REKLAMA

Bieg pamięci A. Gmitruka przełożony na czerwiec

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pierwszy bieg im. Andrzeja Gmitruka, poświęcony ś.p. trenerowi bokserskiej Legii, który był zaplanowany na niedzielę, 22 marca, odbędzie się w innym terminie - poinformowali organizatorzy wydarzenia, z powodu epidemii koronawirusa. 10-kilometrowy bieg spod stadionu Legii w kierunku kolumny Zygmunta, zostanie przełożony na czerwiec. O dokładnym terminie poinformujemy w przyszłym tygodniu. "Prosimy wstrzymać się do tego czasu z decyzją o ewentualnej rezygnacji z biegu" - apelują organizatorzy. Przypomnijmy, że zysk z tego wydarzenia przekazany zostanie wdowie po Andrzeju Gmitruku. W związku z powyższym, przedłużone będą zapisy na bieg, podczas którego na zniżki mogą liczyć posiadacze karnetów na mecze Legii.

W zawodach będzie mogło wziąć udział 990 zawodników, obowiązuje limit min. 16 lat. Posiadacze karnetów na mecze Legii zapłacą za pakiet startowy 40 złotych (bez koszulki) lub 50 złotych (z koszulką). Ceny dla pozostałych to odpowiednio 80 i 100 zł.

Trasa (1 pętla 10 km): Łazienkowska – Rozbrat – Przemysłowa – Koźmińska – Górnośląska – Czerniakowska – Ludna – Solec – Dobra – Karowa – Furmańska – Bednarska – Krakowskie Przedmieście – pl. Zamkowy – Senatorska – Miodowa – Kozia – Trębacka – Focha – Ossolińskich – Krakowskie Przedmieście – Karowa – wiadukt Stanisława Markiewicza – Browarna – Topiel – Kruczkowskiego – Rozbrat – Myśliwiecka – Łazienkowska


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Arek - 10.03.2020 / 23:59, *.tpnet.pl

A mnie ciekawi, dlaczego w tym biegu mogło wziąć udział 990 osób, a nie np. 1916. No chyba, że to chodzi o imprezę masową.

odpowiedz
lhm - 12.03.2020 / 00:02, *.vectranet.pl

@Arek: Być może o to chodziło. Ale jeśli tak, to czemu bieg się nie odbędzie? Coraz bardziej irytująca jest ta epidemia głupoty. Jeśli już ktoś biega 10 km to raczej jest zdrowy. Co złego może się wydarzyć? Dla niedzielnego biegacza taki dystans to od 45 minut do godziny biegu...
Odwoływanie imprez na otwartym powietrzu jest chore.
Może ktoś by się zastanowił nad warunkami pracy ludzi w biurowcach??? Tam człowiek siedzi od 8 do 12 godzin. W całym budynku często pracuje ponad tysiąc osób a zagrzybiona klima mieli elegancko powietrze w obiegu zamkniętym i aplikuje wszystkim wirusy... To są największe oprócz komunikacji zbiorowej w godzinach szczytu, wylęgarnie nowych zachorowań.

odpowiedz
Legia - 10.03.2020 / 18:35, *.chello.pl

A co z osobami które wygrały pakiety w konkursie?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.