fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Kolekcja Legii i DIIL Gang w sprzedaży

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia w sobotę zaprezentowała najnowszą kolekcję ubrań, stworzoną we współpracy z DIIL Gangiem. Reprezentanci tej ekipy - Wilku, Bilon i Żary, obecni byli w ubraniach z najnowszej kolekcji już na ostatnim meczu Legii z Piastem. Jej premiera miała się odbyć w efektowny sposób w FanStore, z udziałem zarówno przedstawicieli DIIL Gang, jak również piłkarzy Legii, którzy wzięli udział w promowaniu kolekcji - Mateusza Wieteski i Michała Karbownika.

Wśród nowości znajdziemy czarną czapkę z daszkiem (99 zł), białą i czarną koszulkę (119) oraz dwa modele bluz. Biała, zapinana na suwak, z kapturem kosztuje 259 złotych, zaś bluza czarna z kapturem, z patką kieszeniową na przodzie, kosztuje 249 złotych. Na razie, wobec zamknięcia sklepu przy Łazienkowskiej, zakupy możliwe są jedynie on-line.

Kilka dni wcześniej, z okazji dnia kobiet, w sprzedaży pojawiły się dwie nowe koszulki w damskim kroju (79 zł).

Kolekcja Legia x DILL w FanStore



fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Mojo jojo - 17.03.2020 / 19:32, *.t-mobile.pl

Zajebista Akcja! jksp!

odpowiedz
:) - 17.03.2020 / 13:44, *.chello.pl

A gdzie Marek Kaczy?:)

odpowiedz
Kulawy - 16.03.2020 / 17:21, *.chello.pl

dill gang kojarzy się zdecydowanie z marihuaną - zażywaniem i sprzedażą. dobry ruch Legio Warszawa.

odpowiedz
X - 16.03.2020 / 14:15, *.234.93

Dlaczego nikt sie nie usmiecha na tym foto, w ogole nie zachecacie do kupowania tymi mordami hahaha zobaczcie jak wygladaja reklamy na zachodzie i w usa

odpowiedz
Hahaha - 17.03.2020 / 18:17, *.virginm.net

@X: to bij strzałę do usa!

odpowiedz
jtm66 - 15.03.2020 / 21:08, *.plus.pl

A co bilon ma wspólnego z Legią?

odpowiedz
ding - 15.03.2020 / 23:21, *.chello.pl

@jtm66: Bo tyle gotówki nam zostało na transfery

odpowiedz
Wilku bez zebow kilku - 16.03.2020 / 08:16, *.234.93

@jtm66: bo to jest bilet hagie,z mokotowa bram!

odpowiedz
Lagerta - 17.03.2020 / 18:16, *.virginm.net

@Wilku bez bilet z h.g. gdzie żeś słyszał takie coś? :)

odpowiedz
Wilku - 18.03.2020 / 14:27, *.144.218

@Lagerta : Bez Cenzury "reprezentuje siebie" stary numer z 2005 chyba

odpowiedz
Wlku - 18.03.2020 / 14:30, *.144.218

@Wilku bez zebow kilku: od 3:50min

odpowiedz
grzesiek - 15.03.2020 / 18:31, *.centertel.pl

Jak wam sie nie podoba to nie kupujcie, ale znaczek DiiL przy (L) zawsze dobrze wyglada !!!!

odpowiedz
Kolos - 15.03.2020 / 17:18, *.play-internet.pl

W drugim rzędzie z Wieteska jakieś monstrum Ala Szczęsny M.

odpowiedz
Kumaty - 15.03.2020 / 15:33, *.chello.pl

O co chodzi z tym gillem ??? Co to jest za banda gilla ???

odpowiedz
Ja - 15.03.2020 / 15:09, *.vectranet.pl

Niestety, słabiutko z tymi wzorami, choć kolabo zapowiadało się dobrze, np. spot bardzo mnie zachęcił. A tu takie coś. W Diilu nie chodzę od 2012, ale to chyba dobrze, skoro przez tyle lat wymyślili jeden wzór na klasyczną koszulkę. Jedynie jasna bluza znośna.

odpowiedz
Kuba - 15.03.2020 / 12:52, *.t-mobile.pl

To są wreszcie wzory na poziomie, pomyślane przez ulicznych fachowców dla ulicznych odbiorców.

