REKLAMA

13-15.03: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Mecz koszykarzy, futsalistów i rezerw piłkarskiej Legii zostały odwołane z powodu epidemii koronawirusa. Nie odbędzie się także mnóstwo spotkań młodzieżowców. Mecz Lech - Legia rozegrany zostanie bez udziału publiczności (w sobotę o 20:00), podobnie jak spotkania naszych przyjaciół. W ten weekend mecze, których nie odwołano, śledzić można tylko za pośrednictwem telewizji.

Rozkład jazdy:
13.03 g. 20:00 FC Den Haag - Fortuna Sittard
14.03 g. 15:00 Radomiak Radom - Odra Opole
14.03 g. 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
14.03 g. 20:00 Lech Poznań - Legia Warszawa
15.03 g. 12:40 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec

Młodzież:
W związku z działaniami prewencyjnymi w zakresie koronawirusa SARS-CoV-2, treningi i mecze drużyn młodzieżowych zostały odwołane, podobnie jak turnieje, w których miały brać udział.
W czwartek oficjalnie odwołano też mecze CLJ.

Turniej "Nieoficjalne Mistrzostwa Polski U14" (rocznik 2006 i mł.) - odwołany; przeniesiony wstępnie na czerwiec.
Miętne, 14-15 marca 2020 r.

W turnieju współorganizowanym przez Drukarza, miał wziąć udział szereg drużyn z krajowej czołówki, jak również mocni konkurenci z Ukrainy.

Grupa A: Warta Poznań, CWZS Bydgoszcz, Escola Varsovia, Arsenal Kijów
Grupa B: Legia Warszawa, Arka Gdynia , Miedź Legnica, FC Lwów
Grupa C: Drukarz Warszawa, Motor Lublin, Elana Toruń, FC Wrocław Academy
Grupa D: Jagiellonia Białystok, MKS Polonia Warszawa, ŁKS Łódź, FC Atlet Kijów


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Bartosz - 13.03.2020 / 08:11, *.chello.pl

Trzeba natychmiast zamknąć ligę zanim będzie za późno ludzie opamiętajcie się wirus szaleje zamknijmy To zanim będzie za późno i wirus na zniszczy!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.