REKLAMA

Dłuższa przerwa w rozgrywkach

Ekstraklasa zawieszona do 26 kwietnia!

Wiśnia, źródło: Ekstraklasa

W piątek Ekstraklasa poinformowała, że przedłuża zawieszenie rozgrywek do 26 kwietnia włącznie. Jest to spowodowane brakiem możliwości kontynuacji sezonu z powodu wprowadzonego stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce.

Pełna treść komunikatu:

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu i ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (90)

+dodaj komentarz
eeee - 23.03.2020 / 17:17, *.chello.pl

Najgorsze że UEFA ponoć podjęła decyzję że jeśli sezony krajowe nie odbędą się to uznaje się tabelę z poprzedniego sezonu .... :-|

odpowiedz
jacq - 24.03.2020 / 10:35, *.tpnet.pl

@eeee: Ale że co,drugie mistrzostwo za zeszłoroczne rozgrywki? Czy brak mistrza,a zeszłoroczna tabela na użytek LM i LE?

odpowiedz
Mr.Kanister - 22.03.2020 / 13:47, *.play-internet.pl

Dla tych co tęsknìą za kopaną polecam zobaczyć skróty meczów Utrecht - Legia, Legia - Celtic i Spartak - Legia. Odrazu banan na ustach się robi.

odpowiedz
Emsi - 22.03.2020 / 03:02, *.t-mobile.pl

Możemy zapomnieć o sporcie w tym roku
Nie wiem po co to przekładanie bez sensu szkoda tylko młodej LEGII bo miała szansę na Awans

odpowiedz
Zbyszek - 21.03.2020 / 20:43, *.orange.pl

Posłuchałem Bonia w tv i powiem Wam panowie, że jesteście w dupie, czarnej dupie.
Loczek nie zobaczy centa, o które tak skomle na różnych łamach.
Możecie pisać sobie co tu tylko chcecie, ale czekają Was mega cięcia, niewyobrażalne cięcia, o jakich nie macie pojęcia.
Dobranoc :-)

odpowiedz
Ciecia osoba w Państwie - 21.03.2020 / 22:49, *.chello.pl

@Zbyszek: A Twoją amicę cięcia nie czekają???

odpowiedz
jacq - 24.03.2020 / 10:38, *.tpnet.pl

@Zbyszek: Nie napinaj się tak,cięcia czekają wszystkich w europie.My stracimy,ale nasi rywale też.

odpowiedz
Dobry to Czas na wzmacnianie Legii - 21.03.2020 / 19:49, *.206.93

Bartek Kapustka zapowiedział odejście z Leicester . Teraz jest czas na spokojne wzmocnienia drużyny . Kapustka mógłby wnieść sporo jakości do Legii podobnie jak to było z transferem Wszołka . Działacze mają trochę spokoju - niechaj zatem pracują nad solidnym wzmacnianiem Legii , tak aby nie odpaść z LM po drugiej rundzie .

odpowiedz
L - 21.03.2020 / 21:06, *.orange.pl

@Dobry to Czas na wzmacnianie Legii :
Nie mam nic przeciwko Kapustce w Legii, uważam że ten chłopak przy odpowiednim treningu i motywacji mógłby grać w podstawowej 11 Legii i być jednym z czołowych graczy ekstraklasy.
Jednak transferów raczej tego lata nie będzie, będą kłopoty finansowe ale nie tylko u nas.
Spodziewałbym się raczej odejścia 2-3 kluczowych piłkarzy i próby załatania dziury w budżecie.

odpowiedz
Kipkorir - 21.03.2020 / 19:49, *.chello.pl

Dokończyć sezon zasadniczy i tyle. Bez tego dziwnego ESA37.

