fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecze Ekstraklasy odkodowane

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Platforma Canal+ poinformowała, że w związku z zamknięciem meczów Ekstraklasy dla publiczności, wszyscy jej abonenci będą mogli oglądać mecze najbliższej kolejki, nawet jeśli nie wykupili pakietu Canal+. - Sytuacja jest wyjątkowa, wymaga więc od nas wyjątkowych działań. Z duchem sportu i z myślą o Was – kibicach, najbliższą kolejkę PKO BP Ekstraklasy odkodujemy dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+. To znaczy, że nawet jeśli nie macie CANAL+ w swoim abonamencie, to będziecie mogli przeżywać sportowe emocje razem ze swoimi drużynami - pomimo niedostępnych stadionów. Pracujemy równocześnie dla Was nad specjalnymi ofertami, które pozwolą śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy w kolejnych kolejkach. Zachęcamy również innych operatorów, którzy mają w ofercie CANAL+ do podobnych działań. Ze sportowymi pozdrowieniami! CANAL+ dla kibiców! - czytamy w komunikacie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
T - 13.03.2020 / 08:36, *.centertel.pl

Kto oglądał mecze Ligi Mistrzów albo Ligi Europy z pustymi trybunami i bez dopingu ten na pewno juz wie ze taka piłka nożna nie ma sensu.
To jest robienia czegoś na siłę...

odpowiedz
1410 - 13.03.2020 / 07:15, *.t-mobile.pl

Z jakiego obiektu sportowego pochodzi to zdjęcie?

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 13.03.2020 / 07:16, *.Legionisci.com

@1410: ŁKS Łódź

odpowiedz
hgfd - 12.03.2020 / 19:21, *.chello.pl

brawo C+!

odpowiedz
Ziomek69 - 12.03.2020 / 06:59, *.65.142

To niech obniżą mi rachunek o koszt Canal Plus za miesiąc kiedy było odblokowane!

odpowiedz
ręce opadają - 12.03.2020 / 18:37, *.chello.pl

@Ziomek69: pies ogrodnika

odpowiedz
Abonent C+ - 11.03.2020 / 17:55, *.plus.pl

Sratytaty z duchem sportu haha.... W związku z zamkniętymi stadionami wzrośnie zainteresowanie ogladaniem w tv, a więc więcej reklamodawców i wieksza kasa z reklam. Na tym świecie nikt nikomu za darmo nic nie dał.

odpowiedz
Kurak - 11.03.2020 / 08:39, *.orange.pl

Chcialbym powstrzymac hurraoptymistyczne zapedy - odkodowane jest dla abonentow canal plus, ktorzy nie wykupili dodatkowego pakietu.
Czy canal + bedzie odkodowany w UPC czy Vectrze to zalezy od operatorow wlasnie...

odpowiedz
Szelka - 11.03.2020 / 23:04, *.chello.pl

@Kurak: będzie odkodowany automatycznie na podstawie umów wewnętrznych platformy i kablówek. Operatorzy, w takiej sytuacji, są zobowiązani do wypełnienia wspomnianych uregulowań. Proszę szanownego Kolegę o nie rozprzestrzenianie dezinformacji - wystarczy koronawirus...

odpowiedz
Jerz z Potoku - 10.03.2020 / 20:42, *.chello.pl

Kierownictwo Canal+ zachowało się godnie i mądrze. Oczywiście hymny pochwalne nad Ich profesjonalizmem będziemy różnicować w zależności od tego, czy również zdecydują się na odkodowanie 28, 29 i 30 kolejki ESA. Prawdopodobnie na tej 30-tej zakończy się rywalizacja o tytuł MP'2020 - jeżeli nie wcześniej...
Ps.: Szacunek za powziętą decyzję!
Kibicowskie serdeczności

odpowiedz
miklas - 10.03.2020 / 20:40, *.chello.pl

apokalipsa za 3 miesiące-pewne info

odpowiedz
Kamil - 10.03.2020 / 21:08, *.t-mobile.pl

@miklas: od kogo?

odpowiedz
Stary Poje... - 12.03.2020 / 13:57, *.play-internet.pl

@Kamil: Od Misia Gogo. Ma być apokalipsa. Nie zmyślam.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 10.03.2020 / 19:47, *.btcentralplus.com

A reszte kolejek kodowane ?? Przeciez ten wirus za tydzien nie zniknie. Mogli by przynajmniej jeden mecz z kazdej kolejki odkodowac. Przeciez niech cala Polska slyszy co madrego powie Kazik 'Errrrrrr' Wegrzyn.

odpowiedz
Autor - 10.03.2020 / 19:53, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Potem zakończą rozgrywki, Legia będzie mistrzem i nie trzeba będzie odkodowywać :D

odpowiedz
Doktor Albanii - 10.03.2020 / 20:27, *.centertel.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!:

"Pracujemy równocześnie dla Was nad specjalnymi ofertami, które pozwolą śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy w kolejnych kolejkach"

Niestety obawiam się ,że nadciąga koniec świata.




odpowiedz
żal - 11.03.2020 / 04:20, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Jeden mecz z każdej kolejki jest odkodowany na TVP ynteligeńcie

odpowiedz
Lebaid - 11.03.2020 / 06:44, *.vectranet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Kaziu Węgrzyn to mie Errrrrrr, ale Jak gdyby! :):):)

odpowiedz
Radzioz06 - 13.03.2020 / 00:01, *.chello.pl

@Lebaid: Dokładnie :D

odpowiedz
Pawel - 10.03.2020 / 19:34, *.orange.pl

Brawo!!

odpowiedz
Siwy(L) - 10.03.2020 / 19:21, *.centertel.pl

Dawać wszystkie mecze w Polscie :D

odpowiedz
Autor - 10.03.2020 / 22:38, *.vectranet.pl

@Siwy(L): Gorszych transmisji niż w polsacie to już chyba nie ma. Oni kodowali nawet mistrzostwa świata w piłce nożnej.

odpowiedz
As - 12.03.2020 / 14:17, *.chello.pl

@Autor: Polsat to największy syf. Zakodowany mundial siatkarzy w Polsce w 2014, później euro 2016.

odpowiedz
Cesio - 10.03.2020 / 19:07, *.com.pl

Uważam ten gest za prawdziwie sportowy.
Brawo dla CANAL +

odpowiedz