REKLAMA

Zbiórka na środki ochronne dla szpitali dziecięcych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa Dobrzy Ludzie rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na środki ochronne dla trzech szpitali dziecięcych - Centrum Zdrowia Dziecka, szpitala SPZOZ przy ul. Mikołaja Kopernika oraz szpitala dziecięcego w Dziekanowie Leśnym. "Mamy nadzieję, że dzięki wszystkim dobrym ludziom uda się nam zakupić jak najwięcej środków ochronnych tak potrzebnych Wam w dobie pandemii koronawirusa covid-19!" - apelują legioniści.

Zbiórka pieniędzy wystartowała wczoraj późnym wieczorem. Do tej pory zebrano ponad 7300 złotych z planowanych 50 tysięcy. Zachęcamy do wpłat TUTAJ.

Pomóc można także licytując kibicowskie fanty. Całkowita kwota z licytacji zostanie przeznaczona na zakup m.in. maseczek ochronnych.

Legioniści przekazali do Centrum Zdrowia Dziecka pierwszą partię środków ochronnych, m.in. 300 maseczek ochronnych oraz 6 dużych preparatów do dezynfekcji rąk.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
News⚽️Legis - 1 godzinę temu, *.204.114

New York Legia!,#stayhome

odpowiedz
Nikt ważny. - 28.03.2020 / 10:34, *.chello.pl

Wpłacać wpłacać - przynajmniej by było z 200 tyś.

odpowiedz
MP.J (L) - 26.03.2020 / 17:15, *.chello.pl

Strasznie powoli zbiera się nam ta kwota....
kibice jak i piłkarze pewnej drużyny zebrali w ciągu kilku dni ponad 110 tysiaków a my nie zebraliśmy nawet 20 tysięcy na tę chwilę, a 15 000 jest przekroczone tylko dlatego że pewien Pan wpłacił u nas ponad 5 tys.DZIĘKI.
Starajmy się wpłacać minimum 19,16 zł.chociaż tyle.....aby zebrać o wiele więcej niż te 50.000.....Społeczność legijna liczy grubo ponad 1 mln. :-).

odpowiedz
Majki - 26.03.2020 / 13:17, *.telnaptelecom.pl

Jestem w szoku, pierwszy raz usłyszałem o akcji w radio "Złote Przeboje"

odpowiedz
News⚽️Legia - 24.03.2020 / 14:01, *.155.191

Wszyscy!zbieramy!kase!dla!dzieciakòw!

odpowiedz
Brat - 24.03.2020 / 13:09, *.chello.pl

Kwota ze zbiórki z meczu z Piastem mogłaby byc przekazana na tę akcję. W końcu opraw i tak teraz robic nie bedziemy.

odpowiedz
Pawciu - 24.03.2020 / 12:01, *.play-internet.pl

Nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego rzad nie jest w stanie zapewnic szpitalom fachowego sprzetu

Nie sposob zeby organizacje poza rzadowe czy prywatni daroczyncy musieli zapewniac personalowi medycznemu cos co powinno byc w zaopatrzeniu.
Rzad juz w styczniu mial informacje o Covid19 ale oczywiscie zbagatelizowal bo co tam inni beda nam mowic - my wiemy wszystko najlepiej

odpowiedz
Raf - 24.03.2020 / 16:23, *.mm.pl

@Pawciu: Nie zbagatelizował. Przeznaczył przecież 2 mld na ten rok byśmy mogli otrzymywać rzetelne informacje w obiektywnych mediach

odpowiedz
L - 24.03.2020 / 17:15, *.plus.pl

@Pawciu: rząd jako jeden z pierwszych w Europie wprowadził obostrzenia i przeznaczył olbrzymie kwoty na pomoc.Zadaj to pytanie rządom Włoch,Hiszpanii,Niemiec,Holandii takie bogate kraje i nie mogą sobie poradzić.

