Marko Vesović może opuścić Legię - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović trafi latem do Grecji?

Wiśnia, źródło: cgsport.me, Legionisci.com

Jak informują media w Czarnogórze, Marko Vesović może już w letnim oknie transferowym pożegnać się z Legią Warszawa. Zawodnik miałby trafić do Panathinaikosu i zastąpić tam Matthiasa Johanssona, któremu wraz z końcem czerwca kończy się kontrakt. Szwed jest prawym defensorem, który w tym sezonie rozegrał 25 meczów.

Vesović gra w Legii od dwóch lat, a w Warszawie świętował mistrzostwo i krajowy puchar. Obecnie jest pewnym punktem drużyny Aleksandara Vukovicia. Czarnogórzec dla stołecznego zespołu zagrał łącznie w 75 meczach, w których strzelił trzy bramki. Jego umowa ze stołecznym klubem wygasa w połowie 2021 roku. Nad transferem Vesovicia do Grecji mają już pracować jego agenci.

Panathinaikos zajmuje obecnie czwarte miejsce w greckiej ekstraklasie. W poprzednim sezonie zajął ósmą lokatę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
:( - 15.03.2020 / 11:26, *.master.pl

Szkoda, że vuko nikt nie chce

odpowiedz
Mok - 14.03.2020 / 19:22, *.com.pl

Legia, sklep z piłkarzami

odpowiedz
Normalny człowiek - 13.03.2020 / 16:16, *.t-mobile.pl

Jest zielone świało

odpowiedz
lol - 13.03.2020 / 15:28, *.amazonaws.com

dobry piniadz i adios

odpowiedz
Gepetto - 12.03.2020 / 16:53, *.chello.pl

Vuko nie chce przechodzić. Stolarskim grać. File ściągnąć i będzie ok. Tylko przez puste trybuny eLoko musi znowu hajs swój dołożyć. Przed tym L jest mu winna 150-200 mln zł taki szczegół

odpowiedz
Tomek - 12.03.2020 / 08:54, *.17.1

Panathinaikos malaka! tak gwoli przypomnienia 1996 roku :)

odpowiedz
grzesiek - 12.03.2020 / 07:44, *.centertel.pl

Vesovic outtttttt

odpowiedz
Arek - 12.03.2020 / 00:46, *.tpnet.pl

Panathinaikos to niech Nagya wykupi. A, zapomniałem. Nie ma za co. Już widzę jak Veso tam leci.

odpowiedz
kkk - 11.03.2020 / 20:23, *.47.156

No to już wiadomo dlaczego w ostatnich meczach grał przyzwoicie,jak nie on,zawsze można lepszy kontrakt dostać,niech leci,żadna strata

odpowiedz
oLaf - 11.03.2020 / 21:00, *.vectranet.pl

@kkk: to samo pomyślałem! : )

odpowiedz
varsovian - 11.03.2020 / 23:34, *.orange.pl

@oLaf: Moja pierwsza myśl była identyczna

odpowiedz
idoL - 11.03.2020 / 19:03, *.vectranet.pl

niezly jest do koniczynek sie nadaje jak nie ma nikogo chetnego z zachodu przebije sie i bedzie gral, my zawsze do chyba wszystkich mowimy niech idzie zadna strata a pozniej 20 bramkarzy np. w 10 lat trudno ich pamietac troche sie opamietajcie gdzie my w tym naszym scoutingu i akademiami znajdziemy nastepcow aha no i zeby byli lepsi i nazwiska zapamietane Legionista

odpowiedz
eri - 11.03.2020 / 18:08, *.amazonaws.com

Vesović ma swoje momenty ale moim zdaniem za dlugo holuje pilke wtedy kiedy nie trzeba... taki ze mnie ekspert ;)

odpowiedz
bronek49 - 11.03.2020 / 17:29, *.chello.pl

Stolarski na pewno nie jest gorszy od Vesowica

odpowiedz
Djfjf - 11.03.2020 / 22:47, *.vectranet.pl

@bronek49: Na pewno nie jest lepszy, a czy gorszy to już temat na dyskusje..

odpowiedz
Siwy - 11.03.2020 / 16:11, *.as43234.net

A czy agenci dostali zielone światło od zarządu na ten transfer? Bo jak dla mnie to chłop ma kontrakt do 06.22 więc mogą działać co najwyżej towarzysko

odpowiedz
kibic - 11.03.2020 / 23:23, *.chello.pl

@Siwy: raczej ma kontrakt do 06.2021

odpowiedz
Iski - 11.03.2020 / 15:49, *.inetia.pl

Lepszego nie będze. Hlousek inny defensor, w pierwszym sezonie gdy był w formie był super, później nieco topnial, koniec końców Europy nie podbilismy z tamtym składem. Tu Veso myślę że podobnie, ale nie zestarzał się tak, bo i nie ma takiego wieku jeszcze. Może Grecy idą po swoje i patrzą już za horyzont, Koniczynki może już drażni tam tylko repretentujacy rywal z Pireusu. Zdecydowanie - ten Piłkarz to w moim odczuciu poziom wyższy niż sygnowana logiem banku pko liga, czy wice szefowie ztlumione przez Piasta mistrzostwo, i inny komunikacyjny bałagan, to chyba trwa w nieskończoność, że powinni o tym robić memy.
Pozytyw, że może koledzy z Grodziska tam z działają cuda, by znowu Nowych Karbownikow do seniorskiej kadry wciela, a nie jak kiedyś Lewego czy Szczęsnego wypuścić z rąk. Pozdro

odpowiedz
L56 - 11.03.2020 / 15:36, *.t-mobile.pl

A nie może wcześniej?

odpowiedz
radzio - 11.03.2020 / 14:58, *.inetia.pl

Obstawiam eklase do 30 kolejki, czyli Legiunia praktycznie mistrz

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 11.03.2020 / 14:18, *.centertel.pl

Niech idzie żadna strata, uważam że Stolarski powinien grać, a jego na siłę promuje Vuko. On nawet wrzucić piłki w pole karne nie potrafi a w defensywie też robi babole więc niech idzie jak dają niezły hajs to szerokiej drogi.

odpowiedz
Adson 78 - 13.03.2020 / 20:28, *.plus.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): Tak samo było z Kulenović , cisza Vuko stawiał na niego a póżniej sprzedali go . niech spada Vesović !!!

odpowiedz
hektor - 11.03.2020 / 13:53, *.orange.pl

Good bye

odpowiedz
oh no! - 11.03.2020 / 13:51, *.plus.pl

Veso stay!

odpowiedz
JawnyPrzeciwnikTajnychWspółpracowników - 11.03.2020 / 13:30, *.chello.pl

To może młodego Filę z Lechii na zastępstwo?

odpowiedz
Nick - 11.03.2020 / 13:36, *.vectranet.pl

Ja osobiście jestem zdecydowanie na tak, bardzo dobry zawodnik, moim zdaniem spokojnie dałby radę wejść w buty Veso.

odpowiedz
Wolfik - 11.03.2020 / 14:19, *.mm.pl

@JawnyPrzeciwnikTajnychWspółpracowników: Mamy w składzie Pawła Stolarskiego. I za niego ewentualnego następcy szukać.

odpowiedz