odpowiedz
Elquatro - 21.03.2020 / 17:05, *.chello.pl

Apel. Biegajcie sobie po domu jak energia roznosi. Nie rozpylać śliny, smarków i wydechów na chodnikach i w parkach. Apel do alkusów, rzygajcie w domu albo jeśli już musicie na dworzu to w siatkę. Adios

odpowiedz
lhm - 21.03.2020 / 23:17, *.vectranet.pl

@Elquatro: Biegać w domu? Chłopie, po...ło Cię. Niby ludzie myślący a nie potrafią dodać 2+2. Jak najwięcej ludzi powinno spacerować po lasach i parkach. Cała ta akcja z siedzeniem w domu to wielka ściema. W domku na odludziu OK, ale w wielkich blokach na blokowisku? Zastanów się chwilę. Gdzie będzie większe stężenie wirusów w powietrzu. Na świeżym powietrzu czy w bloku, w którym mieszka kilkaset osób, a wszystkie mieszkania połączone są ciągami wentylacyjnymi? Łopatologicznie wyjaśnię: Wstaw sobie do któregoś z tych mieszkań kopcącego diesla - gwarantuję Ci, że po kilku godzinach i ci z 10-go piętra i z parteru poczują spaliny w domu. Ustaw teraz tego samego diesla w środku parku i pobiegaj. Będziesz miał świeże powietrze poza momentem gdy będziesz blisko niego od zawietrznej... KAPEWU??? I zastanów się teraz nad sensem zamykania ludzi w domach.

odpowiedz
Elquatro - 22.03.2020 / 09:02, *.chello.pl

@lhm: jeśli nie lubisz biegać możesz czytać książki

odpowiedz
lhm - 22.03.2020 / 10:30, *.vectranet.pl

@Elquatro: Lubię jedno i drugie. Chodzi mi tylko o to, że trzymanie ludzi w wielkich skupiskach jako sposób na walkę z epidemią to bezsens. Książkę też zdrowiej poczytać na ławce w parku (jak się już zrobi cieplej).
Mnie najbardziej w tym wszystkim przeraża, że ludzkość tak dała się ogłupić mediom. Zrobiono z tego wirusa celebryty najstraszniejszą zarazę. A to g... prawda. Na naszych oczach dzieje się historia. Ktoś postanowił zdestabilizować porządek świata jaki znamy. Wirus przyszedł i odejdzie a skutki tych idiotycznych decyzji odczujemy już wkrótce i niestety nie miną one wraz z przyjściem wiosny. Będą prawdziwe tragedie milionów ludzi, którzy nie mają z czego żyć...

odpowiedz
Elquatro ;) - 22.03.2020 / 16:36, *.chello.pl

@lhm: rób co uważasz, ale nie narażaj innych, biegajwdomu#

odpowiedz
dino - 21.03.2020 / 15:55, *.vtelecom.pl

Może obecny rok szkolny też uważajmy za niedokończony, anulować 26 kolejek już rozegranych? Niech dokończą choćby i w sierpniu (30 kolejek) a od nowego sezonu 18 zespołów w Ekstraklasie i 34 kolejki.

odpowiedz
tomiacab - 22.03.2020 / 09:00, *.virginm.net

@dino: Mordo w sierpniu już chyba nie będzie to możliwe. 30 czerwca wygasają kontrakty. Nie tylko piłkarzy ale i sponsorskie. Ale 4 kolejki do konca sezonu w czerwcu jeszcze chyba jest szansa rozegrać. Na 4 kolejki wystarczą dwa tygodnie.

odpowiedz
Do tych co twierdzą że to koniec sezonu piłkarskiego i będzie uznany jako nieodbyty - 21.03.2020 / 14:39, *.chello.pl

Bez paniki

W Polsce sezon piłkarski można dokończyć w maju i czerwcu.Dodatkowym plusem jest to, że porównując inne państwa u nas dotychczas jest stosunkowo mało zakażen koronawirusem.Dlatego jeśli w Polsce nie będzie dokończenia sezonu piłkarskiego to w żadnej lidze europejskiej na zachód od Polski nie ruszą zawody piłkarskie.Czy to mocno realne? Nie sądzę

