowa porażka i już płaczki odwalają swój cyrk.

odpowiedz
filand - 08.03.2020 / 21:05, *.t-mobile.pl

@Matt:
Oby ta przypadkowa porażka nie decydowała o mistrzostwie Polski...
Nie ma Legia ataku (Kante wypadnie ba 3 mecze? ) nie ma Legia skrzydła ( Wszołek po chorobie to raczej wałek niż Wszołek).
Mam niezły nastrój bo mój Man Utd wygrał derby ( co bramkarz MC wyparował to dopiero kabaret) więc mogę sobie nad Legią popłakać...

odpowiedz
Maciej - 08.03.2020 / 20:40, *.supermedia.pl

Piłkarzom należy się szacunek za walkę,
grając od początku meczu w osłabieniu musieli oddać serce i wylać hektolitry potu, żeby w końcówce mieć siły zdominować Piasta.
Szkoda bardzo szkoda tej kartki. Ale taka jest piłka, oby w Poznaniu wrócili na zwycięska ścieżkę :)

odpowiedz
JA!!! - 08.03.2020 / 20:30, *.tpnet.pl

Rok temu, na tym samym etapie sezonu, czyli po 26 kolejkach, mieliśmy 51 punktów, czyli dokładnie tyle samo co dziś. Wniosek jest tylko jeden - NIE MA ŻADNEGO, NAJMNIEJSZEGO POSTĘPU. Jest dokładnie taka sama degrengolada, taki sam syf, takie samo szambo, taki samo gnój jak wtedy. Co więcej, wtedy było 5 porażek, dziś jest 7. Nasza pseudodrużynka jeszcze łatwiej się wypina przed byle kim i daje sobą pomiatać. Jeśli ktoś widzi postęp, to albo jest ciężko chory psychicznie, albo udaje kibica Legii. W d***e mam walkę, ja chcę punktów!!!!!!!!!!!!!!!!!! PUNKTÓW, PUNKTÓW, PUNKTÓW!!!

Vuković < 0

odpowiedz
- 08.03.2020 / 20:43, *.plus.pl

@JA!!!: Stary zluzuj majty , nakrecasz się jak młynek

odpowiedz
ben - 08.03.2020 / 20:48, *.inetia.pl

@JA!!!: zostań kibicem barcelony albo bayernu i będziesz miał same sukcesy i samogwałt po każdym meczu. Do dzieła

odpowiedz
singspiel - 08.03.2020 / 21:22, *.centertel.pl

@JA!!!: w zeszłym roku po 26 kolejkach nie byliśmy liderem. Teraz mamy 8 punktów przewagi nad drugą drużyną. Sezon sezonowi nierówny

odpowiedz
SzB - 08.03.2020 / 20:30, *.pljtelecom.pl

Przez chwilę myślałem, że my w 10 i tak bez problemu zjemy tego Piasta. Zachowanie Kante idiotyczne. Niemmiej nasz atak wygląda naprawdę solidnie i można patrzeć optymistycznie w przyszłość. Obrona bardzo martwi, Jędza to już może ma 50% jakości ze swoich najlepszych czasów, dla Wieteski niczym dla Kopczyńskiego Legia to nie ten kaliber, Vesovic- totalna porażka. Bardzo ładnie Cholewiak i w sumie cała reszta poza wymienioną trójką. Obrona do przebudowy, bo na ligę to może starcza, ale dalej w takiej formie to jest droga do nikąd. Sędziowanie eufimistycznie mówiąc co najmniej dyskusyjne. I tak będziemy mistrzem, tylko trzeba myśleć i szykować się na to co dalej.

odpowiedz
Cicho, sza - 08.03.2020 / 21:40, *.chello.pl

@SzB: i pomyśleć, że w tak frajerski i nonszalancki sposób pozbyto się z klubu Czerwińskiego. Czy te decyzyjne trzonki kierowały się wówczas chęcią "uwolnienia" pozycji dla swojaka czy też bezgraniczną głupotą?

odpowiedz
Nieznany - 09.03.2020 / 00:11, *.t-mobile.pl

@SzB: dalej nie bedzie nic bo tutaj się liczy kasa z transferów, jestesmy liderem dlatego,ze dużo strzelalsmy goli,skoro większość spędzamy w ofensywie to obrona miała mniej pracyz tylu.A prawda jest taka jaką napisałeś w komentarzu.Stolar kontuzja,a jak Vesovic dostanie 4 żółtko to kto zagra na prawej obronie?Wolny jak żółw Lewczuk.Slabo to zaczyna wyglądać kadrowo.

