REKLAMA

Terminarz sezonu 2020

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Amp futboliści Legii, którzy rozgrywki sezonu 2019 zakończyli na miejscu trzecim, 28 marca rozpoczną nowy sezon, w którym o mistrzostwo Polski rywalizować będzie pięć drużyn - do gry dołączą zespoły Warty Poznań i Widzewa Łódź, zabraknie natomiast Miedziowych Polkowice. Pierwszy turniej zaplanowano na weekend 28-29 marca i rozegrany zostanie na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Strumykowej 21. Szczegółowy terminarz turnieju podamy wkrótce.

Cały sezon składać się będzie z pięciu turniejów, których organizatorami będzie każda z drużyn. Ostatnie zawody zaplanowano na 24-25 października w Łodzi.

Terminarz sezonu 2020 amp futbol ekstraklasy:
28-29 marca: organizator Legia Warszawa (ul. Strumykowa 21)
25-26 kwietnia: Warta Poznań
4-5 lipca: Husaria Kraków (Białka Tatrzańska)
3-4 października: Kuloodporni Bielsko-Biała
24-25 października: Widzew Łódź
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.