Popatrzecie na Liverpool,czy oni nie dokończą sezonu? To byłby mega dramat gdyby po 30 latach mając tytuł mistrza Anglii na wyciągnięcie ręki sezon piłkarski niedokończono,a już skandalem byłoby gdyby totalnie anulowano sezon.Według mnie to mało prawdopodobne w Anglii,jak i w wielu innych ligach.Myślę że jednak większość lig dokończy sezon w maju i czerwcu oczywiście gdy się wirus trochę uspokoi.Sezon grypowy w kwietniu mija to i koronawirus zmniejszy swoją skale.W Chinach koronawirus bardzo mocno zmniejszył swoje działanie,a szpitale które budowali pod kątem koronawirusa są rozbieranie.Chińska gospodarka i ludzie funkcjonują już normalnie.Ale zanim do tego doszło przez wiele tygodni walczyli z "koroną",teraz Europa walczy.Wszystko teraz zależy od naszej postawy.Czy będziemy poważnie traktować koronawirusa,czy zlekceważymy.Widzimy jak Włochy potraktowały w początkowej fazie wirusa i jakie są tego efekty.

odpowiedz
Mordy - 21.03.2020 / 12:35, *.chello.pl

Jest klika szpitali w naszym mieście, sporo lekarzy i pielęgniarek, ruszmy dupy i coś zrobmy, oni są jak powstańcy w 44, w innych miastach coś się dzieje, wiem że była zbiórka krwii, ale jeszcze coś by można zdziałać

odpowiedz
:l - 21.03.2020 / 12:16, *.chello.pl

Bezrobocie nadchodzi

odpowiedz
Łuki - 21.03.2020 / 11:50, *.orange.pl

Nie ma się co łudzić że sezon zostanie dokończony. W tej sytuacji nie ma na to najmniejszych szans.

odpowiedz
Bialoleka - 21.03.2020 / 11:45, *.blokowe.pl

To jest wojna 21 wieku co najgorzej niewidzialny przeciwnik. Po co niszczyć budynki, jak można społeczeństwo

odpowiedz
Marian - 21.03.2020 / 11:27, *.chello.pl

Mistrza przy stole ja łacha i piasta w d....

odpowiedz
tomaszek67 - 21.03.2020 / 11:08, *.centertel.pl

Dochodzą mnie słuchy, że pozostałe mecze sezonu mają zostać dokończone... internetowo... a kibice będą płacić za oglądanie streamu w internecie tak jak za normalne bilety.

odpowiedz
Rafał - 21.03.2020 / 06:29, *.play-internet.pl

Aż się dziwię że nikt z was nie bierze jednego pod uwagę sezon może być uznany za nieobyty.

odpowiedz
Nojman - 21.03.2020 / 09:51, *.chello.pl

@Rafał: nie może, W regulaminie jest napisane Że w takim przypadku rozstrzygnięciu decyduje tabela po ostatniej kolejce

odpowiedz
Kamień - 21.03.2020 / 11:46, *.chello.pl

@Rafał: już to kiedyś pisałem. Oglądałem jeszcze przed zawieszeniem rozgrywek program na tvp1 lub tvp sport eksperci to szpakowski , citko i chyba ojrzyński... i mówili, że uefa miała taką sugestię aby unieważnili sezony. I byłby biedny Liverpool bo czekaja na mistrza 30 lat...A jak znowu zobacze Piasta w eliminacjach LM to zręką na sercu mówię : wieszam się

odpowiedz
:) - 21.03.2020 / 12:29, *.chello.pl

@Rafał: nieobyty ok

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 20.03.2020 / 22:33, *.btcentralplus.com

Nie zdziwilbym sie gdyby sezon 2019-2020 zostal sezonem 2019-2021 czyki ZERO meczow do zimy a zakonczenie TEGO sezonu w przyszym roku. Mam nadzieje ze sie myle ale..

odpowiedz
admater - 20.03.2020 / 21:18, *.orange.pl

Nie wiem czy jest sens przedłużać, Legia Mistrz i koniec. Poza tym i tak dograją tylko do 30 kolejki, więc to formalność

odpowiedz
ksiynżyc - 20.03.2020 / 21:04, *.centertel.pl

Raczej 4 kolejki.

odpowiedz
Zu(L)us - 21.03.2020 / 13:13, *.centertel.pl

Masz rację
Pozdrawiam

odpowiedz
Zu(L)us - 20.03.2020 / 20:36, *.centertel.pl

Czuję że 3 kolejki i koniec. Czyli LEGIA MISTRZ .