odpowiedz
SzB - 09.03.2020 / 11:26, *.play-internet.pl

@Cicho, sza:
Jak dla mnie przecenienie możliwości niektórych graczy, plus niepohamowana pazera na kasę ze sprzedaży młodych zawodników.

odpowiedz
SzB - 09.03.2020 / 11:33, *.play-internet.pl

@Nieznany:
Tak jak przyszło ogarnięcie drużyny przez Vuko, tak liczę i na ogarnięcie w transferach, choć to akurat mniej pewne.
Nasza liga jest koszmarnie slaba i poza radością, że my tu golimy tych ogórów, to trochę zamazuje się obraz na co nas naprawdę stać. Tak jak pisałem, mistrzostwo zapewne wróci do nas, ale obiektywnie na LE ta obrona się nie nadaje w takiej formie jak jest teraz.

odpowiedz
rob bandit - 08.03.2020 / 20:28, *.com.pl

To na farcie wygrały te zawody Trzęsigruchy

odpowiedz
Andrzej - 08.03.2020 / 20:15, *.plus.pl

Kur.. jak się czyta komentarze to widać od razu że to sami kibice Legii piszą, czytając gościa atmosferic to już zygac się chce
Wszyscy winią sędziego i napewno miał w tym duży udział bo Siplak tydzień temu jednak nie dostał kartki czerwonej i nawet VAR nie interweniował.

Dla mnie poraz kolejny wszystko co leci w bramke Legii to wpada, dziś dwa strzały i 2 bramki. A dziś Gvilia w 1 połowie i Wszolek pod koniec meczu mieli 100, a do tego super obrona po strzale Antolica w 2 polowie

odpowiedz
filand - 08.03.2020 / 20:13, *.t-mobile.pl

Legia uwielbia sobie utrudnić sobie życie.

odpowiedz
Józefowianin - 08.03.2020 / 20:05, *.centertel.pl

Farciarze gliwicy gdybyśmy grali,po jedenastu cały mecz,trzy punkty zostały by w Warszawie.Teraz nie płaczemy i leszkowi doj......

odpowiedz
fredix - 08.03.2020 / 20:05, *.mm.pl

gratulacje dla pana sędziego, dziś w świetnym stylu ugrał 3 pkt

odpowiedz
Polo - 08.03.2020 / 20:03, *.virginm.net

Obrona tragedia Wieteska asysta przy bramce na 2-1 podanie do Badia,Jędza przy golu na 1-1 jak słup soli Felix za nim za chwilę przed nim,a Jędza stoi i czeka c..j wie na co? Pomijając fakt że jakby był któryś grajek stał przy pierwszym słupku to gola by nie strzelili.Brawo Antolić.
Będzie cieżko w pyrlandii,ale NIE PODDAWAJ SIĘ,UKOCHANA MA,NIE PODDAWAJ SIĘ,LEGIO WARSZAWA.

odpowiedz
jani - 08.03.2020 / 21:29, *.centertel.pl

@Polo: Drugi gol to wina Martinsa nie Wieteski. Portugalczyk odwrócił się d... do Badiizamiast go blokować

odpowiedz
PoloPOLO - 09.03.2020 / 07:00, *.192.115

@jani: Nie do końca bo to Wieteska podał piłkę do Basia , zamiast wykopać

odpowiedz
Polo - 09.03.2020 / 08:05, *.192.115

@jani: Nie do końca sie z Tobą zgadzam,bo to Wieteska podał piłkę do Badia,zamiast wykopać.Później było jak piszesz.Pzdr

odpowiedz
atmosferic - 08.03.2020 / 20:01, *.orange.pl

i co? cwaniaczki. A nie mowilem ze najblizsze mecze beda trudne i ze Piast potrafi grac z Legia? To wielka burza tu na mnie spadla. Teraz wpi...ol na Lechu dostaniemy, cos czuje ze Vuko jeszcze przed podzialem na grupy roztrwoni przewage. Tak jak sie spodziewalem i mowilem ze wazne zeby konkretnych meczow z konkretnymi rywalami z czolowki jezeli sie nie wygrywa to nie nalezy ich przegrywac... i wlasnie Vuko przegral wygrany mecz z glownym rywalem do tytul,,, wystarczyl tu remis, tak jak rok temu remis w bialym stoku, poznaniu i z piastem u siebie dalby tytul, a my ich dokarmialismy punktami, dzis bylo podobnie.

