fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Specjalny tryb treningów piłkarzy Legii

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

W związku z sytuacją epidemiologiczną i podjęciem decyzji przez Ekstraklasę S.A. o przełożeniu najbliższych kolejek, od poniedziałku piłkarze Legii Warszawa przejdą na specjalny program treningów indywidualnych, nie wymagający ich obecności w klubie.

Drużynie zostały przedstawione szczegółowe wytyczne w zakresie prewencji antywirusowej, przestrzegania zasad higieny i ograniczenia kontaktu ze światem zewnętrznym. Sztab medyczny profilaktycznie przygotował zawodnikom zestaw niezbędnych leków.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Pawel - 14.03.2020 / 07:58, *.orange.pl

Mam nadzieje ze nikt nie wpadnie na ponysl dania urlopow zagranicznym zawodnikom zeby wyjechali do rodzin w Hiszpani, Serbii, portugalii itd.

odpowiedz
News⚽️Legia - 14.03.2020 / 01:26, *.200.34

Polecam zupe czosnkowà, ana deser wyciág kwasu z burakòw,dla sportowcòw✨⚽️✨

odpowiedz
Jasio - 19.03.2020 / 17:29, *.telkab.pl

@News⚽️Legia: Też tak umiem:
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Idę spać.

odpowiedz
Ursus - 13.03.2020 / 23:17, *.play-internet.pl

Witamina C jak pudzian zaleca

odpowiedz
Ryj - 13.03.2020 / 23:15, *.t-mobile.pl

Jakie to leki?

odpowiedz
K - 14.03.2020 / 07:59, *.centertel.pl

@Ryj:
Sądząc po obejrzeniu zdjęcia na legia.com są to w większości suplementy ale też podstawowe leki przy przeziębieniach oraz dla posiadających potomstwo wersje dziecięce. Nie do końca jestem przekonany czy powinni publikować ponieważ plastikowe torby w których umieszczono medykamenty są ponumerowane i można sobie dopasować po numerze z koszulki.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.