odpowiedz
M@c - 20.03.2020 / 17:45, *.chello.pl

Czy piłkarze obecnie trenują czy treningi też są zawieszone?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.03.2020 / 08:21, *.play-internet.pl

@M@c: trenuja przez internet

odpowiedz
Historyk - 20.03.2020 / 17:42, *.orange.pl

Złoczew Legia

odpowiedz
bronek49 - 20.03.2020 / 17:35, *.chello.pl

WIDZE ZE NIEKTÓRZY TO MAJA JUŻ MOZGI WYPALONE JEŻELI MAJA WĄTPLIWOŚCI CO DO MISTRZA POLSKI ZA SEZON 2019-2020 TO NIE ŻADEN TYTUŁ PRZYZNANY PRZY ZIELONYM STOLIKU LEGIA PO ROZEGRANIU 26 KOLEJEK MA 8 PUNKTÓW PRZEWAGI I NIKT NIE POWINIEN MIEĆ WĄTPLIWOŚCI CO DO TYTUŁU GDERAĆ TO TYLKO MOŻE PROWINCJA POLSKI KTÓRZY ZAWSZE ŻLE ŻYCZĄ LEGI

odpowiedz
pol - 20.03.2020 / 19:51, *.chello.pl

@bronek49: to sobie przypomnij rok 2012 jak gwiazdeczki oddały mistrzostwo śląskowi w kilka kolejek mając OLBRZYMIĄ przewagę.
Przewietrz móżdżek.

odpowiedz
vuko Won - 20.03.2020 / 19:55, *.t-mobile.pl

@bronek49: w Białymstoku "trener" nie wystawił napastnika i przeje...li mistrzostwo

odpowiedz
Mózg jak piłeczka pingpongowa - 20.03.2020 / 22:05, *.tpnet.pl

@pol: Nieładnie mu jakoś odpowiedziałeś , przecież ogólnie to on ma rację . Co , nikt nam niby nie zazdrości ? A jak nasi spieprzyli sprawę w 2012- tym , to przykre było , fakt . Jednak chyba nikt nie powie , że to my wymyśliliśmy teraz epidemię , bo naszym chłopcom nie chciało się grać do końca sezonu , a nam kibicować . Rozluznij się i ciesz się mistrzostwem naszym (L) , które będziem mieć i się nam należy za postawę dotychczasową i w ogóle . Inni się nie postarali , bo liczyli że bendom mieć zabujczom końcufke i że bendom sie z nas śmiać na kuniec . A tu nagle ta niedobra Legia zagrała jak za dawnych lat i ma osiem punktów konkretnej przewagi nad pozostałymi . Jesteśmy mistrzami i tyle , pozdro .

odpowiedz
Ej - 20.03.2020 / 22:24, *.tpnet.pl

@bronek49: Legii - zgubiłeś jedno i .

odpowiedz
Alan - 20.03.2020 / 16:50, *.t-mobile.pl

Szkoda ze ekstraklasą nie zarządzają kibole wtedy mecze odbywały by się normalnie wkoncu nam NIE STRASZNY WIRUS ANI EBOLA

odpowiedz
eLo - 20.03.2020 / 21:00, *.play-internet.pl

@Alan: powtarzasz się gamoniu

odpowiedz
gibon79 - 21.03.2020 / 15:44, *.02.net

@Alan: Ebola to tez wirus.

odpowiedz
Roberto - 20.03.2020 / 16:48, *.t-mobile.pl

Mistrzostwa Europy są odwołane, więc do końca czerwca spokojnie można będzie skończyć sezon w dwa miesiące, jeśli oczywiście koronaświrus sie nie będzie rozprzestrzeniło...