odpowiedz
j - 24.03.2020 / 18:23, *.chello.pl

@Pawciu: A ty całe życie trzymasz w domu zapasy na wypadek pandemii? Zapewne nie, bo się to nie opłaca ekonomicznie. Tak samo jest z każdym państwem. Poczytaj wiadomości, obecnie sprzętu brakuje w każdym kraju dotkniętym epidemią, z prostego powodu - wszędzie popyt znacznie przewyższa podaż.
Na prawdę sądzisz, że państwa, które ma nieograniczone możliwości emitowania pieniędzy (przynajmniej w krótkim okresie), nie stać na maseczki, czy zestaw do testów kosztujący kilkanaście złotych?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 24.03.2020 / 18:55, *.btcentralplus.com

@Pawciu: W Anglii pielegniarki kleja sobie reklamowki na glowe bo nie ma sprzetu. I to w jeden z najbogatszych krajow na swiecie.......A we Wloszech musza decydowac kto zyje a kto nie bo nie ma wentylatorow. Kto mogl tego przewidziec i miec sprzet gotowy ?? Wlosi poprosili Niemcom o pomoc to 'charytatywni' Niemcy powiedzieli im ze maja tylko dla swoich !!!!

odpowiedz
Pawcou - 24.03.2020 / 21:24, *.orange.pl

@Pawciu:
Nie no jasne. Panstwo bedzie ptzekazywalo np. 2 mld na propagande w TVP a spoleczenstwo bedzie sie zrzucalo na wyposazenie szpitali.
Kazdy widzi jaka jest sytuacja ale Wasze wypowiedzi utwierdzaja mnie w przekonaniu ze albo nie rozumiecie mojego zarzutu albo jestescie owocami propagandy rzadowej ( niedorzecznej) . Estonia, Litwa, Lotwa w styczniu potrafila zrobic odpiwiednie zakupy dla swoich szpitali i placowek medycznych a Polska jak zawsze pelen spontan :(

odpowiedz
j - 24.03.2020 / 22:19, *.chello.pl

@Pawcou: A ty jesteś umysłowym warzywem, jeśli myślisz, że jakiekolwiek państwo było lub jest w pełni zabezpieczone na epidemię o takiej skali. Nie można wychodzić na zewnątrz, ale wyłącz TVN i chociaż wystaw czasem głowę za okno, może ochłoniesz.

odpowiedz
250 mld - 25.03.2020 / 07:15, *.plus.pl

@Pawcou: porównujesz małe państwa i ich wydatki do blisko 40-milinowego?

odpowiedz
ding - 24.03.2020 / 12:01, *.chello.pl

A przy okazji zbiórki: ile zebrano na meczu z Piastem? Chyba dotychczas nie było informacji, a mecz rozegrano ponad dwa tygodonie temu.

odpowiedz
hej_gnid@ - 24.03.2020 / 19:53, *.allianz.com

@ding: wystarczająco, wystarczająco

odpowiedz
Niedecyzyjny - 24.03.2020 / 10:36, *.chello.pl

Brawo za inicjatywę!

btw. Jak to decyzyjni mówią, że nie będzie zbiórki? Dlaczego?

odpowiedz
Decyzyjny - 24.03.2020 / 11:04, *.chello.pl

@Niedecyzyjny: Bzdury ten matoł wypisuje. Nie organizuje to nie to samo co "mówi ze nie będzie". Kto chce może organizować i się angażować nikt tu niczego nikomu nie broni!

odpowiedz
kibic - 24.03.2020 / 14:47, *.play-internet.pl

@Decyzyjny: Ja Cię nie obrażam. To może ustalcie między sobą jedną wersję.

odpowiedz
Decyzyjny - 24.03.2020 / 18:05, *.chello.pl

@kibic: Jaką wersję mącicielu? Jest zbiórka? Jest. To po co wypisujesz bzdury, że ktoś mówi że nie będzie zbiórki?

odpowiedz
kibic - 24.03.2020 / 22:28, *.play-internet.pl

@Decyzyjny: Ty dobrze wiesz jaką. Teraz jesteście fajni, jest zbiórka. Koniec tematu

odpowiedz
matus007 - 24.03.2020 / 09:09, *.play-internet.pl

Dobra Akcja !!! Pozdro

odpowiedz
Kibic - 24.03.2020 / 08:26, *.play-internet.pl

Dobrzy Ludzie Brawo. Dziękuję
A decyzyjni mówią, że nie będzie zbiórki.
Obyście nigdy nie musieli korzystać z pomocy szpitali.

odpowiedz