REKLAMA

Koszewska poznała rywalkę w kwalifikacjach do IO

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Karolina Koszewska z Legia Fight Club poznała rywalkę w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, które dziś rozpoczynają się w Londynie. Zawody odbywają się bez publiczności, a bezpośrednie transmisje pokazywane będą w Internecie. Legionistka w najbliższy wtorek, w 1/8 finału, zmierzy się z Norweżką, Madeleine Angelsen w kat. -69kg. Kwalifikacje olimpijskie wywalczy pięć zawodniczek w kategorii wagowej -69 kilogramów, w której rywalizuje Koszewska.

Drugi, światowy turniej kwalifikacyjny, będzie miał miejsce (przynajmniej tak jest zaplanowany) na początku maja w Paryżu. Tam kwalifikacje wywalczą jedynie trzy lub cztery zawodniczki w tej kategorii wagowej. Karolina Koszewska w zeszłym roku wywalczyła złoty medal Igrzysk Europejskich.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.