Stan prac na 15 marca - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Budowa LTC: Prace są kontynuowane

Woytek - Wiadomość archiwalna

- Nasz wykonawca zachowuje się wzorowo i kontynuuje prace. W obecnej sytuacji mają zapewne swoje procedury, które wpływają na szybkość pracy. Może będzie taki moment, że będzie trzeba prace wstrzymać, ale sądzę, że nie powinno to wypłynąć jakość dramatycznie na całość, bo wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem - powiedział w niedzielę prezes Dariusz Mioduski na antenie Polsatu Sport. Tego samego dnia wybraliśmy się w okolice ośrodka treningowego Legii, by przygotować kolejny raport zdjęciowo-filmowy z terenu budowy.

Z dnia na dzień teren jest coraz bardziej uporządkowany. Przy boisku, na którym będzie trenowała pierwsza drużyna, powstają mniejsze boiska do treningów bramkarskich. Coraz bardziej okazale wyglądają szlaki komunikacyjne terenie ośrodka. Trwa wyrównywanie boiska ze sztuczną nawierzchnią, które będzie przykrywane balonem, a środku budynku głównego budowlańcy prowadzą prace wykończeniowe.

Poniżej możecie obejrzeć film i najnowsze zdjęcia.Frontowe wejście główne do budynku
fot. Woytek / Legionisci.com

Boiska z naturalną nawierzchnią
fot. Woytek / Legionisci.com

Boisko ze sztuczną nawierzchnią
fot. Woytek / Legionisci.com

Dach budynku głównego
fot. Woytek / Legionisci.com

W prawym górnym rogu zdjęcia powstanie droga dojazdowa do ośrodka - ulica Legionistów
fot. Woytek / Legionisci.com
Postęp prac


Kwiecień 2019 - marzec 2020


fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.