fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Musiał sędzią meczu z Lechem

Woytek, źródło: PZPN

Tomasz Musiał został wyznaczony do sędziowania meczu 27. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Krakowa prowadził 4 mecze stołecznego zespołu (3-1 Raków, 2-1 Lech, 1-2 Zagłębie, 2-0 Lechia). Lechowi sędziował 3 razy (1-1 Jagiellonia, 1-2 Legia, 1-1 Śląsk). Na liniach pomagać mu będą Sebastian Mucha i Jakub Ślusarski, sędzią technicznym będzie Sebastian Krasny, natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Gil i Marcin Borkowski.


Obsada 27. kolejki Ekstraklasy:
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa, sędzia: Wojciech Myć (Lublin)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Piast Gliwice - Wisła Kraków, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Lech Poznań - Legia Warszawa, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Cracovia - Jagiellonia Białystok, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Wisła Płock - Korona Kielce, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)s

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
griff - 14.03.2020 / 11:53, *.chello.pl

No i pozamiatane do końca marca. A i Maciej Musiał nie będzie musiał.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 13.03.2020 / 19:44, *.btcentralplus.com

Nie moge tego faceta traktowac powaznie. Nie zapomne jak rok temu przyszedl do studia canal plus w podartych dzinsach z Marciniakem. Gdyby mial 20 lat to OK ale ma 40 pare lat.

odpowiedz
Qwerta - 13.03.2020 / 06:43, *.play-internet.pl

Akurat amice to on dobrze nie sedziuje 2 remisy i porażka. Będzie dobrze

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.03.2020 / 02:34, *.188.196

Ale ten Musiał nic nie musi,widać że chce być sprawiedliwy czasami ale czasami to sam sie zakrèci...I!?

odpowiedz
Rafał - 13.03.2020 / 00:29, *.chello.pl

Jak czytam te wasze komentarze, to chce mi się śmiać z ich poziomu.
Jedni piszą że zły, inni znowu że dobry. A co wy myślicie, że on w domu ma pełno szalików jakiegoś klubu?
Ludzie! Ogarnijcie się!
To jest jego praca i on ma przestrzegać przepisów, a nie bawić się w drugiego Lagunę.
Po co wszędzie węszyć spiski??

odpowiedz
Hugon - 12.03.2020 / 23:24, *.vectranet.pl

Następny drukarz .Pozwala grać ostro ale tylko dla przeciwników LEGII.

odpowiedz
Sędzia - 12.03.2020 / 22:35, *.chello.pl

K... przybył sędziuje mecz Lechia Gdańsk arka Gdynia. powinien zostać zawieszony

odpowiedz
kałdun - 12.03.2020 / 21:06, *.centertel.pl

Sędziuj, tylko gościu bez numerów.

odpowiedz
Zu(L)us - 12.03.2020 / 16:32, *.centertel.pl

Jasne 3 punky ďla amikii

odpowiedz
Walerek - 12.03.2020 / 15:57, *.netfala.pl

No to amika już może sobie dopisać 3 punkty...

odpowiedz
bu - 12.03.2020 / 15:30, *.centertel.pl

Ło ludzie, następny analfabeta do sędziowania.

odpowiedz
Marian - 12.03.2020 / 15:06, *.centertel.pl

Nareszcie nasz

odpowiedz