Michał Karbownik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

19. urodziny Karbownika

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj Michał Karbownik świętuje swoje 19. urodziny. Podopieczny Aleksandara Vukovicia urodził się w Radomiu, gdzie uczył się piłkarskiego rzemiosła w Młodziku 18. W 2015 roku przeniósł się na Łazienkowską, gdzie po pokonaniu kolejnych szczebli zadebiutował w pierwszym zespole w sierpniu minionego roku. Choć rozegrał zaledwie 22 spotkania, to mało który kibic wyobraża sobie skład Legii bez "Karbo".

Z okazji urodzin redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
grzesiek - 19.03.2020 / 08:48, *.centertel.pl

Po za tym to smutne ale gdyby ulubiniec wielu kibiców Legii czyli staszek Czerczesow był trenerem to karbo nigdy nie dostalby szansy. Brawo Vuko za decyzje.

odpowiedz
grzesiek - 18.03.2020 / 13:44, *.centertel.pl

Kuchy rozegrał 240 meczów i duzo ludzi wyobrazalo sobie Legie bez niego....a mimo to grał to jest ekstraklasa! A nie jakis Karbownik :))))))) jakby Kuchy miał takie zdolnosci jak Karbownik to rozegrałby 1000 meczow a Ajax dostał by 3:0

odpowiedz
hawryl74 - 13.03.2020 / 20:25, *.virginm.net

Rozwijaj się chłopie tak dalej, a skończysz w wielkim klubie. Tego Tobie życzę.
100 (L)at Michał.

odpowiedz
Iis - 13.03.2020 / 08:29, *.inetia.pl

Zapędów jak najwyższych i każdego dnia eLegancko do przodu to najważniejsze, tak trzymać żeby sławić Legii podopiecznych dzisiaj i jutro. Pozdrawiam.

odpowiedz
Sputnik 44 - 13.03.2020 / 08:03, *.cyfrowypolsat.pl

100 lat chłopie w taakiej formie! I przedłuż ten kontrakt ;)

odpowiedz
Tomek - 13.03.2020 / 08:15, *.113.189

@Sputnik 44: Pamiętam jak nie tak dawno temu bo na początku tego roku Mioduski opowiadał że kontrakt z Michałem Karbownikiem zostanie przedłużony i jest tego całkowicie pewny i jest to tylko formalność. Jak widać chyba znowu kłamał nasz prezesik ale w jego przypadku to już norma. Po zakończeniu tego sezonu Michałowi zostanie rok kontraktu, pojawi się oferta w okolicach 3-4 mln Euro i Mioduski go sprzeda, a przypominam że opowiadał bajki że nie puści go za mniej niż 10 mln Euro.

odpowiedz
Zwykły Żu(L) - 13.03.2020 / 07:20, *.virginm.net

Najlepszego Byku !!!

odpowiedz
Darek - 13.03.2020 / 07:02, *.t-ipconnect.de

Zdrówka Michał.I sukcesów z Legią.

odpowiedz
Peter - 13.03.2020 / 03:19, *.play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego!

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.03.2020 / 02:30, *.188.196

Zdrowia!zdrowia!zdrowia!i bramki w meczu z Łachem!

odpowiedz
WETERAN - 13.03.2020 / 01:12, *.chello.pl

Samych sukcesów w Legii!

odpowiedz
(L)ukas - 13.03.2020 / 01:01, *.as9105.com

Stówka Karbo.....

odpowiedz
v - 13.03.2020 / 00:55, *.net.pl

Może się czepiam, ale chyba jubilatowi.

odpowiedz
Kle - 13.03.2020 / 08:22, *.centertel.pl

@v: jubilat byłby, jakby miał 20

odpowiedz
Fokers - 13.03.2020 / 12:18, *.riz.pl

@Kle: ani tak ani tak! https://sjp.pwn.pl/sjp/jubilat;2562354.html jubila nie odnosi się do wieku, a np. jubileuszu zawodowego itp. - zawsze osoba obchodzaca urodziny bez wzgledu na wiek to solenizant - sprawdzcie sobie w slowniku PWN, jubilat ot zaszlosc z PRL źle używana

odpowiedz
Rafał N. - 13.03.2020 / 00:12, *.t-mobile.pl

Michał, wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i jak najwięcej meczów w Legii. Świetnie się rozwijasz i oby tak dalej :-) Trzymaj się, sto lat!

odpowiedz