odpowiedz
lolek - 20.03.2020 / 16:36, *.tpnet.pl

i kolejne mistrzostwo legia chce przy stoliczku. teraz juz dwa bedą pisane kursywa i gwiazdką 1993, 2020 :D :d :D

odpowiedz
Bie /L /sko - 20.03.2020 / 17:14, *.master.pl

@lolek: w roku AD 19993 Legia zdobyła mistrzostwo bez gwiazdki. To inna drużyna musi stawiać gwiazdkę. A teraz chyba nie ma problemu. Drużyny rozegrały połowę meczy × jeden. Więc rozgrywki są ważne. Pozdrawiam

odpowiedz
Bie /L /sko - 20.03.2020 / 17:21, *.master.pl

@Bie /L /sko: chodzi o rok 1993 sory za literówkę

odpowiedz
Bie /L /sko - 20.03.2020 / 17:22, *.master.pl

@Bie /L /sko: sory za literówkę ma być 1993.

odpowiedz
Lol ... - 20.03.2020 / 18:00, *.tpnet.pl

@lolek: Idż sadzić kartofle na balkonie , już pora .

odpowiedz
Bie /L /sko - 20.03.2020 / 20:08, *.master.pl

@Lol ...: Widzę że pyry ci bliskie. A LEGIA piszemy z wielkiej litery

odpowiedz
Lol ... - 20.03.2020 / 21:08, *.tpnet.pl

@Bie /L /sko: Nieprzytomny jesteś ? To nie było do Ciebie , ino do lolka . Orient , chłopie .

odpowiedz
Lol ... - 20.03.2020 / 21:14, *.tpnet.pl

@Bie /L /sko: Nie sugeruj się , kto z jakiego adreu intern. pisze , bo sie wtedy nie raz pomylisz . To są nierzadko różni ludzie . Pozdro .

odpowiedz
Bie /L /sko - 20.03.2020 / 21:29, *.master.pl

@Lol ...: Szacun moja wina. Za szybko czytalem.
To było do lolka

odpowiedz
jaki kwiecień? - 20.03.2020 / 16:24, *.play-internet.pl

To jakiś żart? Jak w czerwcu wróci wszystko do normy to będzie dobrze.

odpowiedz
sprite - 20.03.2020 / 19:00, *.play-internet.pl

@jaki kwiecień?: tylko którego roku ;-))

odpowiedz
jo - 20.03.2020 / 16:16, *.centertel.pl

Tak naprawdę to najważniejsze żebyśmy z tego wyszli wszyscy cali.. do zobaczenia na Łazienkowskiej 3 !!!

odpowiedz
Ania 1916 - 21.03.2020 / 08:27, *.play-internet.pl

@jo: no właśnie...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 20.03.2020 / 16:16, *.btcentralplus.com

Moze TVP Sport pusci Gothenburg-Legia z 1995r. Bramka Pisza, pyro show po bramce Pisza, slynny komentarz Szpakowskiego pytajac 'gdzie jest ta Legia' !! 25 lat juz minelo.....Aj, dobre czasy.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.03.2020 / 07:26, *.play-internet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Cholera,na Legię jeźdżę od 1983r,a maczu z Gothenburgiem nie kojarzę.Co to były za rozgrywki?.

odpowiedz
oLaf - 21.03.2020 / 13:31, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA: może to była bitwa pod Getynburgiem... ale to chyba inna historia... ; )))

A może to jakieś miasto Goethego było ? ; ))) (staram się tego od Gothenburga jakoś naprowadzić ... )

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 21.03.2020 / 14:03, *.btcentralplus.com

@FOREVER LEGIA: Liga mistrzow. 1995 rok. 1-0 u nas a 2-1 na wyjezdzie? Gole Pisza i Bednarza, trenerem byl Janas. Sprawdzilem przed chwila na you tube wiec wiem ze nie zwariowalem.

odpowiedz
oLaf - 21.03.2020 / 15:07, *.vectranet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: wynik się zgadza, tylko miejscowość nie ta ; )))

Ale ogólnie kolega ma rację - powinno się powtarzać takie piękne mecze a nie - jak Canal+ - ligę angielską z 1997r. - no chyba ich pogrzało dawać 4 ich stare mecze - kogo to obchodzi???

