fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dziś mecz Wisła - Legia w FIFA20

Woytek, źródło: Legionisci.com, Legia.com

Na dziś pierwotnie zaplanowany był mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa. Z powodu panującej epidemii spotkanie się nie odbędzie, ale przedstawiciele esportowych sekcji klubów postanowili wypełnić tę lukę i rozegrają dwa mecze w grę FIFA 20.

Stołeczny klub reprezentował będzie Miłosz „milosz93” Bogdanowski, jeden z najbardziej utytułowanych polskich esportowców, czterokrotny mistrz kraju w FIFA Ultimate Team i członek reprezentacji narodowej. Naprzeciw gwiazdy polskiej sceny sportów komputerowych stanie z kolei Jakub „Cyanide” Mikołajewski, który obecnie reprezentuje barwy krakowskiej Wisły, ale jeden z największych sukcesów w dotychczasowej karierze, czyli drugie miejsce w zawodach Ekstraklasa Games, osiągnął w koszulce z „eLką” na piersi.

Obecny okres jest ciężki dla graczy, więc główny sponsor Legii firma Fortuna włączyła nawet te spotkania do swojej oferty zakładów. Faworytem jest zawodnik Legii - kurs na jego zwycięstwo wynosi 1,85. Wygrana przedstawiciela "Białej Gwiazdy" szacowana jest po kursie 3,15.

WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA
1. mecz 1 3.15 X 4 2 1.85
2. mecz 1 3.15 X 4 2 1.85

Sprawdź ofertę na mecz Wisła - Legia i odbierz bonus

Początek meczów o godzinie 17:30. Rywalizację będzie można śledzić na facebooku Legii Warszawa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 23.03.2020 / 09:43, *.vectranet.pl

Pojedziemy specjalem do internetu?

odpowiedz
NZW - 25.03.2020 / 07:15, *.cyfrowypolsat.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie:

Zapewne. Na biało, na trzeźwo i na stojąco.

odpowiedz
hyhy - 23.03.2020 / 09:18, *.centertel.pl

Aż przypomina się śmieszkowy pocisk sprzed lat "Twoja stara siedzi na trybunach w Fifie"... Teraz wszyscy siedzimy :-D

odpowiedz
Hoh - 23.03.2020 / 07:56, *.centertel.pl

Jakie wyniki?

odpowiedz
Kowal - 22.03.2020 / 19:33, *.chello.pl

Łączyło się ok. 3400 osób. Więcej niż na niejednym meczu ESA!

odpowiedz
Kibic L - 22.03.2020 / 18:21, *.centertel.pl

Dobry mecz, dobry wyjazd. Byłem widoczny w tv, dobra kiełbasa gięta. Teraz powrót specjalem i zabawa do rana!

odpowiedz
eryk PS4 - 23.03.2020 / 09:16, *.chello.pl

@Kibic L : trzeba kupić Train Sinulator 2020 żeby wsiąść do specjala?

odpowiedz
Bućko - 22.03.2020 / 17:52, *.vectranet.pl

Ludzie co wam to przeszkadza? Zagrają sobie, a młodsze pokolenie będzie miało co robić w domu przez tą niecałą godzinę. #zostańwdomu

odpowiedz
tomek prag - 22.03.2020 / 16:55, *.chello.pl

to bedzię dodane do tabeli ekstraklasy ? bo widzę obstawić buka nawet można ..ciekawe .piłka nożna nie dla koorony

odpowiedz
Kwas70 - 22.03.2020 / 14:44, *.126.136

Kto kometuje? Bo kazia nie przelkne

odpowiedz
varsovian - 22.03.2020 / 14:38, *.orange.pl

Będzie oprawa? ;)

odpowiedz
Young - 22.03.2020 / 14:36, *.47.206

pokolenie Pokemonów.

odpowiedz
lucho_83 - 22.03.2020 / 13:57, *.chello.pl

Świat upada...

odpowiedz
vuko OUT - 22.03.2020 / 13:46, *.vectranet.pl

DNO i sto metrów wodorostów!!!

odpowiedz