odpowiedz
Jano - 08.03.2020 / 20:08, *.orange.pl

@atmosferic: gdyby nie pomoc sędziego to Piaścina pojechała z 4 w plecy,weź zmień pieluche bo opary z niej szkodzą ci na mózg!

odpowiedz
In - 08.03.2020 / 22:50, *.centertel.pl

@atmosferic: masz racje ,te ostatnie wygrane pokażą ze Piłkarzyki L złapią dołka jak wszyscy prędzej czym później

odpowiedz
Czarny76 - 08.03.2020 / 22:55, *.amazonaws.com

@Jano: Jaka k....a pomoc sędziego?Zespol dobrze przygotowany mający styl i pomysł na grę nawet w 10 może wygrać mecz.A tu co?Zero pomysłu gra na stojąco akcje zwalniające.Prawda jest taka ze nadal nie mamy trenera i zespołu.

odpowiedz
Arek - 08.03.2020 / 23:32, *.tpnet.pl

@atmosferic: weź już zaśnij typie.

odpowiedz
pawel - 08.03.2020 / 20:01, *.mm.pl

A dlaczego nikt nie wspomni o "asyscie" Parodysty Wieteski przy drugiej bramce? Gość nie potrafi po raz kolejny wyprowadzić celnie piłki.
Bądzmy spokojni o wynik. Grają dobrą piłkę i przy grze po 11 byłaby masakra piasta co pokazały pierwsze minuty jak ich Zamknęliśmy na połowie.

odpowiedz
mackiki - 08.03.2020 / 20:32, *.chello.pl

@pawel: mecz trwa 90 minut

odpowiedz
Aleksander - 08.03.2020 / 19:59, *.chello.pl

Wydaje mi się, że mistrzowie Polski po wyrzuceniu Konte mieli akurat łatwiejszą drogę do pokonania Legii

odpowiedz
gazza - 08.03.2020 / 19:58, *.inetia.pl

Mimo że przegrali to trudno mieć do nich pretensje bo walczyli do końca !
Jedyny minus to Kante który za to co zrobił powinien być wywalony do rezerw na dwa miesiące !

odpowiedz
Człowiek - 09.03.2020 / 09:11, *.175.104

@gazza: Załamujesz mnie.

odpowiedz
Sebo(L) - 08.03.2020 / 19:56, *.master.pl

Czerwoną kartkę dla Kante można by było zrozumieć,gdyby zawodnik nadępnął na nogę przeciwnika umyślnie i z premedytacją.Tak jednak nie było...Co mógł zrobić w tej sytuacji Kante,który walczył o piłkę i w konsekwencji ją dotknął pierwszy? Już nic.Taka jest prawda.Żółtko ok,niech będzie ale żeby od razu czerwona?! No nic trzeba grać dalej.Dwa ciężkie wyjazdy i oby nie powtórzyła się sytuacja sprzed roku,gdzie w pewnym marszu po MP przeszkodził nam Piast ,też po wygranym na wyjeździe meczu z... Lechią.

odpowiedz
bravo - 08.03.2020 / 20:01, *.chello.pl

@Sebo(L): A historia lubi się powtarzać :)

odpowiedz
Wolfik - 08.03.2020 / 23:35, *.mm.pl

@Sebo(L): Kolego, sędzia podjął decyzję słuszną (niestety). Nie było to zagranie celowe, ale niebezpieczne. Zdarza się. To, że Marciniak po faulu Siplaka na Antoliciu (zagranie bardzo podobne) był ślepy, nie znaczy że inni też tacy będą. Zapominamy i gramy dalej. Swoje.

odpowiedz
mietowy - 08.03.2020 / 19:46, *.chello.pl

trudno przelknac te gorzka pigulke ale sedzia ustawil zawody na poczatku meczu a przynajmniej mocno sie do tego przyczynil no szkoda

odpowiedz
(L)egionowo - 08.03.2020 / 19:44, *.centertel.pl

Ja się boje ze włodarze ekstraklasy wpłyną na sędziów żeby Legia zdobyła jak najmniej punktów , po co? A po to żeby końcówka była bardziej atrakcyjna. Kante zasłużył na kartkę ....ale na żółtą. I te gwizdanie fauli w jedną stronę ja pi.... Trzeba się pilnować panowie !!!!