W ogóle w tym Canal+ to są zakochani w lidze angielskiej - byle gówno dają....

odpowiedz
Brawo - 20.03.2020 / 16:15, *.t-mobile.pl

Mistrzostwo przy stoliczku.

odpowiedz
Antypyry - 21.03.2020 / 00:21, *.chello.pl

@Brawo: Twoja amica to dostała przy stoliku w 1993, a i tak wszyscy wiedzą, że to Legia Mistrz 1993.

odpowiedz
lucho_83 - 20.03.2020 / 16:09, *.chello.pl

To już jest bez sensu, ile zdołają rozegrać kolejek? 2-3 max. Koniec sezonu. Czekamy na nowe rozrywki. Legia Mistrz!!!

odpowiedz
sprite - 20.03.2020 / 15:25, *.play-internet.pl

Jeżeli ostatnie kolejki rundy zasadniczej będą rozegrane to będzie sukces, bo moim zdaniem koronawirus przestanie być zagrożeniem dopiero po stworzeniu szczepionki, a ta ma być dopiero za rok...

odpowiedz
Sarsa - 20.03.2020 / 18:08, *.tpnet.pl

@sprite: Sars chyba bez szczepionki się zakończył .

odpowiedz
sprite - 20.03.2020 / 18:58, *.play-internet.pl

@Sarsa: tego nie wiem ale aż tak źle na świecie wtedy nie było

odpowiedz
Mistrz - 20.03.2020 / 20:36, *.orange.pl

@sprite: to poczytaj jakie były epidemie w 21 wieku. Tylko nigdy Europa nie była w takim stanie. Niestety ale przez zlekceważenie wirusa przez wszystkie Europejskie kraje mamy teraz takie bagno. Dużo zdrowia wszystkim

odpowiedz
lhm - 22.03.2020 / 14:39, *.vectranet.pl

@Mistrz: O czym wy wszyscy gadacie? Bagno to zrobiły media ludziom w głowach. Bać się należy nie wirusa ale skutków idiotycznych decyzji rządzących tym światem. Nadchodzi fala zwalniania ludzi z pracy, biedy, depresji, samobójstw i wzrostu przestępczości bo z czegoś trzeba będzie żyć.

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.03.2020 / 15:16, *.188.190

Takie działania tylko przeciágajà nadzieje na dokończenie ekstraklapy,po co? robić nadzieje,kiedy wszyscy wiemy że to dopiero poczátek śmiercionośnej grypy,albo zakończyć lub przenieść w terminie wysokich upałòw czerwiec-lipec?

odpowiedz
L - 20.03.2020 / 15:10, *.orange.pl

Niech mi ktoś wytłumaczy, jaki jest sens wstrzymywania ?
Przecież wiadomo że co najmniej do końca kwietnia koronawirus nie zniknie cudownie.
Wręcz przeciwnie liczba osób zakażonych w tym okresie może być 3,4x większa niż obecnie.
Wszystkie ligi w europie powinny zostać zakończone, a państwa niech skupią się na wyjściu z tego kryzysu.
Jak widać dla wielu w dalszym ciągu liczy się tylko kasa i chyba nie zdają sobie sprawy że sytuacja jest bardzo poważna.

odpowiedz
Gy - 20.03.2020 / 16:34, *.chello.pl

@L: a wpadłeś na pomysł, że może nie chodzić o robienie kasy, a zwykłe uniknięcie bankructwa? Masz chyba za mały móżdżek żeby to ogarnąć.

odpowiedz
L - 20.03.2020 / 17:13, *.orange.pl

@Gy:
Nie zdajesz sobie sprawy z zagrożenia podobnie jak pijaczki co przesiadują pod moim blokiem, widzę przez okno że dzisiaj się zebrali w grupie 10 osób i piją jak zwykle.
Bankructwo mówisz ?
To co mają powiedzieć przedsiębiorcy którzy musieli pozamykać swoje sklepy, usługi ?
Sport to tylko miły dodatek do życia, ale nie najwazniejszy.
Jestem ciekaw co byś mówił, gdybyś sam zachorował na korona wirusa albo twoja rodzina. Czego broń Boże ci nie życzę.
Chodziło mi tylko o to, że nie ma najmniejszego sensu w tym sezonie gdybać że liga jeszcze ruszy. Liga nie ruszy i najlepszym rozwiązaniem jest jej zakończenie w tym sezonie.
Zdrowie i życie jest najważniejsze.

