Jakub Witkowski (z lewej) zajął 7. miejsce na mistrzostwach Polski juniorów
REKLAMA

Wyniki legionistów na MPJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas Mistrzostw Polski Juniorów w judo, które odbyły się w Trzebnicy, dwaj zawodnicy Legii ukończyli rywalizację poza podium. Jakub Witkowski po trzech wygranych i dwóch porażkach, zakończył zawody na miejscu siódmym w kategorii wagowej -73 kilogramów. Z kolei Mikołaj Cewiński w kat. -60kg był dziewiąty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.