odpowiedz
Jano - 08.03.2020 / 19:59, *.orange.pl

@(L)egionowo: dokładnie Legia by miała z dużą przewagę gdyby wygrała a tak to będzie ciekawej dla tych buraków,do kiedy będziemy mieli takich baranów na czele Ekstraklasy tak będzie ,bo oni ciągną to wszystko w dół,nie w górę tylko w dół chcą równać!!!Teraz pacany tą ligę powiększyli do 18 zespołów żeby jeszcze bardziej rozpuścić i tak marną ligę ,a jak jakaś drużyna chce się wybić jak np.Legia to bardzo szybko daje sie jej do zrozumienia że ma się nie wychylać!

odpowiedz
L - 08.03.2020 / 19:43, *.orange.pl

Ilość trolli albo głupców w komentarzach mnie przeraża.
Legia nawet w 10 mogła ten mecz przynajmniej zremisować.
Nie zawsze się wygrywa, jeżeli przegrywasz to przynajmniej po walce, a Legia walczyła dzielnie mimo że grała w 10 i z sędzią który delikatnie mówiąc, nie chciał żebyśmy dzisiaj wygrali.
Mamy 8 pkt przewagi, gramy najlepszą piłkę w lidze , teraz zapomnieć o tym spotkaniu i za tydzień wygrywamy w Poznaniu.

odpowiedz
ŁUKASZ323 - 08.03.2020 / 19:43, *.plus.pl

Witam,głowa do góry.Zobaczcie co Legia grała do tego meczu ,jestesmy najlepsi.Tez jestem wk ....... jestem z ok gliwic i ta porazka boli podwojnie.Jest szansa odwołac sie pd kartki dla Kante wiec trzeba dzialac,dobrze wiecie ze mistrzostwo dla Legii to policzek dla innych .Pozdrawiam kolegów po szalu ,Legia Mistrz

odpowiedz
jim - 08.03.2020 / 19:41, *.orange.pl

Po fakcie to każdy jest mądry ale zastanawia mnie czy taktyka z tak głębokim cofnięciem to był dobry ruch. Sytuacja z czerwoną kartką dosyć ciężka do oceny bo to stąpnięcie na nodze przeciwnika bardzo groźnie wyglądające no ale całkowicie przypadkowe. W dziesiątkę gra się inaczej ale niestety słaby mecz większości naszych grajków, jeden Antolić to za mało natomiast Piast dostał za dużo swobody i to wykorzystał. Trzeba twardo stąpać po ziemi i zdobywać punkty bo znów skończy się jak w zeszłym sezonie.

odpowiedz
Bie /L /sko - 08.03.2020 / 19:39, *.master.pl

Czerwo dla Kante to wynik komentarza Vuko. - jesteśmy gotowi na to że zagramy bez Domagoja po tym ''delikatnym faulu,, jak to określił sędzia Var ... Mafia nie odpuszcza ....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.03.2020 / 19:39, *.centertel.pl

Zerknalem na rezerwe w tym meczu, i nie widze wartosciowych zmiennikow. Trzeba sie solidnie wzmocnic co najmniej 5 zawodnikami plus bramkarz. Tylko czy to mozliwe...Jak na rezerwie maja siedziec Astiz i Rocha, to lepiej wziac kolejnych mlodych z akademii. Gorzej na pewno nie bedzie.

odpowiedz
Hg - 08.03.2020 / 19:59, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
jarekk - 08.03.2020 / 19:38, *.metrointernet.pl

Ewidentna ustawka buków. Poinformowani nieźle zarobili a lud roboczy wytrzeszcza oczy.