odpowiedz
Gy - 20.03.2020 / 20:40, *.chello.pl

@L: Bez urazy, ale mam tylko na myśli, że ta decyzja jest zupełnie słuszna na dziś dzień. Nikt nie wie jak to sie wszystko potoczy. Więc takie wymądrzanie się teraz jest po prostu na pokaz. "Powiem co wiem."
Dla Ciebie to dodatek do życia, dla sportowców i klubów to praca i zależy od niej całe życie. Tak samo jak inni przedsiębiorcy.
Jeśli sytuacja się nie poprawi, to przed upływem podanego terminu pewnie zdecydują o zakończeniu sezonu. Ale nie ma żadnego powodu, żeby napinać się jak gumka w twoich majtkach i robić to już teraz.
Dbam o siebie, rodzinę, znajomych i wszystkich w koło i stosuję się do wytycznych, więc znowu się pomyliłeś.

odpowiedz
Normalny - 20.03.2020 / 14:55, *.blokowe.pl

Społeczność jest waźniejsza szacunek zrozumienie. Damy radę !!!!!!!!

odpowiedz
Władeczek - 20.03.2020 / 14:51, *.netfala.pl

Czyli Legia już prawie mistrzem faken. Otwieram dzisiaj mniejszą maciorę na to konto ale sam ją dziabne bo somsiad boi się kontaktów międzyludzkich. Trochę mnie sponiewiera faken jak całą dziabne.

odpowiedz
Mamut - 20.03.2020 / 14:58, *.t-mobile.pl

@Władeczek: zdecydowanie za dużo spożywasz wieprzowiny, proponuję zmienić dietę

odpowiedz
Juno - 20.03.2020 / 15:43, *.chello.pl

@Władeczek: Wez "polaka" sobie ogarnij to tak cie nie sponiewiera;-)))

odpowiedz
Piotr (L) - 20.03.2020 / 17:55, *.centertel.pl

@Władeczek: wypier.... dalaj bo nie jesteś żaden fanatyk tylko telemaniak przed tv i ta słyna twoja maciora jeszcze troche i sam bedziesz jak maciora mi osobiście bardzo brakuje trybun zwłaszcza wyjazdów. Pozdrawiam prawdziwych fanatyków którzy są na każdym meczu

odpowiedz
Pawel - 20.03.2020 / 14:44, *.play-internet.pl

:(

odpowiedz
Szogun - 20.03.2020 / 14:30, *.chello.pl

Nie Wyrobia się i legia mistrzem bedzie

odpowiedz
MP.J ( L ) - 20.03.2020 / 15:33, *.chello.pl

@Szogun:
LEGIA ZAWSZE Z DUŻEJ LITERY kibicu innej drużyny.

odpowiedz
Szogun - 20.03.2020 / 15:38, *.chello.pl

@MP.J ( L ): ja za Legia no ja z Warszawy do boju Legio

odpowiedz
WIE(L)UN - 20.03.2020 / 16:15, *.plus.pl

@MP.J ( L ): nie on jeden gamoń pisze z małej wstyd LEGIA MISTRZ POWRÓCIŁ

odpowiedz
Wstyd - 21.03.2020 / 12:17, *.t-mobile.pl

@WIE(L)UN: legia mistrz zielonego stoliczka

odpowiedz
WIE(L)UN - 22.03.2020 / 12:23, *.plus.pl

@Wstyd: amicorzu wypie...aj na strony ziemniaki podobne jesteś tu potrzebny jak twojemu zdechowi gablota na puchary

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 20.03.2020 / 14:18, *.btcentralplus.com

Niestety jedyne lato w tym roku to bedzie Grzegorz.

odpowiedz
Ja - 20.03.2020 / 14:13, *.vectranet.pl

Nic z tego nie będzie. Żegnamy się z piłką na długie miesiące.

odpowiedz