odpowiedz
ding - 15.03.2020 / 10:50, *.chello.pl

Idealne zdjęcia do programu meczowego i zabawy dziecięcej z cyklu "co tu się nie zgadza": "MMV" zamiast "MCMVI", jakieś nie wiadomo co na piersi kangurki, model robiący z dłoni pistolety, zamiast eLek, a kółko w szachownicę bardziej nadawałaby się do sekcji gokartowej.

odpowiedz
Majster - 15.03.2020 / 10:36, *.plus.pl

A ja uważam, że fajna promocja marki, powodzenia chłopaki

odpowiedz
Cult ⚽️Legia and Friends Forever! - 15.03.2020 / 02:38, *.94.57

Coraz gorzej I’d sie Bol Legio Elka,Warszawa! Luudziiieee!gdzie jest?!Leeegggiiiaaa!!!Waaarszaaawaaa!

odpowiedz
eLo - 15.03.2020 / 18:10, *.chello.pl

@Cult ⚽️Legia and Friends Forever!: zapomniałeś wziąć leków , pilnuj tego bo kaftan czeka

odpowiedz
pum pum - 15.03.2020 / 01:17, *.250.46

DILL dostosował się niestety poziomem do sklepu.

odpowiedz
Marta S. - Fan Store - 15.03.2020 / 01:02, *.chello.pl

Pomysł fajny tylko szkoda, że marne wzory. Zapewne skończą jak ubrania z kolekcji "Team Fonfara". Przecenialiśmy je kilkukrotnie, aż poszły poniżej kosztów produkcji.

odpowiedz
Ja - 15.03.2020 / 00:38, *.chello.pl

Sorry, ale bluza z prasowanka na plecach za 250pln to kpina. Do tego brzydka...

odpowiedz
Mietek - 14.03.2020 / 23:16, *.play-internet.pl

Słabe jak koszulki meczowe w tym sezonie

odpowiedz
BAMBER 140 KG - 14.03.2020 / 23:10, *.chello.pl

Ja mam 150 cm w klacie i nie ma dla mnie żadnego rozmiaru, co mam robić? Róbcie normalną rozmiarówkę, nie każdy jest jakąś suchą piz.eczką w rurkach.

odpowiedz
bamber 180 kg - 14.03.2020 / 23:38, *.play-internet.pl

@BAMBER 140 KG: chłopie zacznij jeść i porządnie ćwiczyć bo wiatr Cię zdmuchnie, pozdrawiam

odpowiedz
Bamber 140 KG - 15.03.2020 / 08:44, *.chello.pl

@bamber 180 kg: żebym ciebie nie zdmuchnął

odpowiedz
Przemo - 16.03.2020 / 15:20, *.sferanet.pl

@Bamber 140 KG: zduchnac to ty mozesz siebie napinaczu

odpowiedz
Hahaha - 17.03.2020 / 18:11, *.virginm.net

@Bamber 140 KG: parówa jesteś zwykła i tyle.

odpowiedz
Xxl - 14.03.2020 / 22:37, *.virginm.net

Bluza jeszcze lepiej....xxl ma 120cm w klacie....kurde Bilon nie kazdy na Ł3 jest hipsterem, ludzie cwicza i naprawde te ciuchy nie wejde na polowe osob

odpowiedz
Xxl - 14.03.2020 / 22:34, *.virginm.net

Koszulka 2xl ma w klacie 124cm....ludzie na kogo wy szyjecie te ciuchy....kazdy wiekszy chlopak na Legii ma minimum 130cm w klacie gdy cwiczy, zrobcie 3xl to wiecej chetnych bedzie na ciuchy, bo te wzory sa naprawde fajne, ciekawe czy jakosc jest taka jak ciuchy w hemp szopie (wysoka)czy taka jak kolekcje legijnych ciuchow czyli niska

odpowiedz
Bamber 140 KG - 15.03.2020 / 08:42, *.chello.pl

@Xxl: ja mam w klacie 150 w bicku prawie 60 cm nie ma dla mnie rozmiaru!

odpowiedz
Trec - 15.03.2020 / 18:06, *.chello.pl

@Bamber 140 KG: A ile masz w bebzonie tłuściochu?

odpowiedz
Zbyszek - 14.03.2020 / 22:31, *.orange.pl

Ale badziew

odpowiedz