odpowiedz
Hakon - 08.03.2020 / 20:20, *.plus.pl

@jarekk: ja tam co mecz stawiam przeciw L i ciesze sie z wyniku albo serce koi portfel

odpowiedz
(L) - 08.03.2020 / 19:37, *.t-mobile.pl

Od dwóch meczy piszę, że Kante jeden ze słabszych, dziś to potwierdził. To nie może być napastnik pierwszego wyboru. Pewnie miał kilka meczy z rzędu z bramkami, liczbami. Na naszą ligę ok, ale co dalej. Nie możemy być zachwyceni, że biega, walczy. Popatrzcie ile zepsuł sytuacji w trzech ostatnich meczach? W miarę daje radę bo taka liga, nie przez swoją doskonałość. Potrzeba bramko strzelnego napastnika

odpowiedz
Błażej - 09.03.2020 / 14:53, *.telnaptelecom.pl

@(L) : To głupio piszesz, to obok Antolicia nasz najlepszy zawodnik. No ile zepsuł tych sytuacji? Jedną, dwie? Tak walczy, tak ma mnóstwo odbiorów, tak odnajduje się w grze kombinacyjnej. Można jedynie się zastanawiać czy więcej da jako 9 czy jednak grając za napastnikiem.

odpowiedz
Satyricon - 08.03.2020 / 19:37, *.236.206

Tak to jest jak zamiast sędziego na mecz Przybył drukarz.

odpowiedz
Pacho - 08.03.2020 / 19:44, *.chello.pl

@Satyricon: dobre. Bardzo dobre.

odpowiedz
Pacho - 08.03.2020 / 19:44, *.chello.pl

@Satyricon: dobre. Bardzo dobre.

odpowiedz
L - 08.03.2020 / 19:35, *.orange.pl

Nie będę komentował poziomu dzisiejszego sędziowania.
Faktem jest , że Legia przez cały mecz grała w 10 a to kosztuje sporo sił.
Przegraliśmy, trudno, nie zawsze się wygrywa.
Mimo wszystko podobała mi się walka Legionistów w tym nierównym meczu, Wszołek, Antolić coś fantastycznego.
Mamy 8 pkt przewagi , za tydzień będzie lepiej.
A pzpn niech lepiej przyjrzy się sędziowaniu panów przybyła i lasyka.

odpowiedz
Pacho - 08.03.2020 / 19:49, *.chello.pl

@L: Duma. Mimo przegranej, daje prawie wszystkim 4. Za walke, za dążenie do remisu, wygranej. 3 Wieteska (zawalenie przynajmniej jednej bramki) i Kante (za pecha co do niepelnosprytnych sędziów). Rosołek i nowikowas 3 bo za krótko grali. Reszta 4. Za walkę.

odpowiedz
Jarestro - 09.03.2020 / 06:27, *.inetia.pl

@L: ja bym dodał jeszcze Marciniaka

odpowiedz
Kristof - 08.03.2020 / 19:34, *.ziggo.nl

Piast wygrał ponieważ przed meczem spożywali wódkę popijając piwem i jedząc tłuste frytki z frytury!

odpowiedz
Luk - 09.03.2020 / 03:30, *.tpnet.pl

@Kristof: piast wygrał bo przybył drukarz...

odpowiedz
Wolfik - 08.03.2020 / 19:34, *.mm.pl

Wszystkiego nie wygramy. Zdarzają się takie mecze, jak ten dzisiejszy. Czerwona kartka plus dwie bramki dla rywali niecodziennej urody sprawiły, że przegraliśmy. Trzeba jak najszybciej o tym zapomnieć, bo teraz mamy dwa mega trudne wyjazdy i będziemy grać bez kilku czołowych graczy. Przewaga jest, wszystko w naszych głowach nogach i... głowach.

odpowiedz
Bie /L /sko - 08.03.2020 / 19:49, *.master.pl

@Wolfik: Ok. Myślę że czy gramy u siebie czy na wyjeździe to to samo. Ważne co jest w głowie. Mam więcej optymizmu przed Krakowem i poznanien niż miałem dzisiaj. Legia Mistrz . Spotykamy się po Zygmuntem

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.03.2020 / 19:33, *.chello.pl

Słabo Vesovic, Wszołek i.... Majecki. Niestety, Majecki ma manierę Dudka i broni strzały w lewy róg, prawą (dalszą) ręką. Przypomnijcie sobie mecze z MŚ w Korei. Wielki niefart. Teraz trzeba pokazać serce i honor w najważniejszym meczu w sezonie z pyrami. Tylko LEGIA!!!

odpowiedz
prezes - 08.03.2020 / 19:31, *.chello.pl

bukmacherska ustawka piłkarski poker sędzia Laguna w akcji

odpowiedz
pjoter - 08.03.2020 / 19:31, *.amazonaws.com

Ok, wnioski po meczu---brak ławki rezerwowych, brak napastnika w przypadku absencji Kante oraz kolejny grzech jest taki,że drużyna jest zbyt uzależniona od Kante, co dziś było widać.Mogło byc 12 punktów, jest 8, choć pewnie i tak wygramy tę naszą paraligę.

