REKLAMA

Charytatywny koncert dla Zuzi odwołany

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Koncert charytatywny dla Zuzi z okazji 15. urodzin Nieznanych Sprawców, planowany na 28 marca w Małej Warszawie, nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. NS-i zapowiadają, że dołożą wszelkich starań, aby impreza charytatywna odbyła się w innym terminie.

"Nie musimy chyba pisać dlaczego. Sprawa jest niestety oczywista. Mimo tego i tak serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy chcieli nas wspomóc w tym przedsięwzięciu! Dziękujemy wszystkim raperom, klubowi Mała Warszawa i każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę. Ale informujemy wszystkich z pełną świadomością, nie wiemy kiedy, ale zrobimy to i mamy wielką nadzieję, że będziecie z nami!" - poinformowali Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Aby - 24.03.2020 / 17:24, *.chello.pl

Waw

odpowiedz
M3 - 18.03.2020 / 20:05, *.jmdi.pl

Jeżeli potrzebne są pieniądze dla tej małej trzeba zrobić jakąś zbiórkę.
Ludzie siedzą w domach i chyba znajdzie się duża grupa osób co przeleją te 10 zł lub więcej. Może taka akcja była, ale ja nie słyszałem.
Tylko Legia (L) !

odpowiedz
(L) - 14.03.2020 / 14:56, *.chello.pl

Mam nadzieje ze do zobaczenia wkrotce. Trzymaj sie Zuzia, zdrowka!

odpowiedz
Ding - 14.03.2020 / 12:44, *.chello.pl

"Nie straszny nam wirus ani ebola" czy jakoś tak...

odpowiedz
Aa - 14.03.2020 / 14:57, *.play-internet.pl

@Ding: jak ci nie straszny to zgłoś się na testera. Pokażesz jaki kozak jesteś a przy okazji zarobisz.

odpowiedz
Paranoja - 14.03.2020 / 15:44, *.chello.pl

@Ding: Tia, papierowe tygrysy z pustosłowem na ustach

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.