REKLAMA

NS: Wykorzystajmy Wasze dobre serce. Pomagamy Zuzi!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jak już informowaliśmy, koncert charytatywny dla Zuzi, organizowany przez Nieznanych Sprawców musiał zostać odwołany. NS-i zachęcają do pomocy dla córki jednego z kibiców poprzez wpłaty na konto. Przypomnijmy - zbieramy na operację rekonstrukcji ucha i kanału słuchowego Zuzanny Mączki-Rzewuskiej. "Wykorzystajmy to, że nie macie co robić. Wykorzystajmy to, że nie macie za bardzo na co wydawać hajsu. Ale przede wszystkim wykorzystajmy Wasze dobre serce! Teraz, nie za chwilę, nie za moment. Wchodzimy w poniższy link i pomagamy! Startujemy ze 167 460 zł" - apelują Nieznani Sprawcy.

Jak wpłacicie to wrzucamy w komentarzach screena z potwierdzeniem i #LegiaDlaZuzi, a także oznaczamy trzy osoby, które powinny zrobić to samo!
Zbiórka na operację rekonstrukcji ucha i kanału słuchowego Zuziprzeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.