odpowiedz
Kamień - 08.03.2020 / 19:37, *.chello.pl

@pjoter: nie powtarzaj błędu redaktorów... Jakim cudem 8? To za zwycięstwo są 4 punkty teraz? Chyba przegapiłem jakąś zmianę w regulaminie.

odpowiedz
Farmi - 08.03.2020 / 19:49, *.tpnet.pl

@pjoter: Rosołek jest przecie , ino więcej podań mu podawać trza .

odpowiedz
Aryon - 08.03.2020 / 19:50, *.chello.pl

@Kamień: Piast miał do nas straty przed tą kolejką 11 pkt, a więc reszty się domyśl.

odpowiedz
do kamień - 08.03.2020 / 19:52, *.com.pl

@Kamień: Spróbuj czytać ze zrozumieniem. W przypadku wygranej byłoby 12 punktów przewagi nad drugą w tabeli craxą. Przy porażce z piastem (i jego awansie na drugie miejsce w tabeli) mamy 8... Serio, myślenie nie boli. Nie zamieniaj mózgu w kamień

odpowiedz
ja - 08.03.2020 / 19:31, *.ip-point.pl

gdyby nie czerwo wygrana bez problemu.

odpowiedz
Ł3.com - 08.03.2020 / 19:30, *.orange.pl

I tyle na dzisiaj

odpowiedz
Rafix - 08.03.2020 / 19:30, *.chello.pl

Czerwona dla Kante to tak jakby karać pociąg za potrącenie pieszego :)
Martins powinien wrócić na ławkę

Taką porażkę można przyjąć spokojnie, starali się i przypadkowa czerwona kartka zdecydowała o wyniku meczu.
Mamy bezpieczną przewagę więc spokojnie.

odpowiedz
Wolfik - 08.03.2020 / 23:47, *.mm.pl

@Rafix: Sędzia mógł to zinterpretować różnie. Ale Kante zagrał niebezpiecznie i niestety trafił Milewskiego. Rozumiem Cię, bo sam mam w pamięci faul Siplaka na Antoliciu. Ale nie wszyscy są idiotami jak sędzia z ówczesnego meczu.

odpowiedz
Władeczek - 08.03.2020 / 19:29, *.orange.pl

Brawo Mistrz Polski

odpowiedz
Bie /L /sko - 08.03.2020 / 19:53, *.master.pl

@Władeczek: może to ironia w tym momencie w zlym stylu

odpowiedz
Mistrz - 08.03.2020 / 19:29, *.centertel.pl

No i jak tam Grzesiu? Legia wszystko wygrywa? Kurs prawie 8zł wszedł na Piasta

odpowiedz
grzesiek - 08.03.2020 / 19:45, *.centertel.pl

@Mistrz:gratuluje, no cóż...co tu pisać po takim meczu. Niemniej nadal uważam że mamy na prawde wartościowy team. Trzeba kupić napastnika i kogoś w miejsce w Veso i będzie bardzo dobrze. Glasgow Rangers będzie grało w 1/8 LE, za rok czemu by nie my ?:)

odpowiedz
Bie /L /sko - 08.03.2020 / 20:08, *.master.pl

@Mistrz: spadaj. Mogę ci dac 8 zł. Jak będę w Warszawie

odpowiedz
Hahah - 08.03.2020 / 19:28, *.t-mobile.pl

Pinokio - trener na lata

odpowiedz
eduardo - 08.03.2020 / 19:34, *.toneticgroup.pl

@Hahah: spojrz na tabele gamoniu

odpowiedz
Hahah - 08.03.2020 / 20:05, *.t-mobile.pl

@eduardo: jak się zwracasz gówniarzu.. patrzę i widzę kolejną porażkę

odpowiedz
eduardo - 08.03.2020 / 20:31, *.toneticgroup.pl

@Hahah: Źle patrzysz gamoniu. Wielka Legia na I miejscu i 8 pkt przewagi

odpowiedz
ben - 08.03.2020 / 20:38, *.inetia.pl

@Hahah: to może ty gamoniu zostań trenerem! Tylko najpierw ukończ podstawówkę.

odpowiedz