fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bereszyński zarażony koronawirusem, Boruc objęty kwarantanną

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Bartosz Bereszyński grający niegdyś w Legii, a obecnie reprezentujący barwy Sampdorii, poinformował za pośrednictwem Instagrama, że jest zarażony koronawirusem (SARS-CoV-2). Podejrzenie choroby ma również Artur Boruc, który razem z czterema innymi pracownikami Bournemouth został objęty kwarantanną.

Bartoszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Cała Legia zawsze razem!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Wojtas - 21.03.2020 / 19:21, *.kabel-deutschland.de

Bartosz Artur cała Legia zawsze razem!

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 15.03.2020 / 17:06, *.centertel.pl

Ale info ręce opadają kogo to obchodzi?

odpowiedz
Kaczyński ale nie jarosław - 15.03.2020 / 19:00, *.tpnet.pl

@Adamowicz ale nie paweł: Mnie interesuje na przykład. Kija z dupy proponuje wyjąć...

odpowiedz
Znawca - 15.03.2020 / 19:50, *.centertel.pl

@Kaczyński ale nie jarosław: wyjmij kija swojej matce
Adamowicz ale nie Paweł 100%poparcia

odpowiedz
gh - 16.03.2020 / 06:01, *.centertel.pl

@Adamowicz ale nie paweł: Ty głupku. Lecz się.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 19.03.2020 / 10:08, *.play-internet.pl

@Znawca:

Sklej p.zdę, jak się nie podoba to po ch.j wchodzisz na ten artykuł?

Tylko po to by powku...iać innych? Typowy frajer.

odpowiedz
Barnes - 20.03.2020 / 00:18, *.tpnet.pl

@Adamowicz ale nie paweł: Bracia Cię nie obchodzą ? Weż się w garść .

odpowiedz
Rafa(L) - 15.03.2020 / 14:16, *.play-internet.pl

Bereś, Arczi. 3majcie się. Szybkiego powrotu do normalnego życia. Pozdrawiam wszystkich, nie tylko sportowców. Życie jest ponad podziałami klubowymi i zainteresowaniami życiowymi

odpowiedz
Mk - 15.03.2020 / 10:38, *.com.pl

Bartek trzymaj sie, wyzdrowiejesz ! Nie ważne gdzie przedtem grałes i gdzie grasz teraz bo dla nas pozostaniesz Legionista !

odpowiedz
jkp - 15.03.2020 / 10:06, *.vectranet.pl

Zdrowia dużo!

odpowiedz
Autor - 15.03.2020 / 09:20, *.Gawex.PL

Nic mu qrwa nie będzie, bez paniki ludzie.

odpowiedz
syrenka - 15.03.2020 / 07:21, *.orange.pl

Bartek dużo zdrówka...dzięki za koszulkę..pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
News⚽️Legia - 15.03.2020 / 02:40, *.94.57

Bartek! Jesteśmy!z!tobá!

odpowiedz
Rafał N. - 14.03.2020 / 23:56, *.t-mobile.pl

Bartek, trzymaj się i powodzenia w walce z wirusem!

odpowiedz
dejne3 - 14.03.2020 / 23:47, *.plus.pl

Bartek 3 maj się zdrowia i jeszcze raz zdrowia

odpowiedz
Arek - 14.03.2020 / 23:44, *.tpnet.pl

Trzym się tam Bereś w tym ciężkim czasie.

odpowiedz
Rambo - 14.03.2020 / 22:32, *.centertel.pl

Bereś trzymaj się!!! Wytrwałości i zdrowia.

odpowiedz
L - 14.03.2020 / 21:48, *.tmodns.net

Bartku, zdrowiej.na zawsze szacunek za gola lechowi

odpowiedz
Profesor Miodek - 14.03.2020 / 22:26, *.virginm.net

@L: Bartoszu a nie Bartku, Bartek to Bartlomiej

odpowiedz
jkp - 15.03.2020 / 10:05, *.vectranet.pl

@Profesor Miodek:
No nie, Bartek to skrot od obydwu tych imion

odpowiedz
Trec - 15.03.2020 / 12:25, *.chello.pl

@Profesor Miodek: która forma jest poprawna wyp... dalaj czy spier.. laj?

odpowiedz
Marek - 14.03.2020 / 21:21, *.plus.pl

Trzymaj się Bereś! L!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 14.03.2020 / 21:02, *.netfala.pl

Zdrowia!

odpowiedz
Arczi - 14.03.2020 / 21:02, *.orange.pl

Bartek trzymaj się

odpowiedz
ANTYZYGO - 14.03.2020 / 21:00, *.vectranet.pl

Zdrowia Chłopaki!!

odpowiedz
JacekEś - 14.03.2020 / 20:42, *.chello.pl

Trzymaj się Bartek.

odpowiedz
kibic Kolejerzoa - 14.03.2020 / 20:40, *.mm.pl

Wybaczcie, że wbijam się na nieswoje forum. Bartek dużo zdrowia! Trzymaj się chłopaku!

odpowiedz
WojtasTHC - 15.03.2020 / 02:43, *.vectranet.pl

@kibic Kolejerzoa: Wzajemnie

odpowiedz
jacek - 14.03.2020 / 20:32, *.tpnet.pl

Jeśli ktoś myśli, że sezon zostanie dokończony to niech zmieni dealera lub bierze mniej. W Chinach mimo szalonych środków i totalnego przymusu w cztery miesiące od daty pojawienia się wirusa odnotowano pierwsze spadki zarażonych. Europa jest teraz jak Chiny ,,na starcie'' więc może na koniec czerwca wyhamujemy z zarażonymi. A jak kiedy to minie...

odpowiedz
Majkel - 14.03.2020 / 20:29, *.mm.pl

Przed chwilą gadałem z ziomkiem, słoikiem kaszubem z arki pracującym w Wawie bo zadzwonił do mnie z tym. Wszedłem na portal zweryfikować. To już wykracza poza ....sam już nie wiem co. W każdym razie Bartek zdrowiej! Pokonamy to g*wno!!!!!

odpowiedz
Michał - 14.03.2020 / 20:23, *.plus.pl

Bereś zawsze będziesz z LEGII a cała LEGIA zawsze RAZEM!!!Zdrowia siły i wytrwałości Bereś.Trzymaj się ciepło.

odpowiedz
Kibic - 14.03.2020 / 20:12, *.plus.pl

Beres i Artur trzymajcie sie.Duzo zdrówka dla Wszystkich Kibicow Legii

odpowiedz
Pawciu - 14.03.2020 / 20:06, *.orange.pl

Wracaj do zdrowia Bartek

odpowiedz
Juri - 14.03.2020 / 20:02, *.inetia.pl

Chłopie uważaj na siebie i najbliższych.

odpowiedz
Drakkar(L) - 14.03.2020 / 19:55, *.chello.pl

Dużo zdrowia!

odpowiedz
Arecki - 14.03.2020 / 19:13, *.tpnet.pl

Bartolini ZDROWIA,a reszta nie ważne!

odpowiedz