Aleksandra Jarmolińska - fot. strzelectwo-legia.pl
REKLAMA

Jarmolińska 4. w PŚ w Nikozji

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Aleksandra Jarmolińska z sekcji strzeleckiej Legii, bardzo dobrze zaprezentowała się podczas zawodów Pucharu Świata w strzelaniach do rzutków, które odbyły się w cypryjskiej Nikozji. Legionistka w kwalifikacjach uzyskała piąty wynik, co dało jej awans do 6-osobowego finału. W nim Jarmolińska była czwarta, co należy uznać za bardzo dobry rezultat.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.